coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

marcus1998    56

Podobno od dziś jakieś inne mają także kupować, a o tym że podgórze skupuje to wiem. Może ktoś wie jakie jeszcze skupują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykorka    0

Widzę że nawet niezłe ceny macie , u nas dolnośląskie dzisiaj 4,7 z watem i podobno mają tanieć masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cover    8

O tym że mają tanieć to pewnie jakiś naganiacz krzyknął z nadzieją że "chłopy" znów w panice będą sprzedawać co się tylko nadaje na skup.... Ja mam takie średnio 100-110 kg i jeszcze się wstrzymuje ze sprzedażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

wczoraj proponowali mi 4,4 wielkopolska a nie daleko mnie jest ubojnia i 4,20 na dziś powiat gniezno


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

dzis sprzedałem (w kuj-pom) tuczniki po 4,5 i maciory 3,35

netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzel7    0

Mam pytanie do jakiego zakładu twój pośrednik skupuje??

gdzie tego nie wiem bo odstawia do kilku zakladow, a skupujący to firma MAN Sp. j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus1998    56

Słyszeliście już:

"Dziś odbyło się posiedzenie Stałego Komitetu ds. Zdrowia Zwierząt i Łańcucha Żywnościowego. Komisja Europejska wstępnie wyraziła zgodę na ograniczenie strefy zakażonej na terytorium Polski.

 

Strefa zostanie ograniczona do następującego obszaru:

Powiat sejneński - gminy Sejny i Giby;

Powiat augustowski - gminy Płaska, Sztabin, Lipsk i Nowinka;

Powiat sokólski - gminy Dąbrowa Białostocka, Nowy Dwór, Sidra, Janów, Sokółka, Kuźnica, Szudziałowo i Krynki;

Powiat białostocki - gminy Wasilków, Supraśl, Czarna Białostocka, Gródek i Michałowo.

Mięso pozyskane ze świń pochodzących z tej strefy będzie mogło być umieszczone jako świeże mięso na rynku krajowym."

I nadzieja prysła :(

Edytowano przez marcus1998

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Prime Food Przechlewo wyjściowa 5.13 za 50% mięsność. w Ciagu dwóch tygodni 1.01 zł do góry. Nadzieja się pojawia, że nie będzie najgorzej.

Edytowano przez Dawid727

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

dziś byłem po opryski i było dwóch rolników i mówili że dziś u nich był spęd i pośrednik dał cenę 4.5zł na rękę a na konto 4.8zł kupił tylko 4 sztuki bo tyle tylko jeden rolnik przywiózł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek1921    0

W Lodzkim dzisiaj bylo 4,5/kg.. Troche w gore

Edytowano przez tomek1921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sprzedałem wczoraj 8 największych sztuk w strefie buforowej po 3,50+vat bezpośrednio do lokalnego zakładu. Ciekawe kiedy decyzja o zmniejszeniu strefy wejdzie w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    27

Jeśli chodzi o Libero to lepiej mieć swoją wagę bo rżną na potęge, powiat Krotoszyn 4,5 +vat ma ktoś lepszą cenę w okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cover    8

Food Service 6zł + vat za E. Przy więkrzej ilości 6,2+vat. ZPM "Rzeźnik" 4,0 + vat. Oni zawsze ostrożni w podwyżkach....

Edytowano przez cover

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie czy ktoś z was handlował z Animex chodzi mi o wypłacalność i ''uczciwość'' w ocenie mięsności ogólnie polecacie???


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj