Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny bydła rzeźnego 2014

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
3040 odpowiedzi na ten temat

#241 Share bluecows1

bluecows1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 20 styczeń 2014 - 18:26

Ceny bydła rzeźnego 2014 nie wiem czy to dobra informacja
większość ludzi w kraju uważa że to barbarzyństwo, która partia będzie sama sobie chciała strzelić w stope ?
w tamtym tygodniu sprzedany byk 780 kilo mm 6,8 +vat do Maciejka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny bydła rzeźnego 2014 Dzisiaj, 11:59
  •  

#242 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 20 styczeń 2014 - 18:28

Ceny bydła rzeźnego 2014 Nie cieszył bym się tymi wyborami. W miescie ubój rytualny nikomu do szczęścia nie jest potrzebny. Jeden z drugim dziennikarze pokażą filmik z rzeźni i ciekawe kto się odważy zagłosować za ubojem, jak w mieście bedą huczeć że to barbarzyństwo. Poza tym miastowi którzy lubią wołowinke zdają sobie sprawe, że to może spowodować wzrost cen, więc lepiej zachować spokój i umiarkowany optymizm niz potem zawieść się jak w ubiegłym roku. Pamiętacie jak mówiono że wszystko się załatwi raz dwa i co z tego wyszło to wiadomo.
Słyszał ktoś coś w tym temacie? Nie wiem czy rewelacji szukają czy rzeczywiście coś jest na rzeczy. http://biznes.interi...ommentsZoneList

#243 Share karolr2

karolr2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1531 postów

Napisany 20 styczeń 2014 - 18:48

Ceny bydła rzeźnego 2014 Narobią tylko szumu od nowa i tylko będzie pretekst do obniżki cen

#244 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3454 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 20 styczeń 2014 - 19:03

Ceny bydła rzeźnego 2014 Dziś propozycja za MM 7.50zł handlarz z okolic stoczka , pytałem orientacyjni bo był u sąsiada ;)
Jest tu może ktoś z okolic KODEŃ , KOSTOMŁOTY ? Chodzi mi o firmę BEDUO czyli tzw WŁOCH ,istnieje jeszcze ta firma? bo nie mogę się dodzwonić

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#245 Share TomekRolM

TomekRolM

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 20 styczeń 2014 - 19:21

Ceny bydła rzeźnego 2014 Właśnie o to chodzi z tego co wynika z reportażu który oglądałem, że w okresie kiedy sejm uchwalał ustawę o zakazie uboju rytualnego była tzw. nagonka gdzie politycy jak i opinia społeczna została wprowadzona w błąd przez publikowane filmiki dotyczące uboju na których był przedstawiony najbardziej okrutny sposób zabijania zwierząt ubojem rytualnym. Obecnie są mniej drastyczne metody zabijania zwierząt a zarazem spełniające wymogi uboju rytualnego. Kolejny argument który był przedstawiony to parlament europejski który stosuje pisma do polskiego rządu które dotyczą upomnień że zakaz uboju wprowadzony w Polsce jest sprzeczny czy coś takiego z prawem europejskim i są możliwe jakieś konsekwencje które miałaby ponieść Polska.

A z tymi wyborami to nie prwda co piszecie bo teraz decydujące są głosy ludności wiejskiej która jest za ubojem rytualnym a która prezesowie zapowiedziała że zapamięta mu to że głosował przeciw ubojowi. Wystarczy włączyć telewizor i od razu wiadomo że PIS liczy na głosy ze wsi co umożliwi mu sprawowanie samodzielnie władzy w Polsce.

Mimo tego ja licze na to że zostanie zeswolony ubuj rytualny w Polsce co będzie kluczową decyzją dla wielu rolników.

#246 Share mateusz461

mateusz461

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów
  • Zainteresowania:Hodowla Bydła

Napisany 20 styczeń 2014 - 19:33

Ceny bydła rzeźnego 2014

Dziś propozycja za MM 7.50zł handlarz z okolic stoczka , pytałem orientacyjni bo był u sąsiada ;)
Jest tu może ktoś z okolic KODEŃ , KOSTOMŁOTY ? Chodzi mi o firmę BEDUO czyli tzw WŁOCH ,istnieje jeszcze ta firma? bo nie mogę się dodzwonić

Ta firma istnieje : on skupuje jałówki Do 350kg na export z tego co wiem . Ale czy skupuje byki to niewiem...

#247 Share karolr2

karolr2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1531 postów

Napisany 20 styczeń 2014 - 19:39

Ceny bydła rzeźnego 2014

Dziś propozycja za MM 7.50zł handlarz z okolic stoczka , pytałem orientacyjni bo był u sąsiada ;)

Jakim autem był?

#248 Share nadzio

nadzio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów
  • Zainteresowania:BYDŁO MIĘSNE

Napisany 20 styczeń 2014 - 19:42

Ceny bydła rzeźnego 2014 Mam ugadane na czwartek 6 sztuk mieszańców LM X SIM po 8 brutto. Waga średnia ok 750 kg

#249 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3454 postów

Napisany 20 styczeń 2014 - 20:04

Ceny bydła rzeźnego 2014

Ta firma istnieje : on skupuje jałówki Do 350kg na export z tego co wiem . Ale czy skupuje byki to niewiem...

Chodzi mi o jałówki właśnie , w takiej wadze , byków nie kupuje , za bykami był ten dzisiaj

@ karol nie wiem, bo do mnie przyjechał z sąsiadem osobówką , i tak nie będę jeszcze sprzedawał , chciałem sie tylko w cenie zorientować , ale to był Osiak Michał
Kiedyś pisaliśmy o nim

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#250 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 styczeń 2014 - 20:41

Ceny bydła rzeźnego 2014

i ile płaci za jałówki do 350 kg ?
jakie rasy ? hf mm czy wszystko jak leci ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3454 postów

Napisany 20 styczeń 2014 - 21:06

Ceny bydła rzeźnego 2014 Tylko mięsne i krzyżówki z mięsnymi
Kupuje tak naprawdę do 500 nawet , od 250 , wiem że za ładną bb 270 kg płacił po 9zł , za średnią mm ok 500kg 7,8zł

to było w listopadzie

Edytowany przez mariuszd93, 20 styczeń 2014 - 21:07.

#252 Share mammut1

mammut1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 20 styczeń 2014 - 21:08

Ceny bydła rzeźnego 2014 To niezła cena szkoda że hf nie biorą

#253 Share mikic360

mikic360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, motoryzacja, hodowla bydła mięsnego

Napisany 20 styczeń 2014 - 22:28

Ceny bydła rzeźnego 2014 Jalowka Lm 600kg brutto, 8zł brutto.
Byki miszance do 8zł brutto
Cena z ubieglego tygodnia. Posrednik skupujacy dla Agrostaru w Miejscowosci Tuczna woj Lubelskie

#254 Share Filipo

Filipo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 18:26

Ceny bydła rzeźnego 2014

On skupuje na terenie całej polski?
Masz może jakis namiar na niego?

#255 Share Litwin1988

Litwin1988

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 19:37

Ceny bydła rzeźnego 2014 sprzedawał ktoś do pośrednika Andrzej Milanowski .Jakie opinie?

#256 Share DARoROL

DARoROL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Zainteresowania:Naturalnie rolnictwo i wszystko co jest z nim związane, głównie postęp w hodowli bydła :)

Napisany 21 styczeń 2014 - 20:34

Ceny bydła rzeźnego 2014 Dziś sprzedałem krowę HF w wadze 600kg - cena 4,50 + vat cena za byki w klasie extra dostałem po 7,50 + vat za MM - 50% SM

#257 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3454 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 20:36

Ceny bydła rzeźnego 2014 Komu sprzedawałeś ? ile % na okarmienie?

#258 Share DARoROL

DARoROL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Zainteresowania:Naturalnie rolnictwo i wszystko co jest z nim związane, głównie postęp w hodowli bydła :)

Napisany 21 styczeń 2014 - 20:48

Ceny bydła rzeźnego 2014
mariuszd93 - firma Transkup z Skrwilna woj. Kujawsko-Pomorskie, a potrącenie to 7%

#259 Share nadzio

nadzio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów
  • Zainteresowania:BYDŁO MIĘSNE

Napisany 21 styczeń 2014 - 21:14

Ceny bydła rzeźnego 2014 z tego co pisze mikic360 lepiej trzymać jałówki niż byki bo są tańsze w zakupie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3454 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 21:19

Ceny bydła rzeźnego 2014

mariuszd93 - firma Transkup z Skrwilna woj. Kujawsko-Pomorskie, a potrącenie to 7%

Handlujesz z nimi stale? To jakaś duża firma? Kupują w całym kraju?
jak z płatnością ? i z uczciwością ważenia?