Zaloguj się, aby obserwować  
frydek29

hamulce-okładziny sanok d35

Polecane posty

frydek29    0

koledzy mam problem.rozpocząłem remont przyczepy sanok d35.dziś rozebrałem bębny hamulcowe i okazuje się że okładzin praktycznie już nie ma.poszukałem w ogłoszeniach ,byłem w dwóch sklepach i nie ma nigdzie takich okładzin ani całych szczęk.wszędzie są do d47 a takich jak do 35 nie ma.może ktoś miał podobny problem?może pasują od czego innego lub podobne w innym sprzęcie występują?jeśli ktoś posiada informacje jak to zwalczyć to będę bardzo wdzięczny.

dodam wymiary okładziny:szerokość 60 mm, długość(po łuku)to 435mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frydek29    0

no właśnie nie mogę nigdzie takich znależć. występują takie z" metra".może to spełni swoją role.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Jaki macie sposób na prawidłowe przewiercenie okładzin?Ja jedną wierciłem co sie połamała zaraz...


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek_98    68

Jak zmieniałem okładziny na sprzęgle to najpierw kleili je żywicą a potem dopiero wiercili i nitowali i nic nie popękało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

No Ja też myślałem aby przykleić ale jakim klejem?


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frydek29    0

dzięki za linka z ogłoszeniem;)

a co sądzicie o okładzinach kupowanych z "metra'?występują w różnych rozmiarach i według producentów nadają się do zastosowania w hamulcach pojazdów.są miękkie bo ponoć nie zawierają dodatków azbestu.myślicie że można spróbować zainstalować je w przyczepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez marcin00
      Witam. Mam problem z moim MF bo coś szwankują mi hamulce. Mam go już z 4 lata i wszystko było ok i nagle pedał hamulca zrobił się miękki i wpada w podłogę. Hamować coś tam hamuje ale to już nie jest to. I teraz takie pytanie za co najpierw się złapać bo tu są chyba te hamulce hydrauliczne bez zbiorniczka i wogole nie tak jak w moim starym ursusie 1012. I tak naprawdę nigdy nie miałem doczynienia z takimi hamulcami. Szukałem czegoś na forum i w Googlach ale nic nie znalazłem. Może ktoś coś podpowie co z tym zrobić. Teraz jesień jeszcze przemęczenie ale na wiosnę pasuje to ogarnąć.
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam.
      Jak odpowietrzyć hamulce w tym masseyu? Dodam że na ręcznym hamuej ostro a na nożnym na prawe w miare a na lewe wogóle. I dodam jeszcze że posiada on pneumatyke dwuobwodową. 
    • Przez lukaszfolusz
      witam wszystkich 
      szukam schematow budowy ciagnika renault 981-4 lub moze ktos cos wie na temat ciagnika. ponieważ jest teraz troche czasu bo zima wiec chcialbym go troche wyremontować a mianowicie czasami wyskakuje rewers na dłuższych odcinkach i najczęściej jak zdejmuje noge z gazu, ktorys wtrysk juz leje i zaczyna brac olej no i lewa strona juz slabo hamuje poza tym kilka wyciekow ktore trzeba bedzie uszczelnic a no i musze wymienic walek przekazu mocy bo jest na wiekszej srednicy i musze dostac sie po lacznik ktory znajduje sie w sktzyni 
      bardzo prosze o pomoc jak ktos cos wie z gory dziekuje
      pozdrawiam Łukasz
    • Przez MateuszCiurysek
      Witam mam problem z Zetorem 5340 z przejściem powietrza do układu hamulcowego przyczepy 
      Włączyłem sprężarkę w ciągniku i napompował na 6 atmosfer po podczepieniu węża przyczepy ciśnienie spało do 0,5 i nie chce iść wyżej brak jakichkolwiek nieszczelności i nie wiem co może być w zetorze od nowości nie była podpięta żadna przyczepa z hamulcami więc może coś się zastało dodam że ostatnio zmieniłem gniazdo w ciągniku które jest dobre a co do przyczepy to do innego ciągnika podpinałem hamulce i działały i nigdzie nie uciekało powietrze co może być przyczyną tego 
    • Przez seat1Leon
      Witam ,mam pytanie jaka jest zasada działania hamowania przedniej osi w zetorze Proxima przy skrzyni 40
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj