Zaloguj się, aby obserwować  
kukak

Przekładnia licznika motogodzin

Polecane posty

kukak    0

Witam,

Założyłem nową instalację od c330 i został mi do rozwiązania tylko problem licznika motogodzin, a dokładniej przekładni która jest na pompie paliwowej, . Chciałbym się dowiedzieć jak jest napędzane smigiełko (w przekładni licznika mtg) które kręci linką?


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukak    0

Dziękuje bardzo :) teraz już wszystko jasne. W środku przekładni nie było ani tego jarzma ani kawałka blaszki.

Jeszcze miałbym prośbę, jeśli ktoś by miał pod ręką te śmigiełko to bardzo proszę o wymiary.

Edytowano przez kukak

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Wojtek1693
      Witam czytałem dzisiaj temat o liczbie mtg w ciągnikach i pomyślałem żeby założyć coś podobnego ale o samochodach. Ja może nie mam własnego samochodu ponieważ ma dopiero 15 lat, Ale mój tata ma Opla Astre 2 Przebieg to: 202586 km
    • Przez bartekm66
      witam
      mam problem z obrotomierzem - licznikiem motogodzin w moim zetorze 7045
      otóż obroty wskazuje normalnie ale motogodziny to różnie czsami potrafi "zaciąc się"i nie pracowac przez 10 i wiecej godzin a czasami kręci jak szalony
      czy jest to wina samego licznika czy tez może pradniczki przy silniku
      miał ktos taki przypadek ???
    • Przez kzarczyn
      Witam
      Planuję wymianę licznika motogodzin w C-360 na jakich stabilniejszy i potrzebuję kilku informacji.
      Jaka jest średnica zewnętrzna licznika w MF255, wymiar kwadratu linki, jaki gwint ma linka i w którą stronę się kręci (w C-360 kręci się w lewo) ?
    • Przez carraro
      Witam wszystkich!
      Poszukuje wszelkich informacji na temat ciągnika marki CARRARO 2500. Instrukcja obsługi, schematy. A w szczególności informacji na temat przekładni hydrostatycznej, poszukuje nowej lub używanej ewentualnie serwisu. Z góry dziękuje za wszelkie informacje!!!
    • Przez wikizal20
      Wtam,pytałem was niedawno o hamulce i jeszcze raz dziękuj za podpowiedz, która mi pomogła.Morze ktoś wie gdzie morzna kupić licznik motogodzin do mf 390 nie na linke tylko kable taki jest w moim MFie. A czy da się go naprawić?. Z góry dziękuje za podpowiedz.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj