Polecane posty

Kristof82    1

Po co te manewry?- ano po to że mleczarnia i producent mleka na jednym wózku jadą. Oni bez nas i my bez nich-nie istniejemy. To są tzw. naczynia połączone. Mleczarnia ma w tym interes aby jak najwięcej mleka skupić żeby mogła swoje wyroby produkowac, a i rolnik inaczej bedzie patrzał na taką mleczarnie jak mu 'na ręke pujdzie' więc moze być wilk syty [mleczarnia] i owca[rolnik]cała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Ja ta mswiadomie przekroczyłem kwote i jestem gotów ponieść kare :) wiedziałem ze przekrocze i wiedziałem ze kare będę musiał zapłacic:) a ci co się uzalaja trzeba było o tym myslec w wakacje a nie miesiąc przed koncem limitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

temat jest CENACH mleka a nie dyskusja jak zafalszowac mleko, kwote i uzalac sie ze braknie....


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ropsonok    25

ale nikt nie pisze o cenach, jeszcze za wcześnie, ja przynajmniej nie mam faktury jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szostek1515    36

SPOMLEK Radzyń Podlaski

 

cena za luty 1.50zł brutto spadła o 0,16 zł

 

białko 3.11

 

tłuszcz 4.20

 

ok 9 tys litrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazela77    10

U mnie kasa za mleko wpłynęła. Wychodz, że coś koło 1.60 za litr. Osm Czarnków. Miałem lekko ponad 13000 ltr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emattti    68

Mlekovita:

ilosc: 10 tys

bialko: 3,26 %

tluszcz: 3,73 %

cena: 1,60 zl

Edytowano przez emattti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DFDaro    0

jak zlikwidują kwoty mleczne to cena mleka po jakimś czasie spadnie!!! jak polska bedzie sie mieszać w sprawy ukrainy tych "banderowców" to ruskie dadzą embargo na mleko i wtedy sie skonczą duże dochody...

Edytowano przez DFDaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia_    0

a jak płaci teraz Milkiland, wie ktoś może, bo swego czasu oferowali dobre ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszek25    1

gdzies zasłychnełem ze mlekovita za marzec 30gr w dół? ale raczej az tak drastycznie by nie obnizyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawa12    0

prezes mlekovity chciał obnizyc po 30 gr ale mu na zgromadzenie nie dali. za to bd zbierał po ok 300 zł za odbiory codzienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Napewno 30groszy chcial obnizyć ?? Bo napewno nie zrekompensuje tego ta dodatkowa opłata za codzienny odbiór. Moim zdaniem powinni oduścic sobie nieobliczalną rosje i szukac innych odbiorców bo predzej czy pózniej ruscy zatrzymaja mleko z PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszek25    1

zle sie dzieje...30gr w duł to jest bardzo duza obnizka. i tak na czyms obniza cene a moze na parametrach utna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj