akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

karolr2    767

Kolego ja miałem tak samo. tylko zważyłem byki tydzień przed sprzedarzą .A za tydzień brakło też ok 50 kg na sztuce. to pojechałem na całościową i tam wytarowałem sam a potem ważenie każdego bysia osobno.to na 5 szt -235kg było by w d*pe.

Kto brał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    187

6-8 miesięcy to będzie na dany jakiś dzień . Bo jest też zaznaczone że do jednej sztuki można będzie tylko 2 razy uzyskać dopłate. Drugi raz w przedziale wiekowym 12-24.

handlarz z okolic łukowa

Edytowano przez malorolny121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

jakie ceny w łódzkim,kogo polecacie...

handlował ktoś z Kowalczykiem

Edytowano przez matingus

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

6-8 miesięcy to będzie na dany jakiś dzień . Bo jest też zaznaczone że do jednej sztuki można będzie tylko 2 razy uzyskać dopłate. Drugi raz w przedziale wiekowym 12-24.

handlarz z okolic łukowa

Nie licz na te dopłaty to tylko propozycje i na pewno tyle nie będzie po wyborach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

te ceny wydają sie trochę śmieszne 6,5 zł za byka niedługo tuczniki po tyle będą tylko że tucznika w niecały rok można utuczyć a byka dwa lata trzeba trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aron    1

@matingus chodzi Ci o Kowalczyka z Zadzimia? Jeśli tak to ja z nimi handluję od jakiś 5 lat. Byki trzymam luzem więc ważymy auto na pobliskiej wadze przed i po załadunku. Mi to pasuje a i oni nie narzekają. Z kasą jak najbardziej ok nawet można się dogadać żeby szybciej przelali. Ja jestem zadowolony. A po ile na dzień dzisiejszy w Łódzkim płacą za kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

6-8 miesięcy to będzie na dany jakiś dzień . Bo jest też zaznaczone że do jednej sztuki można będzie tylko 2 razy uzyskać dopłate. Drugi raz w przedziale wiekowym 12-24.

handlarz z okolic łukowa

Napisz jak się nazywa żeby każdy wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Gdzieś od Żelechowa czy tam z samego Żelechowa żebym znał nazwisko to bym odrazu napisał. Ale dowiem się i napisze.

Już wiem nazywa się Fiona

Edytowano przez karolr2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Oktawia, północna część województwa - 7,2 zł/kg. Co ładniejsze 8 zł/kg.

Opłaca się sprzedawać bydło w rozliczeniu poubojowym?

Edytowano przez a1fe26c2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEVBOL    0

ja mam 2 hf i nikt nie chce brać

 

To chyba masz renifery a nie byki, ja 10sztuk 5MM i 5 HF do biernackiego po 7+ vat dopiero co sprzedalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Kupca nie znam, bo pierwszy raz coś u nas kupuje. Pół godziny temu cena spadła o 20 groszy. :(

7.20 Oferował tydzień temu Agrostar.

Edytowano przez a1fe26c2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariu22    1

Sprzedam bydło, pow lubelski kogo możecie mi polecić, interesuje mnie zapłata tylko gotówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetorsky    1

u nas nad morzem, cony są dosyc dosc przyzwoite, nie powiem, w tamtym tygodniu sprzedawaliśmy 3 sztuki, jeden simental-728, i dwa czarno białe- 683 i 700 niecałe. to po 7zł. Myslałem ze bedzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10145    19

u nas nad morzem, cony są dosyc dosc przyzwoite, nie powiem, w tamtym tygodniu sprzedawaliśmy 3 sztuki, jeden simental-728, i dwa czarno białe- 683 i 700 niecałe. to po 7zł. Myslałem ze bedzie gorzej.

 

 

kolego a komu sprzedawałeś bo też jestem z pomorskiego? dobrą cene otrzymałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetorsky    1

nie znam nazwiska nie pytałem taty, ale zajmuje sie też skupem zbóz, i własnie bydła, ogolnie to na Kaszubach chyba funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oktawia1988    13

Jutro ma przyjechac Szostak, ciekawe ile mu waga pokaze. Proponuje 7,20 max 7,50

Edytowano przez oktawia1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj