Zaloguj się, aby obserwować  
komodo

Ceny mleka 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
danielhaker    6890

Łosice laktopol brutto 1, 70 wymagania aby mleko 15tyś litrów niewiem jakie mam parametry mleka bo nie badają

Sory kolego ale nie wierzę w tą cenę ;) Sąsiad od lat oddawał do Łosic i nigdy nie dostał więcej niż 2/3 tego co płacił Węgrów, Radzyń i inne mleczarnie. Teraz oddaje do Korczewa po podobno kilka gr więcej płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mammut1    20

Hehe bo tam się negocjuje cenę zajeżdzasz wypowiedzeniem wtedy jest inna rozmowa oni sami nie podniosą ceny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

1,78zl 45000l bialko 3, 4 tluszcz 4,1

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 

 

Mlekpol grajewo oddzial sejny

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mammut1    20

To indywidualna cena niestety nie u dostępniam faktur nikomu nawet sąsiadom a zwłaszcza nieznajomym raz z tego powodu miałem nieprzyjemności oni dają taką cenę jeśli chcesz zmienić mleczarnię ja miałem iść do ostrowi niewiem jak tam jest może ktoś się na ten temat wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

To ładnie Daniel ;) u mnie 1,5923 zł tł 4,20 bia 3,0 ryczałt przedział 5 -10 tys byłoby ponad 1,6 zł ale jakoś dziwnym trafem w całej wsi spadły parametry każdemu ;[


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221

A ja w Polmlek-u mam cenę stałą niezależnie od paramerów. Choć w porównaniu do waszych cen jakie macie za mleko to u mnie cena slaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zeby sie potargowac z normalna mleczarnia to trzeba z 50tys miesiecznie odstawiac z takim posrednikiem jak ty kolego to teraz mozesz sie potargowac i cieszyc póki mleka na rynku brakuje co pewnie z byt długo nie potrwa a póznej dostaniesz duzo mniej niz inni bo nie bedzie nikt chciał tego mleka bo wieksze mleczarnie same beda miały ktopot z ulokowaniem swojego nabiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mammut1    20

Jak się nie odezwiesz w laktopolu to 1, 20 to max tam się cenę przy stole negocjuje

Edytowano przez mammut1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielk77    0

Witam!czy ktoś zna firmę Intermilk z Gniezna ?. A moŻe ktoś do nich odstawia mleko? jak płacą ?

Firma jest dość solidna dopiero sie rozwija poki co. Nie narzekam sa na dość przejrzystych zasadach umowy nie przywiazuja do siebie rolnika jak to czynia inne mleczarnie grozac karami umownymi za odejscie skazujac rolnika na nedze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo16    93

Ja też oddaję do Polmleku ostatnio wyszło 1,29 zł przy białku 3,45 tł 4,08 i około 8500 l. A Tobie @starybudnik jak płacą jeśli nie tajemnica.


Ursus C385A główny koń roboczy
Ursus C360 pomocnik C385A
Ursus C330M pomocnik pomocnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221

Przy podobnym litrazu jak u Ciebie, białko ok.3,2 tłuszcz ok.3,9 wyszło mi ostatnio 1.35 ale to po długich negocjacjach z kierowniczka. Wcześniej to tak między 1,20-1,27 wychodzlo. Z cena za surowiec Polmlek jakoś nie może nadążyć za innymi mleczarniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo16    93

Poprostu nie chcą z cenami gonić innych.Im mniej dadzą dostawcom tym więcej dla nich zostaje. Dla mnie ta mleczarnia to dno w którym puki ojca rządy trzeba tkwić


Ursus C385A główny koń roboczy
Ursus C360 pomocnik C385A
Ursus C330M pomocnik pomocnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0804    0

w Łowiczu też podwyżka 5 gr+ 1gr do kazdej jednostki (1%) białka, z tym że udziały zabierają nie 3 a 4%, podwyżka od września, tylko parametry pewnie wszystkim spadły :) co do wysokości ceny jeszcze napiszę bo czekam na fakturę

tez oddaje do Łowicza , a cena to 1,36 w przedziale 3-5 tys l a co do parametrów to oczywiście w DÓŁ, no i te cyrki z analizą mleka zniechęca do pracy przy krowach . A jak u Ciebie z parametrami i analizą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

Mlekpol grajewo

ponad 9tys l

bial. 3.55

tł 4.65

cena 1,74zl

;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nieźle wam płacą w Mlekpolu. Ja w tamtym miesiącu za podobny litraż, lecz znacznie niższe parametry dostałem 1.48zł. Dzisiaj Mlekovita przysłała SMS z podwyżką za listopad 0,05zł. To w sumie 0,19zł od wiosny + 0,02zł za białko i tłuszcz.

P.S. Białko i tłuszcz rewelacyjne. Jak ty to osiągasz? :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj