Zaloguj się, aby obserwować  
T25A2

potrzebuję części do pompy

Polecane posty

T25A2    7

strzała potrzebuje części do pompy wtryskowej tzn.obudowa sam ten element który przykręca się na 4 śruby do bloku silnika ,a z drugiej też 4 śruby tylko mniejsze do pompy.ale ty jest problem bo musi to być tego typu http://www.google.pl...iw=1360&bih=646

 

 

ten typ (chyba starszy model zupełnie nie pasuje http://www.google.pl...iw=1360&bih=646

 

os która wchodzi do koła zębatego ma śrubę w środku, natomiast stary tym ma śrubę na wierzchu tak żę można ją odkrecić płaskim kluczem,ale jesdnocześnie w starej jest dłuższa obudowa

jeśli ktoś ma na zbyciu ,potrzebuję TYLKO OBUDOWY, NOWY TYP mam za dużo siły i rozpękła się jak przykręcałem

 

Ewentualnie ktoś ma może adres jakiegoś serwisu lub coś podobnego gdzie mógłbym takową część zakupić.

SORRY ze trochę chaotycznie może piszę ale mam presję bo władek stoi a robota czeka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strzała potrzebuje części do pompy wtryskowej tzn.obudowa sam ten element który przykręca się na 4 śruby do bloku silnika ,a z drugiej też 4 śruby tylko mniejsze do pompy.ale ty jest problem bo musi to być tego typu http://www.google.pl...iw=1360&bih=646

 

 

ten typ (chyba starszy model zupełnie nie pasuje http://www.google.pl...iw=1360&bih=646

 

os która wchodzi do koła zębatego ma śrubę w środku, natomiast stary tym ma śrubę na wierzchu tak żę można ją odkrecić płaskim kluczem,ale jesdnocześnie w starej jest dłuższa obudowa

jeśli ktoś ma na zbyciu ,potrzebuję TYLKO OBUDOWY, NOWY TYP mam za dużo siły i rozpękła się jak przykręcałem

 

Ewentualnie ktoś ma może adres jakiegoś serwisu lub coś podobnego gdzie mógłbym takową część zakupić.

SORRY ze trochę chaotycznie może piszę ale mam presję bo władek stoi a robota czeka;-)

 

Te wersje pomp są zamienne ze sobą.W starszym wykonaniu koło napędzające osadzone jest na czopie tego kołnierza, ułożyskowane ślizgowo i połączone z wałkiem krzywkowym przez wąski zabierak. W nowszej wersji to samo koło osadzone jest na rozbudowanym zabieraku osadzonym na wałku krzywkowym pompy. Starsza wersja ma doprowadzony kanał olejowy do smarowania ślizgowego łożyskowania koła napędzającego pompę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T25A2    7

Te wersje pomp są zamienne ze sobą.W starszym wykonaniu koło napędzające osadzone jest na czopie tego kołnierza, ułożyskowane ślizgowo i połączone z wałkiem krzywkowym przez wąski zabierak. W nowszej wersji to samo koło osadzone jest na rozbudowanym zabieraku osadzonym na wałku krzywkowym pompy. Starsza wersja ma doprowadzony kanał olejowy do smarowania ślizgowego łożyskowania koła napędzającego pompę.

spoko wiem ze zamienne ale część z obudowy chciałem zmienić bo pękła ,a to już niestety nie jest identyczne chodzi mi o ten element 4 sruby do bloku a w drugą str. też 4 do pompy .z resztą dołączyłem obrazki kto popatrzy ten w mig zajarzy o co kaman.nie chcę dłużej prowadzić wywodu a nabijanie postów też mnie nie bawi , więć konkret panowie, konkret.

ps. dzięki za linki jutro z rana sprawdzę czy da się coś załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez ceston
      Witam czy ma może ktoś katalog części do MF 1014 bo nigdzie nie mogę znaleźć chodzi głównie o schematy hydrauliczne.
    • Przez Wolodymyr
      Witam czy ma może ktoś katalog części do MF 2620, 2640 bo nigdzie nie mogę znaleźćchodzi.
    • Przez m3tysek
      Witam, orientuje się ktoś gdzie  dostanę korbowód pompy hardi typ 1301 nr z korbowodu "110 224" 
      "4-4" pierwszy od strony wałka wom, może ktoś posiada na sprzedaż lub wie kto ma  


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj