akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

bystra    27

10 hf-ow srednio po 580kg wyszly, po 7 brutto podlaskie

Możesz napisać do kogo sprzedawałeś lub z jakiej części podlaskiego jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hvb3000    7

gdziem macie takie ceny ? hf 5,8 , a mięsne do 6.8 zł

 

Poprzednia sprzeżdaż 6,6 za mm, a Biernacki klasyfikował na max 6,4 zł, wiec nie wiem skąd ten zachwyt Biernackim

Mam 2 ncb, 1 hf, 1 hfxcharolaise za 7 oddam wszystkie jak leci.

 

Za piątke to można świnie sprzedawać, niewolników robią z ludzi...

Czas pomyśleć o czymś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia104    8

Wczoraj sprzedane 3 szt. do Wojciecha Kościeszy z Dobrego, skup w Miastkowie Kościelnym. Hf 670 kg po 6,80 i dwa mieszańce 590 kg po 7, 640 kg po 7,30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeterG14    115

Mieszańce SM-MM 7 zł i jeden HF 6,5 zł bo straszny chudzielec. Łącznie 6 sztuk pojechało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
savas    3

 

Możesz napisać do kogo sprzedawałeś lub z jakiej części podlaskiego jesteś?

Pojechaly prawdopodobnie do sokolowa, ale to jeszcze przez posrednika bo on przewaznie u nas zabiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    42

dziś rozmawiałęm z moim odbiorcą i zproponował za byki mieszańce max. 6.6 zł netto a za H-Fy max 6.0 zł netto - takie ceny to masakra......... a perpektywy na podwyżki nie ma.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to tylko dlatego ze rolnik nie ma zł i musi sprzedać żeby przeżyć, i jeden przed drugimi chce sprzedać. a wszyscy to wykorzystują

Edytowano przez TomaszKysiski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hvb3000    7

Sprzedane

hf 6zł/kg

ncb 6,40zł/kg

hfXcharolaise 6,50 zł/kg

 

Pojadą aż do lubelskiego, gdyż skończyły 24 miesiące, a lokalne ubojnie niżej wyceniają starsze sztuki. Bydła jest niestety dużo - za dużo.

 

Pozdrawiam

Hubert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomtom22    1

5 kiepskich HF poszło do Bożeny Kebej, Lubelskie powiat Łuków srednia waga 610kg, cena 6,5 brutto. słabo ale przynajmniej waga pewna bo ważone było całe auto z bydłem i na pusto. miałem dwóch handlarzy co proponowali 6.8 ale gdy wspomniałem że chcę na ogólnej ważyć to jeden zszedł na 6 zł a drugi powiedział że go obraziłem i ode mnie bydła nie kupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Za mięsne ile płaci? Nie chciałeś ważyć na tej co mają przy samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomtom22    1

mam sm ale jeszcze małe to mówił ze teraz 7.5 za takie płaci. byli małą solówka bez wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

A to dobre handlarz się obraził. Cham jeden, to jego zdaniem powinieneś się dać oszukać aby nie poczuł się urażony:-/ żal pl

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

mam sm ale jeszcze małe to mówił ze teraz 7.5 za takie płaci. byli małą solówka bez wagi

A Pasik co proponował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Dobry on jest :) No ale wraz ma swoich co mu sprzedają np.nie daleko mnie jeden jak ma coś do sprzedania to zawsze po niego dzwoni. Ten przyjeżdża daje 20groszy więcej niż ktoś tam we wsi sprzedał komuś innemu sprzedał i sąsiad zadwolony. A na wagę moją nie chce przyjść jak mu mówię żeby wcześniej sobie zważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafwader    0

łódzkie byk 0 11.5 jał o 11.3 krowa o 10.2

 

 

Taaaa chyba koron duńskich bo na pewno nie PLN <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

kolega plutekz podał ceny za wage poubojową, ceny jak najbardziej realne tzn. coraz niższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Handlarze strzelają fochy?:)a to jakas nowość :)mi ostatnio kazał zwracac za paliwo bo specjalnie tyle jechał a mi sie cena nie podobała.rekord podlaskiego na 100m chyba pobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Było mu trzeba kopa zasadzić to i w skoku w zwyż odniósł by sukces. W końcu jakiś podwójny medalista:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj