coolman111

Cena ziemi 2014-2017

Polecane posty

soltys48    19672

jeśli pasuje to wszystko ok

sam co pokupowałem działeczki to wszyściutko ładnie mi przypasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

teraz wąskie za rok w jednym i większym z innymi działki które posiadam na tamtej wiosce 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5390

Lepiej się ciesz że nikt Ci klina nie wbił


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5390

Tak szczerzę; wszyscy piszą o cenach 40tyś i więcej za ha i nie wspomnę że takie zakupy nieraz przeprowadza się wręcz w konspiracji. A Ty chwalisz się że 20tyś za najlepsze ziemię nie wspominając że to paseczki jak makaron do zupy. Po co? żeby wkurzyć innych?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja mam propozycję 1,70 ha za 30 tys. klasa 4 . Na razie czekam aż trochę z ceny zejdzie . Może i wezmę , bo po sąsiedzku z moimi hektarami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

No to masz leb na karku .¬¬...patrz zebys sie nie oblizal jak bedziesz chcial a juz nie bedzie :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

Zetortki12 ty sie nie zastanawiaj, jak jest przy Twoim tylko bierz kasę na zadatek i podpisuj umowę przedwstepną


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Spokojnie . Jak ktoś kupi , to też na zawał nie umrę .^_^ Z rok temu mówił że chyba będzie sprzedawał , ale mowa była o 20tysiącach . Kazałem dać znać jak się zdecyduje . No i dał , tylko że cenę wyższą chce . Pewno za jakiś czas się dogadamy . Na razie ani jego , ani mnie nie pili .B|

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to powiedz że dajesz 22 za ha to spotkacie się po środku gdzieś kol 26 tys i wtedy podpisz umowę przed wstępną i pole twoje

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Coś się zrobi , bo wiadomo - po sąsiedzku . Możliwe że na razie w dzierżawę po żniwach wezmę . Człowiek dość słowny i jak się dogadamy to tak będzie .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

To Ci ppwiem  ze bida tam u  was ...ziemia prawie darmo i nie nie ma komu kupowac :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nom . Nie tyle bida , co desperatów brak .:PParę kilometrów dalej większy ruch . Po co komu pole jak u mnie we wsi na 100 budynków już może tylko z 15 ma jakąkolwiek hodowlę , a takich którzy potrafią uprawić pole nie tylko do dopłat jeszcze mniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

ludzie skad wy macie taka kase zeby kupowac non stop ziemie ja raz kupilem teraz z pomoca mlodego rolnika 10 km od domu 8 ha ziemi niemeliorowanej po 40 tys to i tak cena dobra bo kolo domu po 90 tys i by nie kupil ale to kupilem i teraz jestem zablokowany ze przez iles lat nie kupie nic bo nie da rady to trzeba splacac a wy skad kase na to bierzecie ze i po 100 tys za ha kupujecie to ile ja bym 1 ha mogl kupic i koniec .a ziemi dzierzawy uciekaja a nie ma skad brac

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

mi tez dal tyle ze spłacać trzeba i juz koniec inwestycji na x lat trudno najwyzej pozniej po 200 tys ha bedzie i trzeba bedzie dokupic nie kilka a 1 czy 2 ha bo tylko na tyle bedzie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

Mam propozycje 7,5ha za 350tys przy moich 8ha i zastanawiam się. Klasa od 2 do 4


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak 20% - 4kl i 80% II kl to bym brał, jak na odwrót to nie za tą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

nawet w wiekszosci czworka to niedrogo wychodzi jak u nas po 90 tys ha i sie przebijali a tu ma przez miedze i duzy kawal pola tylko czy to meliorowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

No okazja po 80 tyś. Czytaj dokladnie 26 ha użytkowane rolniczo a nie 40 ornego za 2100 000, to i tak wychodzi po 80 orne, a 14 w gratisie nieużytki pewnie. Tamte rejony sa drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Fugeo
      Cześć
      Mam pytanie jak to jest ze sprzedażą ziemi po sprawie spadkowej? Osoba A założyła sprawę i finalnie sąd przyznał ziemię właśnie tej osobie. Teraz ta osoba chce ją sprzedać. Czy jest jakiś okres "karencji" tzn zakaz sprzedaży przez okres iluś tam lat czy może od razu ją sprzedać?
    • Przez Gregor55
      Gospodarstwo rolne kilkanaście km od granicy z Polską
      Baza to cztery obiekty w różnym stanie technicznym
      1. stan bardzo dobry ponad 1000 m2 konstrukcja żelbetowa wysoka obiekt suchy
      2. suszarnia ok 500 m2 wysoki żelbet stan b dobry
      3. stajnia cegła + żelbet średni do remontu ponad 1000 m2
      4. stajnia cegła + żelbet zły do remontu ponad 1000 m2
      działka ponad 5 ha do prywatyzacji można zwiększyć i ilość budynków i ilość ziemi budowlanej.
      i to kosztuje 60 000 $.
      Do końca roku możemy dla tego gospodarstwa zarejstrować ok 400 ha ziemi max.
      cena rejstracji to 300-350 $ za ha.
      Jest możliwość w następnym etapie prywatyzowania ziemi ornej.
      Pozdrawiam
      Grzegorz Bajster
      +380674641803
      Kontakt również poprzez aplikacje Viber i WhatsApp























      WhatsApp Video 2018-07-13 at 12.02.27.mp4



    • Przez nowa11
      Otrzymałam od rodziców 2.70ha ziemi rolnej 5i6 klasa ziemi . Czy ma ktoś pomysł jak ją wykorzystać aby mogła przynosić dochód. Działka położona jest w malowniczej okolicy z widokiem na jezioro przy działce droga i ścieżki rowerowe Ja osobiście myślę coś w kierunku turystyki, może ktoś wie jak wygląda sprawa z wynajmem pod kempingi czy kampery, umowy  długoletnie itp. Może ktoś ma inny, lepszy pomysł jak zarobić
    • Przez ursusowski289
      Otrzymałem od rodziców 2.70ha ziemi rolnej 5i6 klasa ziemi . Czy ma ktoś pomysł jak ją wykorzystać aby mogła przynosić dochód. Działka położona jest w malowniczej okolicy z widokiem na jezioro przy działce droga i ścieżki rowerowe Ja osobiście myślę coś w kierunku turystyki, może ktoś wie jak wygląda sprawa z wynajmem pod kempingi czy kampery, umowy  długoletnie itp. Może ktoś ma inny, lepszy pomysł jak zarobić
    • Przez ChiquitaB
      Witam. w 2016 roku żona otrzymała darowizną gosp rolne o pow. 15ha, jako że sytuacja zmusza nas do zaniechania prowadzenia gosp dalej i jego sprzedaży. Moje pytanie, czy możemy sprzedać ziemie na powiększenie innego gosp. bez żadnych konsekwencji i płacenia podatków? Żona nabyła gosp przed zmianą przepisów w 2016
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj