Polecane posty

Marecki2922    514

Jak w temacie proszę o opinię na temat sit produkowanych oraz naprawianych przez firmę TOMMAR

Pozdrawiam


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez magdar
      Szybkie pytanie, jakieś opinie o firmie Tomy M&C z Lutomierza?  Mam umówiony transport po zboże ale, że nie płacą gotówką wolałabym poznać opinie kogoś kto z nimi handlował. Z góry dziekuje za pomoc
    • Przez szwagier84
      Witam W przyszłości planuje zakup wyżej wymienionego ciągnika oczywiście używanego. Proszę użytkowników którzy takowy ciągnik posiadają o opinię na jego temat. Plusy minusy najczęstsze usterki koszty serwisowania. Dziękuję i pozdrawiam
    • Przez Pozoga
      Witam wszystkic. Jestem tu nowy i potrzebuje najwięcej informacji na temat ciągnika renault 854 mi symbol silnika to mam D226-4  R204 jaka jest jego moc??? Z góry dziękuję.
       
    • Przez Darek1986
      witam .chce kupić ciągnik Casa 5140 rok 1993 moc 115 chce poznać opinie o tym ciągniku.
       
    • Przez XkajkopterX17
      Witam, szukam posiadaczy ciągnika John Deere 6110r, czy ciągnik jest wystarczający do prac średnio-ciężkich, chodzi w skrócie o zastąpienie John Deere'a 6420 Premium
      Jaką posiadacie opinię na jego temat jak wyglądają jego rzeczywiste osiągi, spalanie itd.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj