Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny ziemi 2013

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
1621 odpowiedzi na ten temat

#361 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 06 marzec 2013 - 11:06

Ceny ziemi 2013 Jakieś większe areały w jednym skupisku czy rozsiane po powiatach/województwie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny ziemi 2013 Dzisiaj, 09:48
  •  

#362 Share Radan

Radan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Zainteresowania:no napewno nie rolnictwo :P

Napisany 06 marzec 2013 - 11:39

Ceny ziemi 2013 W trzech kawałkach

#363 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 10 marzec 2013 - 11:40

Ceny ziemi 2013 niedługo będzie przetarg działki 1,20 ha, kl V-VI cena wywoławcza 19,500, pole zaniedbane, zaperzone i zakamieniałe. warto startować? i do jakiej max ceny można podbijać waszym zdaniem?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#364 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 10 marzec 2013 - 13:15

Ceny ziemi 2013 Sam powinienes znac odpowiedz na pytanie czy warto startowac przeanalizuj po ile chodzi ziemia w twoich stronach i jaka to klasa, a wtedy wszystko bedzie jasne

#365 Share krzysiuzuzia

krzysiuzuzia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:muzyka, elektronika w rolnictwie

Napisany 10 marzec 2013 - 20:59

Ceny ziemi 2013 oplca sie kupic ziemie 2h po 42tys/h ziemia 70procent II kl

#366 Share qomar

qomar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 11 marzec 2013 - 14:18

Ceny ziemi 2013 nie - nie opłaca się - przynajmiej mi - startuje 19 na przetargu - łąka II klasy 1,05 hektara cena wywoławcza 11500 za całość

#367 Share Radan

Radan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Zainteresowania:no napewno nie rolnictwo :P

Napisany 11 marzec 2013 - 15:14

Ceny ziemi 2013 Teraz to nawet jak ktoś mówi o 30tys za ha II-III to z nim nie gadam.

#368 Share sebarr

sebarr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 11 marzec 2013 - 15:21

Ceny ziemi 2013

Tacy tzw.miastowi co chcą dopłaty i dzierżawę to jeszcze nic u nas pojawił się obywatel niemiec co oddaje dopłate i płaci od 1000-2000 tyś zł dzierżawy za ha,w zależności jak kto się dogada!Dla nas to cios w plecy bo jakiego Polskiego rolnika stac na to :( .To oczywiście pachnie szfindlem ale ludziska podpisują umowy,nie wiem czy ktoś już coś dostał do ręki ale zamieszania narobił strasznego,sama mam od cholery dzierżawy i nie wiem co będzie

Jeśli dała byś radę to daj namiar na pw na tego niemca. Jeśli to duży problem to daj znać z jakich okolic jesteś to podzwonię do okolicznych sołtysów- może ktoś ma namiar. Jeśli warunki które podajesz są prawdziwe i gość podpisze mi papiery u notariusza to chętnie podejmę współpracę.

#369 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 11 marzec 2013 - 16:18

Ceny ziemi 2013 Heh. Taki to jest właśnie polski rolnik... . Jak w pomorskim obcokrajowcy chcieli kupić ziemię to wielki lament i strajki, że im Polskę rozkradają. Wystarczy sypnąć groszem i sami ją oddadzą. Żenada....

#370 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 11 marzec 2013 - 16:33

Ceny ziemi 2013 Ja też poproszę o namiary na takich jeleni, oddam z produkcją w toku, nawet rozsiane nawozy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#371 Share maroon

maroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 729 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna filmy muzyka

Napisany 11 marzec 2013 - 18:05

Ceny ziemi 2013

Heh. Taki to jest właśnie polski rolnik... . Jak w pomorskim obcokrajowcy chcieli kupić ziemię to wielki lament i strajki, że im Polskę rozkradają. Wystarczy sypnąć groszem i sami ją oddadzą. Żenada....

Ale to jest raczej odwrotny przykład bo tam chodziło o to aby Polak w przyszłości nie tyrał jak parobek u właściciela z Zachodu a tu dzierżawca z Zachodu miałby obrabiać ziemię polskiego właściciela więc jest tu subtelna różnica

#372 Share Dagmarka

Dagmarka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 11 marzec 2013 - 21:38

Ceny ziemi 2013 oczywiście dam namiary jak tylko wizytówke znajdę :unsure: dodam jeszcze że u tego niemca można obrabiać swoje pole i on za każdą usługę płaci ale uwaga czytać umowy a najlepiej iść do prawnika bo słyszałam że jeszcze nikomu nie zapłacił :rolleyes:

#373 Share poosa21

poosa21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 963 postów

Napisany 11 marzec 2013 - 23:02

Ceny ziemi 2013 http://biznes.onet.p...e-detal-galeria

#374 Share northeastern

northeastern

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 12 marzec 2013 - 17:54

Ceny ziemi 2013 Ile agencja ma czasu na sprzedanie działki od chwili gdy dotychczasowy dzierżawca zaprzestał jej uprawy?

Edytowany przez northeastern, 12 marzec 2013 - 18:53.

#375 Share newhollandt6

newhollandt6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 12 marzec 2013 - 18:14

Ceny ziemi 2013

oplca sie kupic ziemie 2h po 42tys/h ziemia 70procent II kl

u mnie się nie opłaci u nas nikt więcej nie da jak 15tyś , zresztą nie da bo niema komu dać nikt nie chce sprzedać w 80 % rolników , w mojej okolicy to renciści i emeryci mają po 5-6 ha i nie sprzedadzą bo mają zajęcie co prawda gówno im rośnie ale i tak nie sprzedadzą. może się opłaci jak posadzisz konopie , jaki sens tyle kasy komuś pchać za kawałek ziemi , który nie wiadomo kiedy się zwróci na tej zielonej polskiej wyspie, rzepak już gadają że cenę muszą obniżyć bo rolnicy za dużo kasy mają , pszenica też pewnie będzie dużo tańsza w tym sezonie , nawóz podniosą i ropę , i jak się przymierzą wpieprzą podatek dochodowy 19% i rolnikom może na lizaki zostanie

#376 Share krzysiuzuzia

krzysiuzuzia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:muzyka, elektronika w rolnictwie

Napisany 12 marzec 2013 - 18:27

Ceny ziemi 2013 no wlasnie stoje przed dylematem ale chyba sobie odpuszcze bylem w banku i nie ma kredytow a ladowac swoja kase i potem jej szukac ziemia musi robic na siebie. w tej chwili mam za malo h :rolleyes: caly sprzet poza komajnem jest wymieniony. no coz jak narazie traktuje to jak hobby i tak musi zostac

#377 Share newhollandt6

newhollandt6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 12 marzec 2013 - 18:50

Ceny ziemi 2013 ja tez mam za mało ha , a jak będzie nowy prow chciałem też trochę sprzętu wymienić , ale nic nie zrobisz cena u mnie dobra ale brak chętnych na sprzedaż , sporo mam dzierżaw to coś może przyznają, u mnie jest chyba kredyt na zakup ziemi w gbż bo stary ostatnio się pytał , coś gadał że na 1 ha max 15tyś , może mi coś trochę przybędzie bo znajoma wróciła z anglii i mówiła że sprzeda ale to tylko 3ha ,

#378 Share michalgd

michalgd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 12 marzec 2013 - 20:14

Ceny ziemi 2013

oplca sie kupic ziemie 2h po 42tys/h ziemia 70procent II kl

JAk masz kase to kupuj nie stracisz napewno , gorzej jak jakiś kredyt na to byś musiał załatwic, bo w rolnictwie róznie raz pszenica 1000zł raz 350zł także wybór do ciebie należy . Ja osobiście po tyle bym kupił
pozdrawiam

#379 Share qomar

qomar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 12 marzec 2013 - 20:47

Ceny ziemi 2013

Ile agencja ma czasu na sprzedanie działki od chwili gdy dotychczasowy dzierżawca zaprzestał jej uprawy?

agencja nie ma obowiązku sprzedaży takiej działki - umowa jest prawomocna czy dzierżawca uprawia czy nie - byleby płacił czynsz, później może sprzedać albo ponownie wydzierżawić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#380 Share northeastern

northeastern

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 12 marzec 2013 - 21:31

Ceny ziemi 2013 sorki żle się wyraziłem,chodziło mi o czas od zerwania umowy do ogłoszenia rolnikom że działka jest na sprzedaż.Tak plus minus