akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

O co chodzi ? :blink: .O już się zmieniło . :huh:

Edytowano przez dddddddddddddddddd

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek8606    0

Witam wszystkich. Dzisiaj był u mnie przedstawiciel Łuniewskich w sprawie byczków na 300 kg i powiedział że teraz najwyżej po 9 z VAT =2700 za szt. i moje dwa mieszance simentala weźmie bez ważenia. Dzwoniłem do Maleszewskiego z WIMAL ale on narazie nie skupuje na 300. Może wiecie kto jeszcze skupuje na 300 na Suwalszczyźnie albo w okolicy i jak płaci?


Zakupiłem pasę JD 575 i potrzebuję instrukcję obsługi. Może ktoś takową posiada? Będę wdzięczny za pomoc.
Mój e mail: marek180686@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek8606    0

Ja mam mieszańce z sm jak z innymi rasami to nie wiem. A jak inni płacą?


Zakupiłem pasę JD 575 i potrzebuję instrukcję obsługi. Może ktoś takową posiada? Będę wdzięczny za pomoc.
Mój e mail: marek180686@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

dziś sprzedane dwa MM 878,836 waga brutto poszły po 7.10+wat,jedna jałóweczka 680-6.50+wat.potrącenie 7%

poszły do Pawłowicza

Edytowano przez matingus

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Nigdy nie sprzedawałem w tej wadze na rzeź jedynie do dalszego chowu. W moim rejonie między rolnikami to jest kwestia 9-10zł w zależności od sztuki. Oczywiście mówię o ładnych mieszańcach. Kilka stron wcześniej inni użytkownicy forum pisali trochę o cenach Agrostaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobra    17

Nawojowa , gmina zeleznikowa wielka, firma SŁABY to : Kamil i Paweł i Elzbieta ksiegowa maja baze obok Kożmina Wlk a brat Pawla i Elzbiety to Krzysiek i to jest firma ANTOCEL i on siedzi obok Legnicy i na Opolu, wiem bo Krzysiek ma baze u mnie juz ponad 12 lat ;)

Hej >Ja mieszkam 4 km od Koźmina Wlkp.ale nigdy nic nie słyszałem o bazie Słaby ,może mi powiedzieć ktoś na jakiej wiosce może być ta baza bo raczej w Koźminie Wlkp to nie sądze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARoROL    0

Dziś otrzymałem maksymalną propozycję cenową za mieszańce mięsne 7,20 + vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Dziś otrzymałem maksymalną propozycję cenową za mieszańce mięsne 7,20 + vat

Ta propozycja od Kulwickich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gladiator    143

Dwa tygodnie temu sprzedane 3 sztuki do Łukowa na WBC ,krzyżówki SM&HF ,11.90 netto w R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

To mało mówi napisz ile ważyły i ile kasy wziełeś za sztukę. Zobaczymy jak to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alina2805    0

był u mnie kobylin i za pięknego mieszańca propnował 7.2 a za pozostałe 6 szt.po 6.5 odmówiłam bo na internecie jest 7.7 jestem z lubuskiego ,nie wiem komu najlepiej sprzedać bo niedawno hoduję byki i pierwszy raz sprzedaje co zrobić żeby mnie nie oszukali mocno ten największy to ma 800kg a inn 600-700kg

 

kto w lubuskim skupuje i nie oszukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d0304    0

Dziś sprzedane trzy byki i krowa byk SM 590kg 7.70zł/kg, byk 583kg 8,40zł, byk 557kg 7,60zł, krowa 534 5zł/kg ceny i wagi brutto. Podlasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariu22    1

Dziś sprzedane trzy byki i krowa byk SM 590kg 7.70zł/kg, byk 583kg 8,40zł, byk 557kg 7,60zł, krowa 534 5zł/kg ceny i wagi brutto. Podlasie.

daj namiary na tego kupca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryli319    1

ciekawe ile na wadze zabrał bo za takie kila to u mnie nawet jak by był piękny towar max 7+vat.


Kupię byczki w wadze 150-250kg , PISAĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecik3011    19

Dziś sprzedawałem byka HF waga 700 kg brutto.Cena za kg to 6.50+vat.

woj.opolskie,powiat Kluczborski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Dziś sprzedane trzy byki i krowa byk SM 590kg 7.70zł/kg, byk 583kg 8,40zł, byk 557kg 7,60zł, krowa 534 5zł/kg ceny i wagi brutto. Podlasie.

Faktycznie ceny nierealne, jak na tą wagę. Co to za kupiec?

Sprawdź w ARiMR podając nr kolczyka ile ważyły w ubojni żywe


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj