Polecane posty

pedro2    7199

W Mlekpolu cisza, a nawet próbują załagodzić sytuację dając paczuszki z ruskim nabiałem  :lol: Dostał ktoś takową?? Faktury nie ma, już dwa odbiory po i nic, żadnego info... 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t1987    1

kierowca przywitał mnie takim zdaniem mleko w dół 6 groszy wczoraj rada mlekovity zatwierdziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin0000    104

ale te paczuszki nie są drogie ok 40 zł wychodzi ja moge takie co miesiąc odbierać oby tylko ceny nie obniżali ale to raczej kwestia czasu kiedy zjadą w dół z ceną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411

Piątnica za sierpień 1.55 netto średnia cena mi wyszła mleko w okolicach niecałych 30000l tłuszcz 4.2 a białko 3,47 za wrzesień nic nie wiadomo na razie ale pewnie się utrzyma cena chociaż nic pewnego zależy jak sieci handlowe naciskają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221

Na światowych rynkach artykułów mleczarskich wrzesień przyniósł niewielkie wzrosty na niektóre produkty mleczarskie. Może tragedii nie będzie.

Edytowano przez starybudnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t1987    1

a w mlekovicie powoli zaczyna zalegac towar w magazynach.... narazie niewiele ale to dopiero 2 miesiac embarga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danielson89    0

a w mlekovicie powoli zaczyna zalegac towar w magazynach.... narazie niewiele ale to dopiero 2 miesiac embarga...

 

A w oddziale w bp schodzi wszystko na bieżaco..a cena w dupe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t1987    1

pogłoski mowiły o 25 jednorazowo wiec jeszcze 15 gr przynajmniej. zootechnik mówił dzis ze przyjdzie czas ze ze 1zł bedziemy sie cieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kp38    8

pogłoski mowiły o 25 jednorazowo wiec jeszcze 15 gr przynajmniej. zootechnik mówił dzis ze przyjdzie czas ze ze 1zł bedziemy sie cieszyc...

 

Właśnie też tak słyszałem że do końca roku jeszcze 15 gr w dół.

A ten 1 zł dobrze żeby jeszcze był bo ponoć od kwietnia mają owalić jeszcze 15% z tej złotówki i to nie tylko w mlekowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2900    0

Tak dalej mówcie  i wrózcie to tak zrobią.... po co takie rozmyślenia i pisanie głupot ... jak tak będziecie pisać plotki  to na tyle wam zejdą...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t1987    1

nie zadne plotki tylko to sie dzieje naprawde.... a w expose kopaczowa cos wspomniała o rolnictwie? w takim tepie za rok polskiego rolnictwa nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

a co rzad ma do rolnictwa? co ta kopaczowa Ci da? aby nie przeszkadzal w uczciwej pracy.

 

teraz jeszcze nie jest zle. 1,30-1,40 idzie wytrzymac


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

nie wszyscy i nie w kazdym wojewodztwie takie ceny maja.... podlaskie i oscienne maja dobrze od dawna placone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2184

Nikolas popytaj np.o sudowię suwałki podejrzewam że większość jedzie w okolicach złotówki,bo ci najmniejsi we wrześniu mieli poniżej 90 groszy,a znam takich kilku,nie każda mleczarnia płaci po 1.40 za5000 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

a co rzad ma do rolnictwa? co ta kopaczowa Ci da? aby nie przeszkadzal w uczciwej pracy.

 

teraz jeszcze nie jest zle. 1,30-1,40 idzie wytrzymac

Uwierz-ma i to dużo.Poważny kraj tym się różni od niepoważnego że dba o własne rolnictwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15352

Polski rolnik też powinien dbać o swój kraj, a on co wszystkie kasę w zachód pakuje i się cieszy że germany madein.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

Polski rolnik też powinien dbać o swój kraj, a on co wszystkie kasę w zachód pakuje i się cieszy że germany madein.

Czyli że jeśli stać mnie na JD to mam kupić ursusa który wytrzyma polowe czasu pracy bez awarii co JD i przyspoży mi wiecej nerwów niż cokolwiek innego na świecie? Obudź się. Pracowałem z ojcem na maszynach z różnych krajów. Wolę mieć używaną zachodnią niż Polska nowa.

 

Uwierz-ma i to dużo.Poważny kraj tym się różni od niepoważnego że dba o własne rolnictwo...

Dba poprzez.....? bo chyba nie dotacje


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

Polski rolnik też powinien dbać o swój kraj, a on co wszystkie kasę w zachód pakuje i się cieszy że germany madein.

a jakim samochodem jeździsz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj