akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

soltys48    19687

@Szymi40

 

był dziś u mnie ich przedstawiciel/klasyfikator i tak je wycenił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Cena po byku - tydzień temu sąsiad sprzedał 2 jałówki czarno-białe po 470 kg. na wadze po5,70 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toyo13    0

JozeF84 ....kto tyle płaci za hf mam 11 sztuk po800kg w takiej cenie chętnie bym sprzedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jach    0

dziś sprzedane 4 szt hf po 7,10brutto 6% potrącenia

Józef dawaj namiary na firme i tylko nie pisz że Biernaccy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztoff    10

wczorajsza propozycja za mm 12zł netto poubojowo, tylko nie wiem dlaczego gościu mówił, że potrąca 2% od tuszy na wyparowanie.. robi tak jakaś ubojnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Litwin1988    1

krzysztof Pini Bef oni prawdopodobnie.niby cena oki ale faktura i wbc do d*py .niewiecie skąd tak niskie ceny w skupach?? ubojnie prubują nas na maksa wkurw....aby 6 czerwca zrobić najazd na wiejską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manzi    0

Podobno +10 groszy od czwartku moze cos ruszy ta cena wreszcie

 

Podobno +10 groszy od czwartku moze cos ruszy ta cena wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159
Napisano (edytowany)

Ja bym się nie łudził co do 6 czerwca. Teraz tylko jałówka i stare krowy w cenie, powalone to jest.

Edytowano przez akowicz111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOLTYS40    3

Byłem na spotkaniu z posłem pisu Ardanowskim mówił że Kaczyńśki i reszta z miasta zagłosuje ponoć tak samo jak przedtem, on głosował za ubojem chyba zostanie po staremu .Ci zas......ni obrońcy praw zwięrząt są winni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztoff    10

czyli nie można pozwolić aby wszyscy nas w d..ę ru....li, obowiązkowo do urny i wybierać ludzi dla nas a nie dla miasta... szkoda że tego głosowania nie zrobili tydzień przed wyborami...mogło by być wesoło...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta00    0

krzysztoff .., którzy ludzie są dla nas...? bo mnie się wydaje, że żadni..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzepo    32

ładna sztuka mięszańca simentala 7,70 zł/kg/brutto- byk miał 840 kg, hf troszkę ponad 700 kg po 7zł/kg/brutto. Lubelskie powiat Hrubieszowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jach    0

Dziś sprzedany byk NCB waga netto 721kg po 7.2 zł netto

Podaj gdzie i komu bo ja kurna o takich cenach tu tylko tu czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toyo13    0

ładna sztuka mięszańca simentala 7,70 zł/kg/brutto- byk miał 840 kg, hf troszkę ponad 700 kg po 7zł/kg/brutto. Lubelskie powiat Hrubieszowski

 

daj namiary na kupca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARoROL    0

Witam, wczoraj sprzedałem byka MM (50% CH) w wadze 794kg potrącenie 7% cena 7,30zł + Vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszwlkp    57

Rozliczenie sprzedaży byków dzis dostałem od Biernackiego. 3 załapały sie na R(12zł) i jeden na E(12,60). Oczywiście netto. Jestem zadowolony, teraz czekam za kasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszko27    0

ojojooj to troche chyba poczekasz na kase! ja ostatnio czekałem 1,5 miesiąca i gdyby mi się nie udało (jakims cudem) dodzwonic do księgowości to pewnie bym dalej czekał! teraz tylko kasa do łapy inaczej nie sprzedaje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danio1989    0

na AF zanim włączysz powinna przewijać się informacja "Bierz z góry na konto, albo gotówka od Państwa Biernackich"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Dzisiaj poszło na eksport do Włoch 10 CH, 6 LM, 2 MM- w typie LM średnia waga 795 cena 8,2+ Vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat22889    48

u mnie HF po 6zł 750kg i MM po 7zł i chyba 780kg i do biernackich kasa ma byc za tydzien na koncie. Wcześniej nie miałem u nich problemu może dla tego że zazwyczaj po 1-2 sztuki odstawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszwlkp    57
Napisano (edytowany)

będę informował co i jak z kasą. jak na wbc z góry się chce to jest -10 lub -20gr/kg

Edytowano przez lukaszwlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj