Zaloguj się, aby obserwować  
komodo

Ceny mleka 2013

Polecane posty

damian40000    86

za październik 1.49+vat białko 3.57 tłuszcz 4 ponad 6tys litrów. Bo-ro Wilary. Cena narazie bez zmian tylko parametry lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    68

LACPOL ponad 10tyś. l, tł. 4,17 bi. 3.22 cena 1,52zł brutto. Oby taka cena sie jak najdłużej utrzymywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221

W listopadzie rosyjskie służby sanitarne skontroluja zakłady mleczarskie, mięsne które starają się o uprawnienia do eksportu swoich produktow na tamtejszy rynek. O uprawnienia stara się 9 mleczarni. Być może w mlekowicie też będą jakieś kontrole, choć ta mleczarnia jak dobrze pamiętam już tam eksportuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

SM Ryki

Białko: 3,70

Tłuszcz: 3,98

Ilość: hmmm... mała, tj. nie łapiąca się na dopłatę do ilości

Cena: 1,65 zł

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelllll    0

firma gdzie robie oddaje 140tys miesiecznie mleka, jaka cene moga mieć ?

Edytowano przez pawelllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7204

w mlekpolu już nie pierwszy raz był sms że będą kontrole inspektorów z federacji rosyjskiej aktualnie też są zapowiedziane październik-listopad biorą próby z każdego odbioru ale kierownik mówił że prowadzą ich do tych największych dostawców żeby było co pokazać :P

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Mlekovita ponad 10tys. przy bi. 3.9 tł.4.21 na chwilę obecną 1.80zł oby tak dalej.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akernolat    26

Nieźle wam płacą w Mlekpolu. Ja w tamtym miesiącu za podobny litraż, lecz znacznie niższe parametry dostałem 1.48zł.  Dzisiaj Mlekovita przysłała SMS z podwyżką za listopad 0,05zł. To w sumie 0,19zł od wiosny + 0,02zł za białko i tłuszcz.
P.S. Białko i tłuszcz rewelacyjne. Jak ty to osiągasz? :unsure: 

corrado, jakim cudem wychodzi Ci 1.80?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eev    0

corrado chyba cos ci sie przysnilo...cos tak patrze ze mlekpol obecnie placi najwiecej ciekawi mnie jak wyglada wspolpraca z milkiland ostrowia...zna ktos temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karror830    3

Lacpol Piotrkow-Kujawski ilosc 15001-20000 l tl 3,9 bl 3,27 1,46zl/brutto

 

@rob334 Ladnie Ci placa przy tej ilosci i parametrach(jezeli odstawiasz do piotrkowa), masz kontr uzytkowosci . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nieźle wam płacą w Mlekpolu. Ja w tamtym miesiącu za podobny litraż, lecz znacznie niższe parametry dostałem 1.48zł. Dzisiaj Mlekovita przysłała SMS z podwyżką za listopad 0,05zł. To w sumie 0,19zł od wiosny + 0,02zł za białko i tłuszcz.
P.S. Białko i tłuszcz rewelacyjne. Jak ty to osiągasz? :unsure: 

corrado, jakim cudem wychodzi Ci 1.80?

Tez się nad tym zastanawiam. Na obecnej fakturze widnieje cena 1,56 za nieco ponad 6 tyś. Białko 3,33 a tłuszcz 4,15. gdyby oddawał 100 tyś miesięcznie to może cena zbliżyła by się do podanej wyżej. Litraż mniejszy niż u @corrado, ale różnica w cenie to kilka groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Nieźle wam płacą w Mlekpolu. Ja w tamtym miesiącu za podobny litraż, lecz znacznie niższe parametry dostałem 1.48zł. Dzisiaj Mlekovita przysłała SMS z podwyżką za listopad 0,05zł. To w sumie 0,19zł od wiosny + 0,02zł za białko i tłuszcz.
P.S. Białko i tłuszcz rewelacyjne. Jak ty to osiągasz? :unsure: 

corrado, jakim cudem wychodzi Ci 1.80?

corrado chyba cos ci sie przysnilo...cos tak patrze ze mlekpol obecnie placi najwiecej ciekawi mnie jak wyglada wspolpraca z milkiland ostrowia...zna ktos temat?

Tez się nad tym zastanawiam. Na obecnej fakturze widnieje cena 1,56 za nieco ponad 6 tyś. Białko 3,33 a tłuszcz 4,15. gdyby oddawał 100 tyś miesięcznie to może cena zbliżyła by się do podanej wyżej. Litraż mniejszy niż u @corrado, ale różnica w cenie to kilka groszy.

 

 

 

Nie napisałem jasno. Stworzyliśmy z kilkunastoma sąsiadami i znajomymi stowarzyszenie razem oddajemy 2,3mln/r więc uzyskanie takiej kwoty za litr nie było wielkim problemem.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszek25    1

a to takim małym dostawcom nie grozi zadna kontrola ruskiego inspektora w oborze?

 

ale tu mowa o mlekovicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eev    0

w mlekovicie wys maz jak byla ruska kontrol to wywiezli kontrolerów do najwiekszego (wtedy)dostawcy i po klopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin0000    104

w mlekoplu jak ma być kontrola u rolników to gadalii że będzie losowo wybierane gospodarstwo ale nie chce mi się wierzyć że mlekpol dopósci do kontroli gospodarstwo z 10 krowkami :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszek25    1

no jak juz pokazywac to pokazac cos a nie byle co. a co do cen panowie spokojnie to juz wszystko pare lat temu było i kazdy wie jak sie skonczyło wiec troche rozwagi bo znowu bedzie płacz jak wszystko padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case844s    1

Witam. Znacie może teraz aktualną cena mleka w grupie"pomorze"? Dodam że mam do 20000l mleka a parametry to tł. 4,7 a białko 3,5. Na jaką cenę mogę liczyć? Aktualnie mam 1,45 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7204

w mlekoplu jak ma być kontrola u rolników to gadalii że będzie losowo wybierane gospodarstwo ale nie chce mi się wierzyć że mlekpol dopósci do kontroli gospodarstwo z 10 krowkami :)

U nas był kierownik i mówił że będą ich ciągnąć do tych największych żeby się zaprezentować ale kazał wszystko przygotować z dokumentacji... Jak dla mnie mogą nawet dziś przyjechać wszystko jest w jak najlepszym porządku... ;)


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

Wrzuc do stada rase jersey i czerwone to tez bedziesz takie parametry mial:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj