Zaloguj się, aby obserwować  
komodo

Ceny mleka 2013

Polecane posty

jaro    166

@wozak-DanielFarmer raczej prawdę pisze-ja mam koło 1,6 przy nie tak dużej ilości mleka więc On może mieć znacznie więcej...więc byłbym ostrożny w sądach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    513

@jaro To w takim razie mlekpol ładną cenę ma. Kiedyś melkovita do której oddaję mleko prawe zrównała cenę a teraz jest sporo do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

kolega @DanielFarmer ma racje od września 8 gr poszło w górę u mnie wyjdzie ponad 1.6 zl przedział 5000 - 10000 L więc u niego wyjdzie na pewno 1.7 zl :D (ciekawe na jak długo eksport na razie podobno rośnie) zobaczymy jak faktura przyjdzie... więc nie rzucać się na niego z pazurami @wozak lubisz zamieszanie robić na Af :P

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Dlatego też faceci nie szukają przyjaźni z Wami...a raczej czegoś innego :P .Ładnie nawiązałem do innego tematu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin0000    104

a dziady w mlekpolu znowu od tego miesiąca zaczynaja brać na klasy codziennie tak jak w zeszłym roku,czy ktoś z Was też dostał taką widomość czy tylko moja trasa bo wiem że tylko niektórzy tak będą mieli ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAWID_W    0

witam no to ladne ceny macie az pozazdroscic u mnie na opolszczyznie w OSM Prudnik przy 7500 tys litrow tł-3.95 cena 1.12 normalnie baki zbijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosacki    11

martin0000 jeśli masz dobre mleko to co się przejmujesz próbami? jest tak że każda trasa musi co jakiś czas być oceniania co odbiór, grzegorz132 wątpie w to co piszesz że masz cały rok !!!!!

48000 lit białko 3,37 tł. 4,13 ryczałt cena 1,7865 zł brutto - Mlekpol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin0000    104

@kosacki cena robi wrażenie :) ja przy dostawie ok.25000L 1,65 brutto ale nie jestem pewien jeszcze nie widziałem faktury a co do kontroli to jednak napewno jest to męczące bo jak się ma ok,50krów i nie ma się pod oceną to ciężko jest upilnowac somatyki przy takiej ilości sztuk,a w tamtym roku to przez 7 miesięcy miałem kontrole na wiosne wyluzowali a teraz znowu się zaczyna :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonzoo1224    0

witam. Mam pytanie dotyczące mleczarni Ostrowia, obecnie Milkiland. Czy ktoś może tam odstawia, w jakiej są kondycji itp. Kuszą cenami i to bardzo tylko boję się jak to wygląda od środka. bardzo proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin5885    88

Siemiatycze- 1,34 brutto białko 3,10, tłuszcz 4, 5500l mleka miesiecznie, oddaje do nich od pół roku i nie mam podpisanej umowy z umową 2 gr wiecej oceny też nie mam.

 

wcześniej oddawałem do bielmleku z bielska podlaskiego to przy tych samych paranetrach mam cene wiekszą o 25gr

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

U mnie w mlekpolu też od października biorą co odbiór próby ale żadnej wiadomości nie dostałem jak widać samowolka się zaczyna... Ale nie narzekam wręcz przeciwnie jestem zadowolony bo średnia somatycznych już spadła dużo a było już 350 ;)


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

w Łowiczu też podwyżka 5 gr+ 1gr do kazdej jednostki (1%) białka, z tym że udziały zabierają nie 3 a 4%, podwyżka od września, tylko parametry pewnie wszystkim spadły :) co do wysokości ceny jeszcze napiszę bo czekam na fakturę


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

SM RYKI białko 3.65 tłuszcz 4.5 dostawa powyżej 8000 cena 1.75 zł dla ryczałtowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek0921    58

Nutricia krotoszyn bł. 3,50 tł. 3,90 dostawa powyżej 15 tyś. cena 1,50 brutto ryczłt gdyby nie było po sasiedzku mleczrni Łowicz to by nuitricia tak ceny nie podnosila. Coś mi sie wydaje ze w tym roku z limitem mleka beda nie zle berety

Edytowano przez matek0921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mammut1    20

Łosice laktopol brutto 1, 70 wymagania aby mleko 15tyś litrów niewiem jakie mam parametry mleka bo nie badają

Edytowano przez mammut1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Barenbrug
      Witamy serdecznie na naszym koncie!!!
       
      Chcemy jako firma BARENBRUG zachęcić Was do dyskusji na temat zakładania użytków zielonych, a także lucerników. Pragniemy zawrzeć tutaj najważniejsze informacje dotyczące uprawy traw i lucerny oraz ich prawidłowej agrotechniki. Dodatkowo zachęcamy Was do wstawiania zdjęć, które będą pokazywały jak sprawdzają się nasze mieszanki na łąkach i gruntach ornych - zarówno tych, którzy będą chcieli pochwalić się tym co udało się zrobić w tym, jakże trudnym roku, ale także w latach ubiegłych oraz tych, którzy mają z takimi użytkami pewne problemy.
      Wszystko to ma skłonić nas do dyskusji jakie są najczęściej popełniane błędy przy uprawie lucerny i UZ, czego powinniśmy unikać i na co zwrócić szczególna uwagę (np. nawożenie, wysokość koszenia).
      Mamy nadzieję, że nasze porady i doświadczenie pomogą Wam uzyskać jeszcze większe plony!!!
      Na Wasze pytania chcemy odpowiadać regularnie, tak więc w każdy wtorek i piątek wszystkie tematy na pewno omówimy. We wtorki dyżur pełnił będzie Mateusz Nogaj - przedstawiciel handlowy odpowiedzialny za rynek traw pastewnych na wschodzie Polski, zwłaszcza na terenie Podlasia, natomiast w piątki ja postaram się odpowiedzieć na Wasze zapytania, a teren na którym pracuję to zachodnia Polska.
       
      Pozdrawiam,
       
      Małgorzata Kalka
      Barenbrug Polska

    • Przez gobi12
      Witam.
       
       
      Mam na sprzedaż 7 jałówek wysokocielnych (wycielenia początek stycznia - początek lutego).
       
      Jałowice hodowlane. Rasa HF - wysokomleczne.
       
      Zainseminowane dobrymi mlecznymi bykami.
       
      Stado znajduje się pod oceną PFHBiPM. Stado wolne od chorób.
       
      Jałówki całą wiosnę, lato i jesień spędzają na dużym wolnym wybiegu dzięki czemu w późniejszej hodowli nie mają żadnych problemów z nogami.
       
      Cena za szt. 5100-5500 złotych (do negocjacji).
       
      Okolice Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego.
       
      Tel. 86 274 50 89
       
      Zapraszam do kontaktu i obejrzenia na żywo.











    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj