Skocz do zawartości

Zdjęcie

rozidzielacz od t25

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share PaweBokiniec

PaweBokiniec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 17:32

rozidzielacz od t25 witam mam w c-360 podpięty rozidzielacz do tura od t25 rozidzielacz jest dwu sekcyjny a mysilałem o krokodylu czy jakoś się da połączyc dwa rozidzielacze od t25 żeby były 4 sekcje prosze o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
rozidzielacz od t25 Dzisiaj, 10:57
  •  

#2 Share matek896

matek896

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 19:34

rozidzielacz od t25 Nie lepiej kupić rozdzielacz 4 sekcyjny z allegro np. http://allegro.pl/ro...4268293947.html
A jeżeli chcesz podłączyć 2 rozdzielacze to tylko wstaw trójnik do węza zasilającego tamty i i trójnik do powrotu i będzie śmigał

#3 Share Marcelix

Marcelix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 07:13

rozidzielacz od t25 W ten sposób jak pisze kolega wyżej nie będzie to śmigało, bo rozdzielacz ma wolny spływ oleju w momencie gdy nie używasz żadnej sekcji i olej popłynie tam gdzie będzie miał lżej. Jedynie połączenie szeregowe załatwi sprawę, o ile można ten rozdzielacz podłączyć szeregowo. Ja myślę że da się, tylko musi być szczelne i mocne połączenie pomiędzy rozdzielaczami. Powrót normalnie z ostatniego rozdzielacza do zbiornika oleju.

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share slawek99

slawek99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 11:35

rozidzielacz od t25 Niestety tych rozdzielaczy nie można łączyć szeregowo. Zamknięcie sekcji na drugim rozdzielaczu powoduje wzrost ciśnienia w pierwszym, co za tym idzie zamkniecie zaworu przelewowego i przy braku otwarcia sekcji, wtym pierwszym jest blokowane ciśnienie, doprowadza to do obciążenia i rozerwania pompy. Łączenie tych rozdzielaczy tylko równoległe i wyłącznie przez dzielnik strumienia, nie ma innej możliwości. Przy turze to rozwiązanie jednak jest mało ekonomiczne bo zmniejsza przepływ/wydajność o połowę.

#5 Share PiotrMichalski

PiotrMichalski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 29 wrzesień 2014 - 19:58

rozidzielacz od t25

hej mam problem z t 25  przemieniłem sekcje od kipra na podnośnik w rozdzielaczu podnosił ładnie a potem postał dzien i chce podnieśc siewnik i odbija mi cały czas wajche od podnoszenia dlaczego ? pomocy bo w pole nie moge wyjechac bo trzymac musze i bardzo słabo podnosi ? czego moze byc przyczyna ? 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1381 postów
  • Zainteresowania:radzieckie ciągniki, mechanika, elektryka

Napisany 30 wrzesień 2014 - 07:17

rozidzielacz od t25 Prawdopodobnie masz zatkany dlawik przy silowniku, ten na prawym wejsciu przewodu.

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311