Skocz do zawartości

Zdjęcie

który lepszy

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share piotr63a

piotr63a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 22:16

który lepszy witam wszystkich znajacych ciągniki Mcormickinteresuje sie kupnem takiego ciągnika dokładnie mtx, zastanawiam sie tez nad casem mx to jest prawie to samo silnik tylko inny, moje pytanie brzmi ktore mccormicki sa lepsze te z silnikiem perkinsa poznac ich mozna po tlumiku, jest taki jak w starszym case czy te nowsze mccormicki z silnikiem iveco-cumins, z gory dziekuje za opinie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
który lepszy Dzisiaj, 23:36
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 czerwiec 2014 - 07:36

który lepszy Pytanie do ciebie masz już jakiegoś McCornika ?? I czemu chcesz MaCornika ?

#3 Share Marcin252

Marcin252

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 07:49

który lepszy

witam wszystkich znajacych ciągniki Mcormickinteresuje sie kupnem takiego ciągnika dokładnie mtx, zastanawiam sie tez nad casem mx to jest prawie to samo silnik tylko inny, moje pytanie brzmi ktore mccormicki sa lepsze te z silnikiem perkinsa poznac ich mozna po tlumiku, jest taki jak w starszym case czy te nowsze mccormicki z silnikiem iveco-cumins, z gory dziekuje za opinie

Powiem Ci tak: miałem podobny problem przy kupnie. Szukałem Case MX, John Deere 6910,7710. W większości były to zmęczone, zajechane egzemplarze. W końcu kupiłem McCormicka MTX 150. Rozmiarowo jest to seria MX 100-135, z tym że jest dłuższy, skrzynia 16x12- czyli to samo co w Case, silnik Iveco 6.7l. Spokojnie daję rade w pracach polowych. Nie wiem dokładnie, ale chyba ten silnik montują również w NH.
Z mojej strony naprawdę mogę Ci polecić McCormicka, dużo łatwiej znaleźć egzemplarz zadbany.

#4 Share piotr63a

piotr63a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 21:55

który lepszy chce go kupic bo jezdzilem mccormickiem w Angli na farmie i to byl dobry ciągnik awarii nie bylo, malo palił, interesuje sie takze case mx ale jak kolega wyzej powiedzial duzo egzemplaży jest juz zjechanych,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 czerwiec 2014 - 18:11

który lepszy kup sobie używanego fendta śmiało do 8000 tyś Mtg kupuj !!

#6 Share kony111

kony111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 18:08

który lepszy Kolego, może coś cię zainteresuje:
http://argania.otomo...ra-A354473.html
http://argania.otomo...nd-A325368.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Marcin252

Marcin252

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 15:38

który lepszy i jak, wybór padł na którą markę?