rolnik_w_dolinie

Deutz-Fahr M660 ustawienie szczeliny młocarni

Polecane posty

Mam pytanie jak ustalić do danego modelu szczeline do danego zboża (pszenica,jęczmień,owies) na którym oczku młócicie te zboża

Dołączam zdjęcie chodzi mi dokładnie o tą dźwignie 30208023296894167288.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy83    91

Najlepiej zmierz odległości na klepisku na wlocie mam 13 mm na wylocie 4 mm koszę tak owies mieszankę co do przeżyta jak szczepie to zwiększam o oczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Jak dobrze pamiętam to pszenice kosiłem patrząc na zdjęcie to na 3 dziurce tak jak jest teraz, żyto chyba też tak samo, jęczmień był na 4 lub 5 a rzepak to popuszczałem prawie do końca.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy83    91

Szczelinę najlepiej jest zmierzyć bo po latach pracy w każdym będą trochę inne odległości (cepy się zużywają ) Ja koszę zboża na 11 a górne ustawiam na 8mm a później koryguje w czasie koszenia. Trzeba też podnieść blachę za sitami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
    • Przez Kacpeer123
      Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem ciągnika deutz fahr agrotron 6.05 i chciałbym wiedzieć jakie są opinie na jego temat,  co psuje się najczęściej i jak jest z częściami. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
       
    • Przez Michał6180
      Witam zastawiam się na zakupem kosiarki dyskowej deutz fahr na centralnym zawieszeniu powyżej 2010 roku mam już jedną na oku i chciałbym się zapytać czym się różnią dyski tnące na 3 nozyki od tych na 2 wady i zalety za wszelkie odp bardzo szokuje 
    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
    • Przez sebo92
      Witam. Chciałem się dowiedzieć opinii użytkowników na temat tego ciągnika. Konkretnie interesuje mnie roczniki 1990-1993 ze skrzynią 18x6 z jednym polbiegiem. O silniku wiem, najbardziej interesuje mnie skrzynia i hydraulika. Naprawiał ktoś taką skrzynie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj