akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

szaman1    159

w poniedziałek byl umnie dudzinski z osi podpisalem umowe oddalem im 4 byki i krowe hf wszystko jutro zobacze wybicie zobaczymy czy jest tak jak mowil

Na pewno się wybiją po 70 wzwyż, coś zaczynam tracić dobrą opinię o przedstawicielach z OSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArtBet    2

Witam Dzisiaj byl u mnie przedstawiciel BM Kobylin przez telefon 6.40netto za hf. Po ogledzinach ustalone ze oddaje 10sztuk wiec dokladka kilka groszy od szefowej i koncowa cena 6.10netto (byki HF 10 x ~700kg) i jesli byk ma wage netto mniej niz 600kg to ponizej tej wagi za kazde 25kg mniej o 10gr kilu. Wiec zadzwonilem do pana Banasiaka i oferuje przez telefon 6.40netto dzis albo jutro ma przyjechac wiec zobaczymy jak z nim sprawa wyglada.Pozdrawiam

Po Zm Kobylin byl jeszcze jeden i dawal po 6.20netto ale tez sie nie dogadalismy.

Edytowano przez ArtBet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441

Za byka h-o dziś proponował 7 + vat. także wolniutko w górę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    66

Za byka h-o dziś proponował 7 + vat. także wolniutko w górę....

kto Ci tyle dawał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441

Madejczyk tyle dawał -jak dziś z nim rozmawiałem, za tydzień ma przyjechać po świnie to i byk z nimi pojedzie.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzweDes    0

Dziś sprzedane 3 MM 765 kg, 711 kg, 680kg po 6,80 + VAT i 2 HF 650kg, 635 po 6,4 + VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Handlował ktoś z zakładem mięsnym w Mościbrodach koło Siedlec. Wypłacalni są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boogii    29

wybicie z osi za byki i krowe wszystko O wybicie 51-53% cena 11.6 krowa 47% cena 10.7 ceny netto. Nastepny raz z ojcem do porownania do ABP dajemy. nie mam z nim nic wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo0209    3

po ile mogę dostać za 2 byki HO w wadze

ok.520 kg i 1 simental mięsny w wadze ok.530 kg okolice białej podlaskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    180

po ile mogę dostać za 2 byki HO w wadze

ok.520 kg i 1 simental mięsny w wadze ok.530 kg okolice białej podlaskiej

A po ile maja miesiecy? bez ogladania dam ci po 6,50 na chow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antek21    1

Zakład mięsny Mośćibrody jest jak najbardziej wypałacalny. Z tego co wiem kiedyś troche ta waga u mnich szwankowała i nie zawsze ważyła tak jak trzeba a na wbc nie sprzedawałem to nie wiem.


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    27

Na pewno się ruszył bo 2 tyg temu gość oglądał u mnie byka HF ładny i max 6+vat a dziś już mówił że 6.5+vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj