Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

90daniel    15

U pośrednika 4.60 +vat. Porażka zaraz wywiozę wszystko i chyba dam sobie spokój przynajmniej zboże się dobrze sprzeda i bez stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek321455    9

Czytam i czytam te wasze wypowiedzi koledzy i nie moge sie nadziwić jak cena powyżej 5 zł to wszyscy chcą trzymać trzodę a jak cena 4,8 zł to niech szlak trafi świnki. Te wahania to dzięki wam zezonowcom. ja trzymam cały czas i sprzedaje co 2 miesiące po 100 sztuk i nie narzekam trzy razy w roku mam dodatkowo odbiór większej ilości. Pozdrawiam i wytrwałości w hodowli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario3107    4

Północna wielkopolska cena na dziś 4,50 netto.... Tendencja spadkowa 10gr na tydzień. I gdzie tu opłacalność. Zboże i koncentraty ciągle w górę...

Edytowano przez mario3107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro090    7

łódzkie dzisiaj 4.80 +vat na obecną chwile pow. 20sztuk ale zobaczym moze coś sie wytarguje jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Północna wielkopolska cena na dziś 4,50 netto.... Tendencja spadkowa 10gr na tydzień. I gdzie tu opłacalność. Zboże i koncentraty ciągle w górę...

nie ma opłacalności.

Do świń jest tylko dokładka-taka prawda.

Lepiej sprzedać zboże i spać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thefarmer    178

cena jest na absurdlanym ? poziomie.nie wiadomo tylko jakie czynniki mają na to wpływ... czy aby nie będzie potrzebny strajk coś na wzór rolników ze Szczecina, aby ktoś wkońcu zwrócił uwagę na nasze problemy ? tylko skala produkcji może w jakimś stopniu, ,,amortyzować,, tragiczną cenę.... środkowa WLKP 4,7 + Vat pow. 50 sztuk do negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

4Cena pomorskie 4,6 netto ;/ Załamać się można we wtorek było jeszcze 4,9 ; < Mogłem sprzedawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal09086    6

Rozmawiałem dziś z przedstawicielką Animexu Szczecin to dzis 6,30 netto a na dniach cena jeszcze pojdzie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek321455    9

andrzej 612b powiedz jaka duża masz hodowle i od jakiego czasu sie tym zajmujesz ile masz lat? nie jestem żednym anarchistą i nie pisz tak bo za takie słowa można wyladowac w sądzie. ja pisze tylko prawdę i tego nic nie zmieni. tylko skala produkcji teraz sie liczy. sprzedając 20 tuczników nie jesteś w stanie nic zrobić ale sprzedając już 1700-2000 to juz jest coś. więc bez obrażania proszę. ja sprzedaje w sobote 150 sztuk i lece do włoch na narty powodzenia w negocjacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkitrzy    0

Na moje program pomocy rozbudowy pogłowia trzody powinien zaczynać się na 50 do 400 loch.I co ważniejsze łatwiejsze pozwolenia na budowę chlewni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek321455    9

masz rację kolego tylko duże stada mają racje przetrwania. i łatwiejsze sprawy papierkowe. ja mam w planach postawienie kolejnej tuczarni na 1200 sztuk tucznika i sprawy formalne mnie przerażają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

masz rację kolego tylko duże stada mają racje przetrwania. i łatwiejsze sprawy papierkowe. ja mam w planach postawienie kolejnej tuczarni na 1200 sztuk tucznika i sprawy formalne mnie przerażają

 

o juz wrociles z wloch?

Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekord1991    1

ktoś tu ma bujną fantazje chyba :D woj pomorskie cena 4,95 +vat przy 35 szt


kupie ursus 912- 1012, najchętniej z turem z okolic woj, pomorskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

ktoś tu ma bujną fantazje chyba :D woj pomorskie cena 4,95 +vat przy 35 szt

Można wiedzieć gdzie dostałeś taką cene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binladen    10

Tak sobie myślę ,że cena wróciła do takiej jak powinna być i będzie stabilizacja na rynku, hodować własne prosiaki, po co nabijać kieszenie duńczykom ,którzy nie chcą od nas nic, dziś był temat o tym w agrobiznesie,no i hodowcy już za bardzo pozadzierali nosy jak było po 7,6 za WBC i zakłady mięsne zaczynały padać-także cena jest OK B)


Pisz prawdę, nie przejmuj się innymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekord1991    1

Można wiedzieć gdzie dostałeś taką cene?

sprzedaje głównie do Giżycka, firmę mogę podać na pw lub gg


kupie ursus 912- 1012, najchętniej z turem z okolic woj, pomorskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj