Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny bydła rzeźnego 2014

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
3040 odpowiedzi na ten temat

#981 Share jozmi

jozmi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 14 marzec 2014 - 23:07

Ceny bydła rzeźnego 2014

2xandrzej360 te ceny to brutto

chyba żartujesz bo dzwoniłem do nich i mówili mi że po 6,00 netto za hf a 6.50 za mm i na drugi dzień chcieli przyjechać - a jak znajomy kupuje u nich wołowinę to coraz drożej jest (po rozbiórce oczywiście).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny bydła rzeźnego 2014 Dzisiaj, 23:22
  •  

#982 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 15 marzec 2014 - 12:25

Ceny bydła rzeźnego 2014 Gdy sprzedawałem byki po 8.20 - 8.30 wołowina w sklepach była tańsza niż teraz . Produkcja trzody w Polsce raczej już się nie podniesie , a jak tak dalej będzie to producenci opasów zrezygnują lub przejdą na bydło mleczne . A w tedy zakłady mięsne będą przerabiać ślimaki Winniczki .

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#983 Share karolr2

karolr2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1530 postów

Napisany 15 marzec 2014 - 12:43

Ceny bydła rzeźnego 2014

Witam,

Nazywam się Dudzinski Marek , jestem przedstawicielem ds. skupu bydła na terenie Wielkopolski i Dolnego Śląska w firmie OSI GROUP FOODWORKS, zajmuję się kontraktacją cen bydła oraz certyfikacją gospodarstw. OSI POLAND FOODWORKS jest jednym z krajowych przedstawicieli amerykańskiego koncernu OSI GROUP, działającego na rynkach całego świata od ponad 100 lat. Marka OSI cieszy się znakomitą reputacją na całym świecie, będąc synonimem najwyższej jakości wołowiny, a dla hodowców pozostaje szanowanym Partnerem w codziennej hodowli.

Polski zakład produkcyjny, zlokalizowany jest w Chróścinie k. Góry (na granicy woj. Dolnośląskiego i Wielkopolskiego), to jeden z największych zakładów ubojowych i rozbiorowych operujących na polskim rynku bydła rzeźnego.

OSI POLAND FOODWORKS prowadzi skup bydła (byki, krowy, jałówki) na terenie całego kraju w oparciu o trzy bazy skupowe. Oferuje hodowcom bydła wysokie standardy obsługi, pewne płatności i system kontraktacji za który jestem odpowiedzialny pozwalający na stabilny rozwój hodowli bydła oraz oferowanie wyższych cen w skupie! W celu uzyskania o nas większe ilości informacji zapraszam na stronę foodworks.pl

W razie pytań proszę dzwonić pod numer telefonu: 603-217-935

Pozdrawiam!

Może pan napisać jeszcze w tym temacie,oraz przy okazji by nam pan wyjaśnił co się stało że taka duża firma tak się szmaci robiąc nas rolników w ch...http://www.agrofoto.pl/forum/topic/48726-osi-poland-foodworks/

#984 Share KrzysztofWalo

KrzysztofWalo

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 15 marzec 2014 - 18:59

Ceny bydła rzeźnego 2014 dudziński oddaj kase wdowom po handlarzach którzy handlowazli z chróściną.To jest strona o cenach a nie reklamowa

#985 Share piniu92

piniu92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 15 marzec 2014 - 20:56

Ceny bydła rzeźnego 2014 jozmi masz racje netto netto coś mi się p....... sorki

szczerze nie wiem po ile wołowina jest po rozbiórce we wtorek jadę bo zamówiłem 20kg to zobaczę ale ddddddddddddddd pisze prawde też jak sprzedawałem byki po 8 wołowinę na tatara kupiłem za 22zł a w grudniu 2013r jak byłem kupić to po 25zł może dokładnie takie ceny nie były ale w przybliżeniu na kiełbasy 2 kosztuje chyba 15zł/kg

#986 Share dudzinski-m

dudzinski-m

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 16 marzec 2014 - 10:46

Ceny bydła rzeźnego 2014 Witam!

Panie KrzysztofWalo , ubojnia w Chróścinie ma nowych właścicieli, firma należy do grupy OSI , jednej z największych na świecie. OSI FOODWORKS jest w 100% wypłacalna, pieniądze są w kilku dniach na koncie sprzedawcy. Sprzedawca jest informowany telefonicznie o wybiciu przed wystawieniem faktury , proces uboju jest monitorowany od rozładunku zwierząt do samej klasyfikacji półtuszy, w razie wątpliwości jest wysyłany materiał do sprzedawcy na którym, ma on możliwość wglądu do całego procesu. Powtórzę , firma OSI jest firmą uczciwą, posiadającą najwyższe certyfikaty jakości , a więc nie ma tutaj mowy o oszustwie. Panie mariuszd93 cennik będzie dostępny na stronie w przyszłym tygodniu , o czym poinformuje.
Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli!

#987 Share muoodyy

muoodyy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 16 marzec 2014 - 12:59

Ceny bydła rzeźnego 2014 a ja oddawałem w zeszłym roku do OSI... problemów z kasą nie było ale płacą mniej niż ABP POLAND. z ZM KOBYLIN już nie handluje bo oddałem prawie 500 kg byka mieszańca który chorował mi na płucka i nie mogłem poradzić sobie z jego wyleczeniem a oni mi zapłacili 2300 zł bo stwierdzili że za mały był. a z biernackim jeszcze nie handlowałem bo on słabą cene ma. ja polecam OSI lub ABP. teraz mam 10 szt pięknych 2 letnich mieszańców i zobaczymy kto zaproponuje lepsze warunki

#988 Share bluecows1

bluecows1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 16 marzec 2014 - 13:59

Ceny bydła rzeźnego 2014 u nas słaba cena na żywą więc zadzwoniłem do zakładu żeby na wbc sprzedać, miła pani podała mi cene 11,5 za kg
więc nie wiem co lepsze czy wbc czy na żywo 6 zł bo byki nie specyjalne

znajomy kupował ostatnio na sklepik mięsny półtusz z byczka to za 260 kilo płacił 13,5

#989 Share Adi21

Adi21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 16 marzec 2014 - 14:24

Ceny bydła rzeźnego 2014

Witam!

Panie KrzysztofWalo , ubojnia w Chróścinie ma nowych właścicieli, firma należy do grupy OSI , jednej z największych na świecie. OSI FOODWORKS jest w 100% wypłacalna, pieniądze są w kilku dniach na koncie sprzedawcy. Sprzedawca jest informowany telefonicznie o wybiciu przed wystawieniem faktury , proces uboju jest monitorowany od rozładunku zwierząt do samej klasyfikacji półtuszy, w razie wątpliwości jest wysyłany materiał do sprzedawcy na którym, ma on możliwość wglądu do całego procesu. Powtórzę , firma OSI jest firmą uczciwą, posiadającą najwyższe certyfikaty jakości , a więc nie ma tutaj mowy o oszustwie. Panie mariuszd93 cennik będzie dostępny na stronie w przyszłym tygodniu , o czym poinformuje.
Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli!

przepraszam że nie w temacie, ale jeśli chodzi o OSI to mam tragiczne doświadczenia z tą firmą, nie wierze w żadne monitoringi, bo takiej propozycji ta firma nie daje(a jak ktoś się upomni o nagranie z monitoringu to powiedzą że mieli w tym czasie konserwację monitoringu i nie ma nagrania, tak samo jest z wagami i innymi ofertami ich "uczciwości") , oszukują ile się da.

Oddawałem w zeszłym tyg jałówki do ecobeef-u po 12,7zł poubojowo

#990 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 16 marzec 2014 - 19:56

Ceny bydła rzeźnego 2014 Ja sprzedawałem w styczniu czy lutym do OSI i jestem zadowolony zaplacił mi dobrą cenę na żywą. Kasa do 10 dni na koncie i szczerze polecam, nie wiem jak tam wychodzą poubojowo bo nie dawałem. Wszystko uzgodnione o której samochód przyjeżdża bez jakiegoś zbijania ceny przed odbiorem, a i przedstawiciele spoko nie jacyś bajeranci, . A ostrzec to mogę przed sprzedażą na WBC do Biernackich po j...bią równo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#991 Share zxr5

zxr5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 16 marzec 2014 - 22:38

Ceny bydła rzeźnego 2014 Osobiście bym odradzał jaka kolwiek współprace z firma OSI POLAND FOOD WORKS. Została odebrana odemnie krowa na WBc, która rzekomo padła podczas transportu. Nikt z zakładu ani kierowca nie raczył poinformować o tym zdarzeniu tylko jak przedzwoniłem po 2 tygodniach, gdyż nie otrzymałem żadnego rozliczenia, to zaczęto szukać co się właściwie stało z tą sztuka. Następnie niechciano mi zapłacić za tą sztukę bo niby był zakup warunkowy o czym nie zostałem poinformowany i na protokole modbioru nic nie było wpisane. Ostatecznie sprawa skończyła się w sądzie i zostało zapłacone z zgodnie z wyrokiem. Na przyszłość nigdy nie gódźcie się na zakup warunkowy, bo wtedy rolnik odpowiada za sztukę w transporcie, a tam różne rzeczy się dzieją.

Edytowany przez zxr5, 16 marzec 2014 - 22:43.

#992 Share Krzysiek3110

Krzysiek3110

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:nie tylko rolnictwo

Napisany 16 marzec 2014 - 22:48

Ceny bydła rzeźnego 2014 @zxr5 .....bo wtedy rolnik odpowiada za sztukę w transporcie, a tam różne rzeczy się dzieją.
albo "mogą" sie dziać

#993 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 08:08

Ceny bydła rzeźnego 2014 byłem kiedyś sąsiadowi pomoc byki włożyć odstawiał do osi. Samochód przyjechał prawie pełny wszystko pomieszane krowy byki jałowki. w środku leżała krowa ale nie normalnie tylko na boku i z pyska leciała jej krew. Mówimy mu żeby zegnal z 5szt podniósł ją i ma końcu się ją włoży bo to przecież czyjeś pieniądze są. Kierowca zaczoł się rzucać żebyśmy się nie wtrącali. To jednak handlarze inaczej do sprawy podchodzą jak się coś nie mieści to przyjada na drugi dzień. A tu kompletna ignoracją .

#994 Share zxr5

zxr5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 08:59

Ceny bydła rzeźnego 2014 Jak zacząłem się doinformowywać na temat OSI to przewoźniki mają płacone za sztuke dowiezioną do zakładu lub punktu przeładunkowego więc pchają ile tylko się da bo każda sztuka to większy pieniądz.

#995 Share trus22

trus22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:WSZYSTKO CO ZWIĄZANE Z ROLNICTWEM

Napisany 17 marzec 2014 - 11:50

Ceny bydła rzeźnego 2014 A jakie macie opinijie o handlarzach miedzy innymi Strzyglińscy z Płocka i Rafał Krowiński z okolic Kielc ?? podzielcie sie opinijami

#996 Share przemo2014

przemo2014

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 13:06

Ceny bydła rzeźnego 2014 ceny bydła zaczynają piąc sie w gorę,czyzby brakowało towaru? pzdr

#997 Share archi106

archi106

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 13:23

Ceny bydła rzeźnego 2014 Kontraktował Ktoś cielaki z ZMB zakład miesny biernacki Golina ??
Proszę o przeniesienie jesli jest temat

#998 Share karol73

karol73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja,zwierzęta, maszyny rolnicze
    i wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 17 marzec 2014 - 13:30

Ceny bydła rzeźnego 2014 jaka cena bydła na dzisiaj

#999 Share wojak1986

wojak1986

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 13:31

Ceny bydła rzeźnego 2014

A jakie macie opinijie o handlarzach miedzy innymi Strzyglińscy z Płocka i Rafał Krowiński z okolic Kielc ?? podzielcie sie opinijami

Strzyglinski z Płcka jest wypłacalny, kilka lat mu sprzedajemy. Cena nie powala ale waga wg mnie jest wzglednie uczciwa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1000 Share przemo2014

przemo2014

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 14:17

Ceny bydła rzeźnego 2014 karol73- cena uzalezniona jest od skupujących, dzwoniłem do BM Kobylin, do Biernackiego itd i cena MM powyzej 7 zł netto a MCB ok 6,5-6,7 ; widocznie bydła brakuje i szukają, cena uzalezniona od jakosci byka