akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ceny bydła zaczynają piąc sie w gorę,czyzby brakowało towaru? pzdr

 

cena trzody idzie w gore to i bydło, nie maja pseudopowodow do obnizek i do tego towaru pewnie tez nie za duzo, to i cena idzie w góre, tak jak pisałem kilka stron wczesniej, najwyzsza cena w tym roku bedzie czerwiec, lipiec, sierpien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje byki na początku września będą miały 30 miesięcy więc wstrzymam się ze sprzedażą do końca wakacji [ ventador , mam nadzieję że się nie mylisz ]


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo2014    2

dddddddddddddddddddddddd- moje byki mają dopiero od 19-22 miesięcy, waga ok 650-700 kg i chyba tez sie wstrzymie,co o tym myslicie? sprzedac takie mlode i wstawic wieksza isc mlodych czy poczekac jeszcze z pol roku? pytanie do fachowców,bo Ja zaczynam chodowle bydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andr3w    49

Obys mial racje bo ja tez do konca sierpnia bd trzymał ;P No chyba ze nie bedzie dobrej ceny to do lasu nie wygonie ;P

yyyyyy moje mają mniej wiecej 12-13 mies i wage szacuje srednia 500 kg

Edytowano przez Andr3w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dddddddddddddddddddddddd- moje byki mają dopiero od 19-22 miesięcy, waga ok 650-700 kg i chyba tez sie wstrzymie,co o tym myslicie? sprzedac takie mlode i wstawic wieksza isc mlodych czy poczekac jeszcze z pol roku? pytanie do fachowców,bo Ja zaczynam chodowle bydła

Ja hoduję byki ponad 20 lat i sam nie wiem :blink: .Teraz na cenę większy wpływ ma polityka [ i politycy ] niż rynek .

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demien    1

Cena byków od 6.50 do 7.50 zalezy od byka. Sprzedałem sztukę w zeszły piatek, waga 710 kg wiek 18 mcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman    1

Jestem z pogranicza mazowieckiego i lubelskiego okolice Puław i na dzień dzisiejszy za ładne sztuki można dostać 8 zeta brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

przemo2014 wiesz ja bym je sprzedał na początku kwietnia i zakupił nowe takie jest moje zdanie bo jak ruszy sezon to cena może spaść

 

sam też będę sprzedawał 6 sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam do początku kwietnia... co ma być to będzie ale myślę że gorzej już było i teraz powoli powinno iść do góry... a z tymi najwyższymi cenami na wakacje jestem za bo na czerwiec i wrzesień planuje kolejne sprzedaże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo2014    2

rami, szczerze mowiac trochę mi byloby szkoda ich sprzedac w kwietniu,zobaczymy jak sytuacja w branzy bedzie wyglądac,dzis moze byc cena w miare a za miesiac moze byc podobnie do lutego i znowu nadejdzie niepewnosc,przydałoby sie młodych kupic bo kiszonki z kukurydzy full,a twoje jak wygladają wiekowo i wagowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

szaman wcale zle nie mówi , jest taka cena w lub , ale za konkret. ja się jeszcze wstrzymam do końca kwietnia , ew początek maja. podobno coś podskoczy, ale ile w tym prawdy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ale bądźmy poważni panowie, jak podajecie cenę to napiszcie kto taką daje .

Ja mogę napisać, że jest cena po 12 zł za kg i co mi ktoś zrobi :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26

dzwonią o bydło jak szaleni, wczoraj miałem 3 telefony najlepsza oferta od Łuniewskiego 7.5+ vat - 5% , na razie nie sprzedaję byki może mają dopiero po 650 kg .


Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwagier24    38

dzwonią o bydło jak szaleni, wczoraj miałem 3 telefony najlepsza oferta od Łuniewskiego 7.5+ vat - 5% , na razie nie sprzedaję byki może mają dopiero po 650 kg .

elku za jakie tyle dają- z którego regionu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryli319    1

Handlował ktoś z firmą BOLO ?

prosze o opinie


Kupię byczki w wadze 150-250kg , PISAĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26

za mieszańce lm i sm, troche czarnego hf troche charolise troche bb :P łącznie 50 sztuk region łódzkie, sieradz


Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heniek36    18

dzisiaj dwa byki mm 630 kg 7.50 i 720 kg 7.65 z vat do górny giżycko płatność 3 tyg sprzedaje trzeci rok i z kasą nie było problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo2014    2

dzisiaj był przedstawiciel BM KOBYLIN i proponował 7,2 netto za ok 700 kg MM(22 miesiące) i 6,6 netto za MCB za 700 kg ,takze nie sprzedawac, im wiecej ludzi sie wstrzymie tym lepszą uzyskamy cenę, a towaru z tego co widac potrzebują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boogii    29

w poniedziałek byl umnie dudzinski z osi podpisalem umowe oddalem im 4 byki i krowe hf wszystko jutro zobacze wybicie zobaczymy czy jest tak jak mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Sorry kolego ale zbyt krótko jesteś na forum żeby można było uwierzyć w to co napiszesz.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj