Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas Jaguar 690 SL- dorobienie wyjść hydraulicznych

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share michalzetor93

michalzetor93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 19 czerwiec 2014 - 06:46

Claas Jaguar 690 SL- dorobienie wyjść hydraulicznych Witam! Tak jak w temacie, muszę zrobić wyjścia hydrauliczne do składania/rozkładania kempera. W które miejsce w instalacji hydraulicznej się podpiąć? Piszcie wszelkie uwagi dotyczące dorobienia wyjść hydraulicznych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas Jaguar 690 SL- dorobienie wyjść hydraulicznych Dzisiaj, 22:07
  •  

#2 Share emilian2014

emilian2014

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 23:34

Claas Jaguar 690 SL- dorobienie wyjść hydraulicznych Robiłem takie coś i działa mi już parę sezonów. Podpiołem dodatkowy 1sekcyjny rozdzielacz na przewodzie zasilającym rozdzielacz od unoszenia przystawki.

#3 Share arturs860

arturs860

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 02 lipiec 2014 - 21:09

Claas Jaguar 690 SL- dorobienie wyjść hydraulicznych mozna też tak jak w turze robią 3 parę wyjsc poprzez elektrozawór np taki: http://allegro.pl/dz...4375091366.html

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share lukasz2014

lukasz2014

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 07 lipiec 2014 - 07:24

Claas Jaguar 690 SL- dorobienie wyjść hydraulicznych Kup taki dzielnik sekcji i podłącz się pod podnoszenie rury wyrzutowej. Tez to przerabiałem i działało dobrze, jakby składało lub rozkładało za szybko to wrzuć w przewody dławiki i będzie wszystko ładnie pracowało. Dodam tak jeszcze od siebie jak masz kemperka 4500 to wstaw też dławik na siłowniku załączającym heder (przekładnie) gdyż przy startowaniu hedera jest naprawdę duże obciążenie. W okolicy kilku znajomych rozwaliło przekładnie dzięki temu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share siwy1988

siwy1988

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 09 maj 2016 - 22:34

Claas Jaguar 690 SL- dorobienie wyjść hydraulicznych

Witam,przepraszam jeśli kogoś tu wkurzę al;e jestem nowy na forum i nie znam wszystkich zasad . Mam pytanie jak w tytule kupiłem claas 695 mega z 1992 roku i dokupiłem do niej przystawkę ru450 tylko że mam jeden problem w mojej sieczkarni jest tylko jedno wyjście hydrauliczne na przystawkę i stąd moje pytanie jak albo gdzie się wpiąć żeby przystawka się rozkładała i składała bo sa przy niej siłowniku dwustronnego działania. Z góry dziękuję za udzielone odpowiedzi. Dodam że posiadam tą sieczkarnie od około 2 miesięcy i jestem dość zielony dlatego proszę o dość szczegółowe opisy pozdrawiam