krzysiek5314

czy agregat talerzowy moze zastąpic talerzówke

Polecane posty

zastanawiam sie czy agregat talerzowy nie bedzie sie zapychał np. przy niszczeniu wysokiego słonecznika około 2 metry,,, talerzówka nie miała z tym zadnego problemu, interesuje mnie agragat talerzowy firmy batyra moze ktos posiada to niech napisze swoje spostrzeżenia jakie ma wady i zalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

Jeżeli chcesz mieć 2 maszyny w jednej to obejrzyj Agregat talerzowy z POM-u model U-644 z regulacja konta natarcia talerzy .Ewentualnie Staltech.Choć jak dla mnie nie ma idealnego połączenia ,najlepiej mieć talerzówkę dobrą(np.Mandam) i agragat ścierniskowy(od biedy Unia).


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub21    20

Cześć nie polecam Ci batyry wiele złych opinii na ich temat czytałem jak mojego szukałem to raz a dwa szef to ...... ale to już dłuższa historia. Osobiście kupiłem Agro-Tom i jestem mega zadowolony piękną robi robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez longer89
      Czy ktoś użytkuje agregat talerzowy na przedni tuz.  Jaki jest efekt prac? Czy lepszy może jest wał pierścieniowy?

    • Przez mateusz7745
      Witam po zimie próbowałem odpalić Deutz fahra agrotrona 4.90 i tutaj powstal problem ciągnik nie może odpalić, psikalem starterem zaczął zalapywac i zapalił klekoczac mocno zaraz zgasł . Dodam że rozkręcałem pompkę paliwowa ta napędzana paskiem i zmieniłem zawór zwrotny na nowy, ciągnik odpowietrzalem i nic to nie daje nie może bez plaka załapać nawet nie zadymi 
    • Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa
       
       
    • Przez buszek
      Witam , 
      Od pewnego czasu mam na uwadze zakup ciągnika coś  o większej mocy niż ursus c 360   zanim zakupię ciągnik przeglądam maszyny i zastanawiam się właśnie nad agregatem  uprawowo-siewnym Mam pytanie jaką moc musi posiadać ciągnik do podanego poniżej agregatu ? 
       
       
      https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-2-5m-aktywny-lekki-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDyLVOP.html#af1d8fa0f9
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj