Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny bydła rzeźnego 2014

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
3040 odpowiedzi na ten temat

#2301 Share chudy123

chudy123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 19 październik 2014 - 19:31

Ceny bydła rzeźnego 2014

słyszałem ze cena bydła w poniedziałek ma spaść o złotówkę, ale czy tom prawda to się okaże :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny bydła rzeźnego 2014 Dzisiaj, 17:27
  •  

#2302 Share karolr2

karolr2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 19 październik 2014 - 20:46

Ceny bydła rzeźnego 2014

Pewnie u was pod sklepem słyszałeś taką nowość. http://www.psychiatria.miedzyrzecz.pl/ zadzwoń i się umów na wizytę byle nie za późno.

#2303 Share zetor10145

zetor10145

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 20 październik 2014 - 08:55

Ceny bydła rzeźnego 2014

nie do Janikowskich z Gniewu.

A ta firma Piemont to zkąd i jak z płatnościami?

Oni są z Giżycka Warmińsko-Mazurskie .Jak miałem byki ,to sprzedałem do nich i super zapłacili .Zostawili mi przyczepę i ładowałem byki ,a teraz to sami ładują już taka kulturka :D .Cały czas kupują na nszym terenie i częto ich widzę .Płatność dostałem przelewem na konto .Jak masz coś na sprzedaż ,to dzwoń do nich na necie jest nr tel .

oki dzięki ciekawe czy po 2 sztuki będą chcieli zajechać?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#2304 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 20 październik 2014 - 09:15

Ceny bydła rzeźnego 2014

Pewnie u was pod sklepem słyszałeś taką nowość. http://www.psychiatria.miedzyrzecz.pl/ zadzwoń i się umów na wizytę byle nie za późno.

Dobre kolego też się podpisuję pod tą wypowiedzią :D

U mnie cena waha się od 6,6 do 7 zł przed weekendem .

I love salsa

#2305 Share martinezo

martinezo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 925 postów

Napisany 20 październik 2014 - 09:17

Ceny bydła rzeźnego 2014

słyszałem ze cena bydła w poniedziałek ma spaść o złotówkę, ale czy tom prawda to się okaże :(

Twoje  obawy potwierdzają się, wprawdzie spadek narazie nie wynosi złotówkę, ale około 50 gr, dziś dzwoniłem umówić się na odbiór bydła i skupujący powiedział że coś się dzieje na rynku wołowiny czyli cena w dół................... :(

#2306 Share marb80

marb80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 20 październik 2014 - 10:33

Ceny bydła rzeźnego 2014

Spadek o 50gr to na jaką cene? za jakie hf, miesznce miesne, sami siejecie panikę...

#2307 Share TommyLee

TommyLee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 20 październik 2014 - 11:12

Ceny bydła rzeźnego 2014

Embargo ruskich na podroby wolowe i szybka reakcja zakladow zeby zbic cene. ciekawe ile jeszcze wytrzymamy przy takich cenach wszystkiego w tym roku?

#2308 Share martinezo

martinezo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 925 postów

Napisany 20 październik 2014 - 13:24

Ceny bydła rzeźnego 2014

Spadek o 50gr to na jaką cene? za jakie hf, miesznce miesne, sami siejecie panikę...

kolego nie unoś się..... spadek za MM, mieszańce i H-F, ostatnia oferta za mieszańca wynosiła 6,8 zł netto/ kg, dziś 6,30zł netto/kg , więc jeśli u Ciebie cena nie spadła to się ciesz a nie kwestionuj tego co ktoś pisze.......

#2309 Share starybudnik

starybudnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 327 postów

Napisany 20 październik 2014 - 15:20

Ceny bydła rzeźnego 2014 Dziś sprzedany byk waga 760kg po 7.10zł brutto.
Dąb-pol mazowieckie.

#2310 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 20 październik 2014 - 19:13

Ceny bydła rzeźnego 2014

Z tymi cenami to jest ściema .Niby jest embargo i wołowina nie ma zbytu ,to dlaczego kupują pośrednicy ..po to żeby się nachapać i obniżają cenę na tyle na ile hodowcy się zgodzą i lecą w dół .Jeszcze taka mała ciekawostka u mnie w sklepie pytałem się o wołowinę i to już nie pierwszy raz i wołowiny jest brak już nie wspomnę o cenie na półce ,a tej w skupie która spada ,a w sklepie żeby było śmieszniej rośnie .Pamiętacie ceny świniek z przed kilku lat jak były po 3 zł i mniej i były blokady na ulicach ,a ja sam zawiozłem brony na szosę wojewódzką i z kolegą widłami kierowców częstowaliśmy ,co się unosili z łapkami .Pozdrawiam .

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2311 Share bobienko

bobienko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 582 postów
  • Zainteresowania:Sporty walki

Napisany 20 październik 2014 - 19:43

Ceny bydła rzeźnego 2014 Też tak sobie często myślałem,skoro nie ma zbytu to po cholere kupują,u nas w okolicy nie byłoby nawet komu iść strajkować na ulicę,bo jeden z drugim sie nie odzywa
Gdyby rolnicy strajkowali widowiskowo jak górnicy to by może ci na wiejskiej trochę trzęśli portkami i cos by sie ruszalo w takich kwestiach szybciej.

#2312 Share karolr2

karolr2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 20 październik 2014 - 19:52

Ceny bydła rzeźnego 2014

Sprawdzałem ceny w zakładach mięsnych i cena według tamtego tygodnia bez zmian. Jeszcze nie spotkałem handlarza który by powiedział żeby nie sprzedawać bo za tydzień będzie podwyżka.

#2313 Share marijusz

marijusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 280 postów
  • Zainteresowania:BÓG HONOR OJCOWIZNA i Ojczyzna (czywiście)

Napisany 20 październik 2014 - 19:53

Ceny bydła rzeźnego 2014

znow widze ze wiekszosc wypowiedzi pochodzi od handlarzy!!! Na podlasiu cena bykow nie spadla i nie spadnie bo jest zbyt Co do ceny maja podroby jak wiekszosc zakladow placi poubojowo za mieso a podroby ,skore rogi i kopyta maja gratis !!!! spadła cena na krowy mleczne o slabej budowie Ze wzgledu na widmo kary za przekroczenie kwot i nadchodzaco zime  zrobilo sie wyjatkowo duzo tego towaru

My "FRAJERZY " Nie potrafimy sie zjednoczyc i walczyc o swoje ! caly rzad slizga sie na naszych d..pach A jeszcze wielu z nas bedzie SUPER FRAJERAMI bo zagłosuja na psl

Edytowany przez marijusz, 20 październik 2014 - 20:01.

#2314 Share MirekCase4230

MirekCase4230

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisany 20 październik 2014 - 20:03

Ceny bydła rzeźnego 2014

Z tą ceną to zależy jaki rejon i jaki odbiorca, miały do mnie przyjechać dwie firmy obejrzeć i dogadać byki, zaoferowałem im 10 sztuk, jadą już 2 tygodnie.

#2315 Share TommyLee

TommyLee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 20 październik 2014 - 20:37

Ceny bydła rzeźnego 2014

Moze trzeba zapytac co zrobil prezes zarzadu polskie mieso witold choinski  oraz cala ta klika pierdzacych w stolki bo od czasu wprowadzenia zakazu uboju rytualnego mowi tylko ze musimy zrobic, ze trwaja prace nad jakims projektem itd wiec moze czas ich rozliczyc z efektow pracy. jezeli nie zrobili nic to za co biora wynagrodzenie???????

#2316 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 20 październik 2014 - 20:44

Ceny bydła rzeźnego 2014 a wie ktoś może kiedy będzie to głosowanie nad rytualnym. Miało być przed wakacjami potem po wakacjach a niedługo śnieg spadnie a sprawa nie roztrzygnieta.

#2317 Share bobienko

bobienko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 582 postów
  • Zainteresowania:Sporty walki

Napisany 20 październik 2014 - 20:55

Ceny bydła rzeźnego 2014 Prezes tańczy po świecie z d*pami za kase co nam kradną z każdego bydlaka na fundusz promocji wołowiny,znajac życie to w Argentynie promują wołowine:)

#2318 Share jozmi

jozmi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 20 październik 2014 - 22:25

Ceny bydła rzeźnego 2014

głosowania nad rytualnym nie będzie czekają na rozstrzygnięcie Trybunału Kon. natomiast to co do cen ludzie przytrzymajcie trochę te byki (to nie świnie więc można) ze 3 miesiące zobaczycie co będzie .  tak jak ktoś pisał  na haku drożeje a nam w dól 3 lata temu kupowałem  wołowine extra górnozraz za 1kg 18zł( w ubojni bo w sklepie to 38zł))  a dostawałem z byki koło 7zł teraz kupuje po 24 zł a za byki dostaje 6,30zł (wszystkie ceny netto)  i pytam własciela co jest a On mówi że koszty mają większe a ja to co mam mniejsze?? 

#2319 Share maroon

maroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 729 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna filmy muzyka

Napisany 21 październik 2014 - 07:57

Ceny bydła rzeźnego 2014

A ta firma Piemont to zkąd i jak z płatnościami?

Firma PIEMONT jest z Giżycka ale ja osobiście już nic do nich nie sprzedam bo w gospodarstwie umawiają się po obejrzeniu byków na jakąś cenę a po zważeniu dają mniej - i już 3 znajome osoby w ostatnim czasie tak przejechali Co do płatności to była w terminie ale za takie praktyki są już w zasadzie spaleni 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2320 Share dominik1234

dominik1234

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i maszyny rolnicze:)

Napisany 21 październik 2014 - 08:28

Ceny bydła rzeźnego 2014

Witam slyszal ktos o firmie FH Sobieradek lub F.H. KAM-AR interesują mnie opinie jak z płatnościami i waga:) 

Edytowany przez dominik1234, 21 październik 2014 - 08:30.