Zaloguj się, aby obserwować  
MrZloty95

Szepietowo - Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym 28-29 czerwca 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ursusy    16

Ja proponuję zrobić tak jak zawsze :)

Godzina 13 Przy największym Fendzie :P


Powered By NEW HOLLAND
Ursus: Polubisz każdą drogę

Podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam,można wiedzieć na jakiej ulicy,znajdują się te targi bo nie mogę znaleźć w internecie, bo wybieram się jutro i nie chcę błądzić i szukać targów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak gdzie będzie zaaaa.ebisty korek. Tam właśnie wiedzie trasa na wystawę ;)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez damian1992
      Siemano ludzie!
       
      Już tylko 2 tygodnie zostały nam do corocznej , największej imprezy rolniczej na Podlasiu , tradycją stały się już spotkania użytkowników naszego portalu , niewielką część naszej społeczności już znam i chętnie poznam innych ciekawych ludzi , z którymi będzie można podyskutować , napić się piwa
      Tak więc proponuję termin spotkania :
       
      Sobota: godzina 13.00 - największy ciągnik Fendt
      Niedziela:godzina 13.00 - największy ciągnik Fendt
       
      W sumie godzina i miejsce to samo jak co roku i wydaje mi się że większości z was ten termin pasuje co widać też w tematach z poprzednich lat , tak więc wpadajcie i śmiało zagadujcie do ludzi których twarze znacie z poprzednich lat (patrz moje zdjęcie ) Uprzedzam że ja będe tylko w niedzielę , ale na pewno część z was wybierze się w sobotę , także pozwoliłem sobie ustalić taki termin żeby potem nie było tego typu postów: "O a ja myślałem że to o 12 przy największym JD"
       
      Zapraszam do dyskusji , piszcie swoje "za" i "sprzeciw"
    • Przez matek214
      Chcę wybudować oborę na ; dwie krowy, dwie kozy, dwa kuce, dwie świnie. Ona nie ma być zbyt wielka gdzieś 25m na 8m. Nie mam pojęcia ile będzie cały koszt budowy kosztował. Proszę o pomoc!
    • Przez mszk8
      Witam wszystkich, wiadomo kiedy dni kukurydzy kto się wybiera?
       
      pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam,
      Jako ze nie widziałem żadnego tematu o Agroshow 2013 to postanowiłem zrobić właśnie taki temat
       
      Tutaj możecie pisać kto będzie w który dzień oraz jaki dystans macie by przybyć na Agroshow 2013.
       
      Ja zacznę. A wiec...
       
      Dzień: 20, 21 oraz 22 Września.
      Dystans: 1580km. A wiem ze ktoś ma jeszcze dalej
    • Przez Skup14
      Witam. Chciałbym rozpocząć działalność mającą na celu skup żywca i bydła rzeźnego od rolników a następnie transport do rzeźni. Jakie pozwolenia potrzebuje, gdzie muszę sie udać?? Jak założyć firme ? Jak uzyskac na to jakies dofinansowania?
       
      Moi rodzice prowadza gospodarstwo w ktorym im pomagam, 30 macior i ok 50 opasow. Mam samochod do przewozu zwierzat, Skupuje lokalnie wybrakowane krowy i dostarczam je do rzezni. Chce zalegalizowac dzialalnosc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj