mmzz23

Wymiana oleju Famarol 1,8 V

Polecane posty

mmzz23    1

Witam, mam pytanie odnośnie wymiany oleju w przekładni oraz wgl sprawdzeniu jego poziomu. Gdzie mogę sprawdzić jego poziom? Po jakim czasie powinienem go wymienić? I w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klakierkot    0

Witam. Mam podobny problem. Nie wiem po jakim czasie wymienić olej. Prasę mam od nowości zrobiłem juz 1200 balotów. Czy powinienem juz wymienić olej? Prasa Unia Famarol 1.8v rocznik 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikus95    0

Ja mam prase z 2008r i do tej pory nie zmienialem a mam juz 6000 bel i w tym sezonie jeszcze nie zamierzam zagladac :)

Edytowano przez Mikus95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil18fmr
      Witam wszystkich!
      Mam taki dylemat przy zakupie ciagnika rolniczego nh t6 z ogumieniem szerokości 600
      Czy ten ciągnik będzie mógł współpracować z pługiem Unia ibis L z 2012r na standardowych odkładniach? ( nie odkładniach typu long). Czy ślad po oponie będzie przykryty przez pług?
      Wiem, że
    • Przez barttek790
      jak wyregulować ciśnienie oleju  w silniku zetor 5211
    • Przez karol2306
      Witam
      Przymierzam sie do wymiany tulei podnośnika. Poniżej foto. Pytanie da was czy ktoś to robił??? Da rade to wymienić po zdjęciu ramienia i simeringa czy trzeba rozbierać cały tył?
       

    • Przez ursusikc330m
      Zauważyłem dzisiaj wyciek z tylnej prawej zwolnicy w Zetorze 8145 i mam pytanie czy do wymiany jest uszczelniacza czy może coś jeszcze jest uszkodzone nie wiem za bardzo jak rozebrać tą zwolnice
    • Przez Cumins
      Witam wszystkich , jestem posiadaczem ciągnika case 1055 silnik d358 , ostatnio  gdy odkręciłem bagnet od oleju zaczeła wylewac się z niego spora ilość wody , dodam że dzieje się to tylko wtedy gdy postoi dłuzszy czas , w czasie sezonu gdy pracuje dzień w dzień nie zaobserowałem takich objawów . Jaka może być przyczyna tak dużej ilości wody w oleju podczas postoju ? Z góry bardzo dziękuję 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj