coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek1921    0

Sytuacja jest nie wesola, 3tys tucznika do sprzedania a kupca brak..

Edytowano przez tomek1921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

już dzisiaj słyszałem że spadły na 3,50 netto, ojcu animex czy jakis podobny zaklad dawał coś tam więcej oczywiście, miał umówiony odbiór okołu czwqartku a dzisiaj jak zadzwonił momentalnie wszystko wstrzymane i nie biorą... podobno wszystko zapchane full ludziska na raz zaczeli w panice sprzedawac ze cena spadnie o pomór, handlarze kupują za bezcen i sprzedają na zakłady taniej niz zakłady dawały rolnikom wiec od rolników nie biorą....paranoja..

 

Animex nadal skupuje - problem może zrobić się poważny jak przestaną zakłady kupować.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabaz    98

Wielkopolska, Rawicz 3,80 netto za żywą na dziś u pośrednika. Macior nie skupuje bo nikt nie chce odbierać. Białoruś do końca lutego chce wybić pozostałe 20 tys dzików. To wychodzi 2 tys. sztuk na dzień. Przez ostatnie pół roku wybili 60 tys. Wszystko fajnie tylko o kilka dni za późno dla Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

No i stało się zmiana cennika w środku tygodnia w ZM Skiba spadek 20 gr. Cena na dziś 5,6 za kl E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Ciekawe jak bardzo cena trzody wpłynie na cenę prosiąt, a pewnie nie tylko na to, ale też cene zbóż no i zaczyna się łańcuch.... Wczoraj rano jeszcze 4zł wychodziło, Robi się coraz gorzej....


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Już 3.5 z vatem i nie ma komu kupować. Jeszcze 2 z przodu zawita bynajmniej na wschodnich terenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Trzy tygodnie jeszcze mogę potrzymać co będzie to będzie na dziś 5,80 za E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurmiczek    11

Dziwne rzeczy się się dzieją!Tucznik 3,50 a na targu za koty ukrajncy płacą więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekmalina    5

Poprzedni rok 2013 nie był zły cenowo. U mnie średnia cena za tamten rok to ok. 5,4 netto za żywą, przy sprzedaży ok. 450sz/rok. Ten niestety już nie bedzie tak kolorowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekmalina    5

Dziś zgłoszona chęc sprzedaży, dziś sprzedane po 4,10 netto za żywą, lokalna ubojnia. W większych zakładach tydzień czekania co najmniej na odbiór.

Edytowano przez jarekmalina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek12    44

pomorskie cena z wczoraj 4-4.2 plus vat odbiór za około 3 tygodnie. Cena niewiadoma. Teraz tylko patrzeć jak rząd przejmuje sie Ukraina a polskie rolnictwo upada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

3,8 netto czyli -20gr od poniedziałku ,a w sąsiedniej gminie 3,6 netto -dobrym rozwiązaniem teraz będzie wypuszczenie prośnych macior do lasu


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

3,8 netto czyli -20gr od poniedziałku ,a w sąsiedniej gminie 3,6 netto -dobrym rozwiązaniem teraz będzie wypuszczenie prośnych macior do lasu

Gdzie ta cena 3,60 netto chętnie kupiłbym ze sto sztuk takich 60 kg w tej cenie i wybawił kogoś z kłopotu poco ma dokładać do interesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Gdzie ta cena 3,60 netto chętnie kupiłbym ze sto sztuk takich 60 kg w tej cenie i wybawił kogoś z kłopotu poco ma dokładać do interesu

pow. łowicki kolego i to nie śmichy-chichy


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj