Zaloguj się, aby obserwować  
komodo

Ceny mleka 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
atomik    148

ma być ale co kiedy i ile to tylko rada nadzorcza wie


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosacki    11

dane brata z faktury Mlekpol 40000 lit 4,2 tł 3,25 białko 2,05 zł

i mówi że nie jest źle to że potrącili na udziały troche nie fer ale ok bo to i tak jego pieniądze cieszy go to że przy tych samych odtsawach ma więcej na ręke o 14000 zł niż poprzedni miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myciu    24

oo Łapsze Niżne koleżanka z tamtąd pochodzi :) to jednak 10gr/litrze to już spora róznica.

a jak sie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silny84    14

Też mnie zdziwiła wypowiedź @silny84 :huh: chyba że nie doczytał potrącenia na udziały :P

U mnie coś faktury nie ma może jutro będzie...

 

Niestety z udziałami :-/ skoro wiemy jak nam tna tę naszą "super" premię to każdy może skorygować cene o te 18 gr :P dokladnie 5100 litrów przez miesiąc, nie jestem super wielkim dostawcą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatakw    3

W ŁOWICZU widać po skutkach , premię dostał tylko jeden łyżwiarz -Zbigniew Bródka ,a resztę nadwyżki ćwirkają wróbelki przerobiła Rada na chińskich wypadach. Więc 1.50 zł brutto to jest wg. tych panów ,aż nadto więc trzeba ich wspierać i dalej wybierać ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabrowskit    228

(Mlekpol odział Zambrów) u mnie potrącili 19gr na udziały i wyszło mleko przy ilości 12000 4,3% tłuszcz i 3,1% białko 1,89zł brutto dokładnie nie pamiętam parametrów jutro sprawdze i jak cos poprawie

Edytowano przez dabrowskit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lelek7    1

mlekovita cena 1,18-1,25 brutto, mniej więcej przez cały rok taka cena jest, białko około 3,5, tłuszcz nie pamiętam.

 

mam pytanie odnośnie mleczarni ostrowia Mikiland, oddaje ktoś tam mleko?

bo oferowali nam dzisiaj 1,65zł przy dostawach min. 2000 miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mammut1    20

Słyszałem że płacą i proponują sporo bo 1, 85 do negocjacji nie będę przechodził bo u siebie mam prawie to samo ryzyko zawsze jest z przechodzeniem

Edytowano przez mammut1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lelek7    1

dla nas to ciekawa propozycja bo oferują sporo więcej od mlekovity, a znasz kogoś kto tam oddaje mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705

OSM Pajęczno. 4,3% tłuszcz ilość 8 tyś. ;[ Cena 1,7 zł. Gdyby było jak latem po 15 tyś litrów miesięcznie to by było trochę pieniążków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

mlekovita cena 1,18-1,25 brutto, mniej więcej przez cały rok taka cena jest, białko około 3,5, tłuszcz nie pamiętam.

ile masz litrów? Ja mam 5-10tys litrów. I pośrednik mlekovity płaci mi przy białku 3.5 tłuszczu 4. 30-40gr więcej niż tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lelek7    1

latem było 5-8 tys. miesięcznie,jakie województwo?

Edytowano przez lelek7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin5090    0

OSM Lowicz szary koniec z cenami a niby chwala sie jaka to duza społdzielnia. narazie nic o podwyzszce czy jakiej premii swiatecznej cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj