akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
beta00    0

dziś sprzedane dwie jałówki mięsne waga 530 i 560 kg po 7,4.

Edytowano przez beta00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcio87    8

dzis pojechal mieszaniec SMxhf 750kg chcieli dac 6,3 na zywa ale dalem poubojowo zobaczyny,,,

Edytowano przez tomcio87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszwlkp    57

Powiem wam, że u mnie jest taki region że aby kupić cielaka mieszańca 50% LM czy SM trzeba mieć 1000 - 1300zł i to tylko z Mazur. Natomiast byki maks 7.2 netto i nie zanosi się na lepsze czasy :( a 4 szt czekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jony0913    0

Panowie a jak płaci sokołów odział w tarnowie zna ktoś ceny ile mógłbym dostać za krowę 3 letnią sm z 600 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2301    17

a kto to wie czy pewna ,, :), zdziwił nas tylko fakt ze pierwsza była mniejsza wyważyła się 530 a druga sporo większa w stanowisku i tylko 30 kg więcej, zdjęliśmy z wagi i ją jeszcze raz i pokazało tyle samo, trochę się kolega zirytował, bo pierwsza myśl jaka się nasunęła to że coś kręci, no ale możliwe że ta mała była bardziej zbita w sobie. kupiec Karczewski ps. już raz mnie jeden mądry chciał skubnąc na 50 kg, byk wszedł na wagę wazył 580 ja mówie do niego Panie to nie możliwe ze tak mało, ściągnął byka wszedł jeszcze raz i pokazał 630. dziwne.

 

HE HE powiem Grześkowi jak go ładnie na forum opisują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostros    0

Sprzedane dziś 2 jeden 755 drugi 644, -6% skitki, cena 7 zł z vatem.

Zakład Podgórze woj.podlaskie

tydzień temu oferowana cena 7,8 ale niestety nie udało sie w niej sprzedać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta00    0

 

HE HE powiem Grześkowi jak go ładnie na forum opisują

 

 

Chyba dobrze opisują, bo jest odzew, że dobrze zapłacił. :P

widzę, że ktoś to czyta i o to chodziło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj krowa 12 letnia waga 666 kg 5 zl + vat

jalowka (mieszaniec angusa czerwonego) po ocieleniu waga 420 kg cena 5,2 + vat

odbierał obojan ze Stężycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol20a    12

w środę 1 SM 620kg po 7,5zł i 2 Mieszańce 605 i 667kg po 7,3zł strączka 7 % Podkarpacie odbiorca z Tarnowskich Gór pieniądze wczoraj na koncie. kilka dni wcześniej sam je ważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie za te sama krowe nawet mlodsza ten sam kupujący 4.2 + VAT

Widocznie słabo się targowałeś mi na wstępie powiedział max 4,4 zł ale ja zobaczył że może wyjechać z niczym to inaczej rozmawiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj