Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny bydła rzeźnego 2014

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
3040 odpowiedzi na ten temat

#1241 Share januszm1

januszm1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 04 kwiecień 2014 - 13:52

Ceny bydła rzeźnego 2014 Ciekawe ile cie kolego na wadze skubneli he he.. Niemasz sie z czego cieszyc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny bydła rzeźnego 2014 Dzisiaj, 01:33
  •  

#1242 Share szwagier24

szwagier24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 04 kwiecień 2014 - 14:41

Ceny bydła rzeźnego 2014 2 sztuki czarno białe 670 i 680 kg 20 miesięcy u nas- 6,5 netto 7% strączki
łódzkie powiat brzeziński
podobno od poniedziałku cena w dół

Edytowany przez szwagier24, 04 kwiecień 2014 - 14:42.

#1243 Share maly1992

maly1992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 04 kwiecień 2014 - 17:42

Ceny bydła rzeźnego 2014

Ciekawe ile cie kolego na wadze skubneli he he.. Niemasz sie z czego cieszyc.

nic nie skubneli waga była sprawdzana przed i po warzeniu a pozatym oni nie kantują na wadze a zrzutke dał najniższą 7%. Byczek to 75% SM wydawał się niepokaźny aż się sam zdziwiłem ze tyle pociągną. Za 100% LM i wadze powyżej 800 kg płaci nawet po 8.5 brutto

#1244 Share januszm1

januszm1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 04 kwiecień 2014 - 18:06

Ceny bydła rzeźnego 2014 Wszystkim placa mniej a u ciebie akurat taka cena. Cos dziwne to troche. Ale niech tam ci bedzie.

#1245 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 04 kwiecień 2014 - 18:41

Ceny bydła rzeźnego 2014

2 sztuki czarno białe 670 i 680 kg 20 miesięcy u nas- 6,5 netto 7% strączki
łódzkie powiat brzeziński
podobno od poniedziałku cena w dół

komu sprzedawales? moze Pawłowiczowi? czemu w dół

#1246 Share maly1992

maly1992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 04 kwiecień 2014 - 18:53

Ceny bydła rzeźnego 2014

Wszystkim placa mniej a u ciebie akurat taka cena. Cos dziwne to troche. Ale niech tam ci bedzie.

Jeśli nie wierzysz to moge dać ci nr tel. do tego gościa zadzwonisz i zapytasz po ile płaci i się przekonasz

#1247 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 kwiecień 2014 - 18:54

Ceny bydła rzeźnego 2014 z tego co widze na portalach monitorujacych ceny bydła to cena idzie w góre

#1248 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3439 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 04 kwiecień 2014 - 19:12

Ceny bydła rzeźnego 2014

nic nie skubneli waga była sprawdzana przed i po warzeniu a pozatym oni nie kantują na wadze a zrzutke dał najniższą 7%. Byczek to 75% SM wydawał się niepokaźny aż się sam zdziwiłem ze tyle pociągną. Za 100% LM i wadze powyżej 800 kg płaci nawet po 8.5 brutto

W jaki sposób sprawdzałeś tą wagę?
Napisz co to za kupiec

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#1249 Share danio1989

danio1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka

Napisany 04 kwiecień 2014 - 19:21

Ceny bydła rzeźnego 2014

czy Biernacki komuś zalega z wypłatą za bydło???

Niestety tak. Znajomy oddał na WBC koło miesiąca temu i nadal czeka.

U teścia też ostatnio brali parenaście sztuk mieli zrobić dzień wcześniej przelew i jak to u nich często bywa do 2-tygodni wyrównanie. Załadowali byki na pakę, a kasy nadal nie było, dopiero jak zagroził, że im paszportów nie wyda i byki będą ściągać pieniążki pojawiły się po kilkunastu minutach.

#1250 Share maly1992

maly1992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 04 kwiecień 2014 - 20:10

Ceny bydła rzeźnego 2014

W jaki sposób sprawdzałeś tą wagę?
Napisz co to za kupiec

ważyłem się przed a po kolega się ważył i dobrze wyszło waga zwykła starego typu nie elektroniczna. kupiec jest z netty koło augustowa, przyjeżdża na telefon jedzie się na najbliższą wagę w okolicy waży mówi cene( zawsze niższą trzeba się targować to dożuca) i jak pasuje to ok a jak nie to odwozi zwierzaka do obory. Tygodniowo skupuje ok. 300-500 sztuk bydła a płaci na 3 dzień po sprzedaniu bo sam mówi że dzieki temu ma dużo dostawców

Edytowany przez maly1992, 04 kwiecień 2014 - 20:15.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1251 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3439 postów

Napisany 04 kwiecień 2014 - 20:23

Ceny bydła rzeźnego 2014 500szt tygodniowo? Jeden człowiek? nierealne , spuść bo masz z czego :D
Myślałem że ma swoją wagę

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#1252 Share martinez0019

martinez0019

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 04 kwiecień 2014 - 20:46

Ceny bydła rzeźnego 2014 Chyba chodzi o Handlarza z Bargłowa Kościelnego (Netta Folwark). Ma kilku ludzi którzy jeżdżą na telefon, ale 500 sztuk to chyba miesięcznie skupują- i to byłby dobry wynik.
w Poniedziałek oddałem do niego Byka HO 650kg ważyłem na swojej wadze, sprzedałem jako WBC dziś przyszedł przelew wyszło po 7.2zł brutto.

#1253 Share szwagier24

szwagier24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 04 kwiecień 2014 - 21:04

Ceny bydła rzeźnego 2014

komu sprzedawales? moze Pawłowiczowi? czemu w dół

tak pawlowicz brał, mowil ze cena od poniedzialku spadnie, swinie juz podobno poecialy

#1254 Share marijusz

marijusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 280 postów
  • Zainteresowania:BÓG HONOR OJCOWIZNA i Ojczyzna (czywiście)

Napisany 04 kwiecień 2014 - 21:14

Ceny bydła rzeźnego 2014 cena idzie w gore znajomy co kupuje mi dzis mowil 8zł na podlasiu za ładnego byka to jak najbardziej realna cena

#1255 Share maly1992

maly1992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 14:46

Ceny bydła rzeźnego 2014

500szt tygodniowo? Jeden człowiek? nierealne , spuść bo masz z czego :D
Myślałem że ma swoją wagę

Kupuje on i jego ojciec do tego pomaga mu 2 braci i siostra i jeszcze zatrudnia 15 ludzi. Handluje bydłem wszelkiego rodzaju zaczynając od cielaków, roczne byczki i jałówki, jałówki cielne króre równierz sprzedaje hodowcom, dorosłe byki jałowice stare krowy i bydło pourazowe. Ma chyba ze 6 małych samochodów na które włazi po 5-7 szt. bydła. Kupują w skupach (u nas w dawnym GS-ie) codziennie od poniedziałku do czwartku.Do jednej miejcowości jedzie on z 3 samochodami i pracownikami i zworzą bydło z okolicy 15-20 km. a ojciec ze swoją ekipą jeden dzień kupuje u siebie na miejscu a pozostałe dni jedzie do innych miejscowaści.co tydzień w dany dzień wracają na ten sam wykup i tak w kółko. kołomnie na jeden skup kupią ok 80-100 szt. i mówi że tu zawsze jest mniej niż w innych. a jakiś miesiąc temu to skupili 134 sztuki sam na własne oczy widziałem na wykupie jest miejsca na 120 sztuk i wszystkie były pełne a i te 3 ich samochody też były pełne. a jeśli ktoś mi nie wieży jego sprawa moge podać numer to tego gością i możecię dzwonić i się przekonacię
Tyle w temacie pozdrawiam Mateusz

#1256 Share Mariu22

Mariu22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 17:52

Ceny bydła rzeźnego 2014 W mojej okolicy skupy zlikwidowane, nawet nie wiem gdzie jest najbliższy skup i jak daleko ode mnie.

#1257 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3439 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 20:24

Ceny bydła rzeźnego 2014

Kupuje on i jego ojciec do tego pomaga mu 2 braci i siostra i jeszcze zatrudnia 15 ludzi. Handluje bydłem wszelkiego rodzaju zaczynając od cielaków, roczne byczki i jałówki, jałówki cielne króre równierz sprzedaje hodowcom, dorosłe byki jałowice stare krowy i bydło pourazowe. Ma chyba ze 6 małych samochodów na które włazi po 5-7 szt. bydła. Kupują w skupach (u nas w dawnym GS-ie) codziennie od poniedziałku do czwartku.Do jednej miejcowości jedzie on z 3 samochodami i pracownikami i zworzą bydło z okolicy 15-20 km. a ojciec ze swoją ekipą jeden dzień kupuje u siebie na miejscu a pozostałe dni jedzie do innych miejscowaści.co tydzień w dany dzień wracają na ten sam wykup i tak w kółko. kołomnie na jeden skup kupią ok 80-100 szt. i mówi że tu zawsze jest mniej niż w innych. a jakiś miesiąc temu to skupili 134 sztuki sam na własne oczy widziałem na wykupie jest miejsca na 120 sztuk i wszystkie były pełne a i te 3 ich samochody też były pełne. a jeśli ktoś mi nie wieży jego sprawa moge podać numer to tego gością i możecię dzwonić i się przekonacię

Szczerze to jakoś to bardzo dziwne, jak dla mnie, że tyle kupuje, a wagi swojej nie ma .

W moich stronach nie ma skupów, każdy sprzedaje na podwórku .

134 szt na jednym skupie? Powiedz to komuś kto w życiu nie widział byka :D

#1258 Share matingus

matingus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1017 postów
  • Zainteresowania:bydło mięsne

Napisany 05 kwiecień 2014 - 20:43

Ceny bydła rzeźnego 2014

z jakiego jesteś rejonu.
bajki to możesz wciskać małemu dziecku,a nie na forum poważnych ludzi.te sztuki to z całego miesiąca. :D :D :D

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

#1259 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 20:50

Ceny bydła rzeźnego 2014 jaki to musiał by być budynek żeby tyle sztuk na raz pomieścić....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1260 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 21:32

Ceny bydła rzeźnego 2014 nawet na 3 tiry się nie pomieszczą może zapomniałeś przecinka postawić w tych 134 powinno być 13,4
jak tyle skupuje co tydzień to jaki problem zrobić zdjęcie i je wstawic na AF