Skocz do zawartości

Zdjęcie

Krukowiak czy Stanimpex?

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share DawidRolnik94

DawidRolnik94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 18:09

Krukowiak czy Stanimpex? Witam. Mam mały dylemat, ponieważ byłem dzisiaj po oferty potrzebne na młodego rolnika i w jednej firmie dali mi ofertę na opryskiwacz Stanimpex, a w drugiej na opryskiwacz Krukowiak. Obydwa mają 2.000 l, mają również skrętne dyszle (tzw. bawole rogi), lecz Stanimpex w tej samej cenie ma rozwadniacz na dole z funkcją mycia butelek oraz belkę rozkładaną hydraulicznie a Krukowiak nie ma tego wyposażenia. Doradźcie mi co mam zrobić bo Stanimpex kusi mnie wyposażeniem, lecz jest obawa że jako nieznana firma może być awaryjny, Krukowiak natomiast jest firmą sprawdzoną. Czekam na opinie i pomoc. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Krukowiak czy Stanimpex? Dzisiaj, 19:38
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 czerwiec 2014 - 18:44

Krukowiak czy Stanimpex? Krukowiak dobra firma sam mam we wniosku Herosa. rozwadniacz boczny z polmacu to ponad 3 tys doplaty.

#3 Share jan23

jan23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 19:53

Krukowiak czy Stanimpex? Witam, po pierwsze nie wiem czy firma Stanimpex jest firmą nie znaną jeżeli wystawiają się na większości wystaw rolniczych, po drugie z tego co się orientuje to zamawiając opryskiwacz bezpośrednio w firmie to musisz czekać ok. 3-4 miesięcy na sprzęt tyle mają zamówień a po trzecie weź pod uwagę na jakich podzespołach jest złożony dany opryskiwacz.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share maniek83

maniek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 17 czerwiec 2014 - 05:04

Krukowiak czy Stanimpex? porównujesz firmy oferujące bardzo różne produkty, nie twierdzę, że stanimpex jest złą firmą ani że krukowiak robi super opryskiwacze ale nie jestem przekonany, czy można między nimi robić porównanie. W przypadku maszyn dość często cena przekłada się na jakość. A co do podzespołów, to np. i krukowiak i stanimpex zakładają filtry Araga, ale popatrz na wielkość filtra samoczyszczącego w jednym i drugim. Diabeł tkwi w szczegółach.

#5 Share leman

leman

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 31 maj 2016 - 22:13

Krukowiak czy Stanimpex?

Opryskiwacze Stanimpex nie do końca bym polecał u mnie rurki te białe z PCV pękają 1-2 na sezon już prawie wszystkie wymieniłem do tego przecieki w instalacji co roku uszczelnianie, w tym roku tj. 5 rok użytkowania tego opryskiwacza na siłowniku od podnoszenie belki leje się olej. Cena przystępna ale drugi raz bym go nie kupił tylko dołożył i kupił jakiś firmowy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Kalka

Kalka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 01 czerwiec 2016 - 09:52