coolman111

Cena ziemi 2014-2017

Polecane posty

waldemaros    10

Kolego byłem w damnicy i tam facet mówił że jego kolega kupił busa specjalnie do wozenia ludzi ale jak weszło 500dla nierobów tak nie miał kogo wozić i owoce szlak trafił.plantacje miał koło Lęborka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dokładnie. U nas 500+ tak w d*pach poprzewracało że na Kaszubach nie było komu zbierać...

 

Jak grosze płaciliście to się nie dziwcie że ludzi do pracy nie macie zakasać rękawy i samemu zbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

to jeszcze zalezy za ile uda sie towar sprzedac, jak zbieracz chce tyle co plantator dostaje za towar to wiesz...


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Ja bazuję na sile roboczej z Ukrainy i młodziakach głównie z miasta . Tylko na akord. Stawki jak stawki - raz lepsze raz gorsze ale zarobić się da. Jednak staram się jak najbardziej uciec od owoców potrzebujących "zbieraczy" na rzecz zbioru maszynowego. 

 

Jak otworzą dla Ukraińców drogę na zachód to wtedy trzeba się będzie zastanawiać bo będzie prawdziwy problem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

ukrainców trzeba przenocować u mnie to odpada


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25235

To normalne, ale Ukrainkę to co innego. ;) Tylko wybieraj te bez zazdrosnych partnerów, żebyś jak niejeden pod tirem UA nie skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Jak grosze płaciliście to się nie dziwcie że ludzi do pracy nie macie zakasać rękawy i samemu zbierać

Chłopie jakie płaciliście... Jestem z okolic Malborka a u nas sie truskawek nie sadzi i ludzi nie zatrudnia także hamuj się z takimi tekstami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

To normalne, ale Ukrainkę to co innego. ;) Tylko wybieraj te bez zazdrosnych partnerów, żebyś jak niejeden pod tirem UA nie skończył.

 

hehe , no faktycznie , niektóre są wyjątkowo urodziwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldemaros    10

Staszek ty to stulecie pysk.jesteś Cham i prostak a twoje wypowiedzi są durne.czytaj ze zrozumieniem kto co piszę.
Miało być stul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25235

Ale od Ciebie to mądrych wypowiedzi  i kultury to raczej się nie nauczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldemaros    10

A ty co obrońca Staszka.Nie wie ile kto płaci to niech się nie udziela.poniosło mnie trochę.przepraszam wszystkich których urazila moja wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

daj mi 120tys/ha to sprzedam Ci cała moja gospodarke ok 15ha i rodzice sprzedadza Ci 5ha w gratisie pogadam z ludzmi od których dzierżawie zebyś teraz Ty dzierżawił wiec bedziesz miał ok 60ha

Edytowano przez Pajej

Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    232

15 tys za ha kl 4a i 4b pół na pół dwa lata temu płaciłem po 10 tys więc wzrost prawie 50% ale potrzymam go trochę i za 12 może 13 kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

daj mi 120tys/ha to sprzedam Ci cała moja gospodarke ok 15ha i rodzice sprzedadza Ci 5ha w gratisie pogadam z ludzmi od których dzierżawie zebyś teraz Ty dzierżawił wiec bedziesz miał ok 60ha

 

ale to już będzie ukraina niedługo jak zmienią granice

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    232

północny a raczej północno-zachodni

Edytowano przez bizon1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bizon -okolice łukowa??? jestem ciekawy bo mam łąkę  do kupienia i też zastanawiam się ile może być warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242

Tyle to znaczy ile ?? Pisz konkretnie.

Ja pociskam 30 tys/ha, IV/V lekkie.

Edytowano przez Shaun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

ukrainców trzeba przenocować u mnie to odpada

Przeciez masz duza stodole wiec wiele ukrainek bys w niej przenocowal...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

ale to już będzie ukraina niedługo jak zmienią granice

 

nie ukraina tylko do sanu, ja jestem po zachodniej stronie tej rzeki


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek30m2    5

Kupione 3 ha kl.1-2 po 40 tys.za ha.

Mam możliwość dokupienia jeszcze jednej działki,ale właściciel chce po 50 tys,to dla mnie za dużo.

Poczekam jeszcze trochę może opuści,średnie ceny 30-40 tys/ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Fugeo
      Cześć
      Mam pytanie jak to jest ze sprzedażą ziemi po sprawie spadkowej? Osoba A założyła sprawę i finalnie sąd przyznał ziemię właśnie tej osobie. Teraz ta osoba chce ją sprzedać. Czy jest jakiś okres "karencji" tzn zakaz sprzedaży przez okres iluś tam lat czy może od razu ją sprzedać?
    • Przez Gregor55
      Gospodarstwo rolne kilkanaście km od granicy z Polską
      Baza to cztery obiekty w różnym stanie technicznym
      1. stan bardzo dobry ponad 1000 m2 konstrukcja żelbetowa wysoka obiekt suchy
      2. suszarnia ok 500 m2 wysoki żelbet stan b dobry
      3. stajnia cegła + żelbet średni do remontu ponad 1000 m2
      4. stajnia cegła + żelbet zły do remontu ponad 1000 m2
      działka ponad 5 ha do prywatyzacji można zwiększyć i ilość budynków i ilość ziemi budowlanej.
      i to kosztuje 60 000 $.
      Do końca roku możemy dla tego gospodarstwa zarejstrować ok 400 ha ziemi max.
      cena rejstracji to 300-350 $ za ha.
      Jest możliwość w następnym etapie prywatyzowania ziemi ornej.
      Pozdrawiam
      Grzegorz Bajster
      +380674641803
      Kontakt również poprzez aplikacje Viber i WhatsApp























      WhatsApp Video 2018-07-13 at 12.02.27.mp4



    • Przez nowa11
      Otrzymałam od rodziców 2.70ha ziemi rolnej 5i6 klasa ziemi . Czy ma ktoś pomysł jak ją wykorzystać aby mogła przynosić dochód. Działka położona jest w malowniczej okolicy z widokiem na jezioro przy działce droga i ścieżki rowerowe Ja osobiście myślę coś w kierunku turystyki, może ktoś wie jak wygląda sprawa z wynajmem pod kempingi czy kampery, umowy  długoletnie itp. Może ktoś ma inny, lepszy pomysł jak zarobić
    • Przez ursusowski289
      Otrzymałem od rodziców 2.70ha ziemi rolnej 5i6 klasa ziemi . Czy ma ktoś pomysł jak ją wykorzystać aby mogła przynosić dochód. Działka położona jest w malowniczej okolicy z widokiem na jezioro przy działce droga i ścieżki rowerowe Ja osobiście myślę coś w kierunku turystyki, może ktoś wie jak wygląda sprawa z wynajmem pod kempingi czy kampery, umowy  długoletnie itp. Może ktoś ma inny, lepszy pomysł jak zarobić
    • Przez ChiquitaB
      Witam. w 2016 roku żona otrzymała darowizną gosp rolne o pow. 15ha, jako że sytuacja zmusza nas do zaniechania prowadzenia gosp dalej i jego sprzedaży. Moje pytanie, czy możemy sprzedać ziemie na powiększenie innego gosp. bez żadnych konsekwencji i płacenia podatków? Żona nabyła gosp przed zmianą przepisów w 2016
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj