Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dławiki hedera i motowideł, gdzie są?

17 odpowiedzi na ten temat

#1 Share alan1604

alan1604

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 20:38

Dławiki hedera i motowideł, gdzie są? Witam, w moim Bizonie motowidła jak i heder bardzo agresywnie chodzą, pewnie nie ma dławików :D Chciałbym sie dowiedzieć gdzie one się znajdują i czy można je samemu zrobić :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dławiki hedera i motowideł, gdzie są? Dzisiaj, 13:45
  •  

#2 Share Roman_h2

Roman_h2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 06:07

Dławiki hedera i motowideł, gdzie są? Dwie okrągłe blaszki z malutką dziurką, nie wykonasz ich sam lepiej kup kosztują pewnie grosze a powinny znajdować się przy rozdzielaczu.

#3 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1473 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 08:25

Dławiki hedera i motowideł, gdzie są? Właśnie też znajomemu co mnie kośi heder opada ostro widocznie dławik zgubił jak odkęcał rozdzielacz niedługo trzebo bizona wziąć na przegląd napiście gdzie dokładnie go wstawić

#4 Share dominik12200

dominik12200

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 08:49

Dławiki hedera i motowideł, gdzie są? przy rozdzielaczu , na wyjściu przewodu do siłowników

#5 Share alan1604

alan1604

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 12:32

Dławiki hedera i motowideł, gdzie są? Czyli te dławiki siedzą w wyjściu z rozdzielacza?? Tam jest luka w środku na jakiś 1cm nie więcej i tam toma być włożóne tak?

#6 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1473 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 19:14

Dławiki hedera i motowideł, gdzie są? A sprawdzałem na grene i mają dławik i dławik z dużym otworem jaki powinienen być do chederu bo przypomina mnie się że znajomy kupił taką blaszkę kilka lat temu i zakładaliśmy tylko podnosił bardzo długo i wyjeliśmy może był ten z małym otworem ,a dławik tam jest skręcony i przepuszcza olej podnoszanie opuszczanie tylko przez ten otworek czy ruchomy i bardziej blokuje opuszczanie

#7 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 10:12

Dławiki hedera i motowideł, gdzie są? Wywalic dlawik i zalozyc zawor z regulacja dlawienia powrotu pokretlem, bedzie szybko podnosil a opuszczal tak szybko jak sobie ustawisz. Zawor nalepiej zalozyc w kabinie i miec mozliwosc regulacji pod reka.
KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#8 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1473 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 16:04

Dławiki hedera i motowideł, gdzie są? Zawór bardzo fajnie sprawdza się w ciągniku zakładam różnej wagi maszyny a tutaj cheder wagę ma równą i po co kombinować tylko zrobić jak było fabrycznie ktoś podpowie na muj post u góry dzięki

#9 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2395 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 21:15

Dławiki hedera i motowideł, gdzie są? Dławik wciskasz rurkę na wejściu do rozdzielacza i przykręcasz.Ja mam w swoim założony dławik jak i do opuszczania motowideł i hedera taki sam z mniejszym otworem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1473 postów

Napisany 24 czerwiec 2014 - 14:20

Dławiki hedera i motowideł, gdzie są? A jak tobie podnosi bo co pamiętam jak znajomemu kilka lat temu założyłem dławik bo rozkręcał i zgubił to aby cheder podniósł trwało to bardzo długo i wyjołem go jakoś opanował rozdzielacz ale lepiej gdyby tak szybko nie opuszczał a jaki masz otwór mniejszy to mało mi mówi nie będziesz wyjmował ale może pomiętasz

#11 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2395 postów

Napisany 24 czerwiec 2014 - 20:36

Dławiki hedera i motowideł, gdzie są? Nie pamiętam jaki mam otwór ale w sklepie jak kupowałem to prosiłem od podnoszenia motowideł.Podnosi bez problemów chyba że chodzi na pełnym gwizdku to wiadomo zawór przelewowy przepuszcza i się podnosi wolno a tak do pewnych obrotów śmiga bez problemów i opuszcza swobodnie.

#12 Share Maciek1418

Maciek1418

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 16 lipiec 2014 - 15:16

Dławiki hedera i motowideł, gdzie są? Witam...Mam taki problem w moim bizonie, mianowicie po odkręceniu orbitrola zauważyłem brak dławika odpowiedzialnego za zwężenie przepływu oleju i mam takie pytanie w którym przewodzie powinien się znajdować ten dławik? Czy w przewodzie od regulatora ciśnienia? Czy w którymś przewodzie od siłownika kół tylnych? Proszę o pomoc...

#13 Share alan1604

alan1604

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 16 lipiec 2014 - 20:00

Dławiki hedera i motowideł, gdzie są? Raczej od siłownika kół tylnych, ale pewny nie jestem :D

#14 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2395 postów

Napisany 16 lipiec 2014 - 21:03

Dławiki hedera i motowideł, gdzie są? Tak na przewodzie od regulatora przepływu.

#15 Share adam77tc

adam77tc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 25 lipiec 2015 - 19:51

witam. mam problem z szybkim opuszczaniem hederu, z tego co piszecie to pewnie dlawik, napiszcie prosze w ktorym dokladnie on jest miejscu i z której strony???? z gory dziekuje

#16 Share adam77tc

adam77tc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 26 lipiec 2015 - 12:19

od rozdzielacza wychodza dwa przewody jeden w lewo drugi w prawo, który bedzie od podnoszenia hederu????

#17 Share mati9151

mati9151

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 11 luty 2016 - 19:33

Witam,

Ja jestem na etapie zakładania dławików i już założyłem na hederze ale jeszcze nie mam na orbitrolu i przyspieszaczu. Tylko mam problem bo mam dławiki jedne ma otwór 1mm a drugi większy i nie wiem z jakim otworem założyć na orbitrol a z jakim na przyspieszasz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#18 Share mati9151

mati9151

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 14 luty 2016 - 21:27

Dławiki hedera i motowideł, gdzie są? widzę że nikt nie wie ktory dławik gdzie założyć:-/