coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

kris82    77

Hehe jak masz świnie na pół ze słoniną to i tak dziwne że tyle dostajesz :)

i to jest właśnie solidarność rolników jeden drugiego wyśmiać i zgnoić, sądząc po twojej cenie @lukaczmarek na protest chyba się nie wybierasz

3,8+vat a drugi skup odwołany

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meer    5

Nie ma co sie przejmować ludźmi którzy nie maja pojecia co mówią , trzeba jak najszybciej rozwiazać sprawe pomoru , dziwi mnie fakt że w rosji już wybito tyle stad i unich jest od dawna a naszego niechcą , to nie wina

chandlu to polityka .. 3.80 masakra

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arkadio    6

u mnie Pini Polonia na dzień 17.02.2014r. cena wynosiła 5,6 zł WBC za 56% mięsności a wczoraj czyli 22.02.2014r. spadła na 5,3 zł WBC. Średnio spada 30gr na 5 dni. Od momentu wykrycia "niby zakażonego czy raczej podrzuconego dzika lub jego części bardzo mocno zmrożonych" minister rolnictwa o sprawie rolników zaczął mówić dopiero po wizycie garstki rolników przed ministerstwem, wcześniej mówił tylko o stratach zakładów mięsnych. Proponuje taki strajk jak we Francji aby pokazać skale "naszej" tragedii przed agencją w Warszawie i ministerstwem.

 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    69

Cena rożna od 3,90 do 4,50 z vatem. Wczoraj na żywą.

Edytowano przez Nowy81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwerkus    0

Warmińsko-Mazurskie okolice Lubawy

cena na dzisiejszym skupie 3,20 + VAT !!!

Do jakiego poziomu się zbliżamy ? do ceny 2,80 z wielu lat wstecz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apacz13    5

3.60 + VAT !!!

Jaja sobie robią z nas niesamowite.

Tylko poczekać jak koncentraty pójdą jeszcze w góre ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biznes12    23

4.90 E !!!!!!!!!!!!!!!! to są kpiny znajomy mówił że statki co ruszyły na export wszytko wróciło jak nie będzie pomocy od państwa to chyba spotkamy się na ulicy .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Z tymi świadectwami to tak nie do końca nadgorliwość. W niektórych nie ma żadnych rozgraniczeń na poszczególne choroby. Po prostu jest podana cała grupa z światowej organizacji zdrowia i jakakolwiek choroba z tej grupy dyskwalifikuje możliwość wystawienia świadectwa. A wysłanie takiego towaru może grozić utylizacją na koszt wysyłającego.

Sprzedane dziś po 5,3 za e i pusty chlewik. Od jutra moge strajkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter94    11

od dziś 5+ VAT w kl. E

Edytowano przez Piter94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john19    0

Południowa wlkp ceny 3,20-3,40 + Vat

Miejmy nadzieję że tusk coś zrobi a nie skończy się na obietnicach: http://www.agrofoto.pl...zody,49427.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sosen    0

w Niemczech E klasa 1,52 EUR/kg spadek w stosunku do poprzedniego tygodnia o 3 centy, az człowieka skreca na Polska cene

Edytowano przez sosen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

W przyszłym tygodniu jak mówi pośrednik cena poniżej 3zł.Powiat Gniezno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie jeszcze za klasę E 5,3 ale nie wiadomo do kiedy taka cena się utrzyma a patrząc na ceny podane wyżej to na pewno niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rano cena 3.60 po 3.20 a półtusze ta ubojnia sprzedaje po 7.50 to jest złodziejstwo na poniedziałek mam odstawe aż się boje po ile będą. powiat grudziądzki

Edytowano przez jakubmaliszewski23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj