Skocz do zawartości

Zdjęcie

JD 545- problem ze sterownikiem(awaria?)

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Adrian29

Adrian29

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 24 czerwiec 2014 - 16:17

JD 545- problem ze sterownikiem(awaria?) Witam, czy to normalne że na tym komputerku środkowa lampka świeci się żółtym światłem nieprzerwanie przez cały czas pracy prasy? bo w angielskojęzycznej instrukcji wyczytałem że gdy bela zbliża się do finalnego rozmiaru, żółta lampka powinna zacząć mrugać, a ciągłym światłem pali się dopiero podczas owijania sznurkiem.
A w moim przypadku, żółta lampka nigdy nie mruga, obserwuje tylko na froncie prasy kiedy numerek dojdzie do nr 5, wtedy pociągam za sznur i ramię zaczyna owijanie szpagatem.
Wydaje mi się że coś jest zepsute z tym sterownikiem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
JD 545- problem ze sterownikiem(awaria?) Dzisiaj, 11:50
  •  

#2 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 759 postów

Napisany 24 czerwiec 2014 - 17:46

JD 545- problem ze sterownikiem(awaria?) Mam co prawda 550, ale takie akcje czasami się zdarzają. Olewam to i robię następną, jak przechodzi cały cykl, to wszystko wraca do normy. Masz sygnał dźwiękowy o rozpoczęciu autom. owijania? Jeśli nie, to spróbuj zrobić trochę większą belę, tak z 5,5. Inna sprawa - przy wywalaniu beli, otwierasz komorę do końca?

#3 Share ochen

ochen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 24 czerwiec 2014 - 19:55

JD 545- problem ze sterownikiem(awaria?) wyreguluj krancówke na ramieniu sznurka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Adrian29

Adrian29

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 24 czerwiec 2014 - 21:04

JD 545- problem ze sterownikiem(awaria?) Żadnego sygnału dzwiękowego ta puszka nie wydaje, a klapa wydaje mi się że jest otwierana do końca.
Ochen a jak mniej więcej wygląda ta krańcówka i na czym polega ta regulacja?

#5 Share ochen

ochen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 24 czerwiec 2014 - 21:12

JD 545- problem ze sterownikiem(awaria?) to zwykły włącznik krańcowy https://encrypted-tb...-_SlZ5beePCpU-w
moze trzeba tylko blaszke dogiac
postaw zegary od prasy na widocznym miejscu i poryszaj kazdym w prasie to bedziesz wiedzial co i jak

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share przemo6197

przemo6197

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 05 sierpień 2014 - 08:59

JD 545- problem ze sterownikiem(awaria?) sterownik powinien wydawać dzwięk jeśli rolka zablokuje się w komorze lub kiedy przy zamykaniu klapy dociśnie się klapą do rolki, jeśli czujnik jest sprawny miga czerwony stop i wydaje dźwięk

jeżeli lampka pali się cały czas czujnik który znajduje się przy siłowniku od podajnika albo wysiadł i robi zwarcie cały czas albo poprostu musisz dogiąć którąś z blaszek przy czujniku

dlaczego nie korzystasz z automatycznego owijania?