Zaloguj się, aby obserwować  
Drobnik

Opryskiwacze Agromechanika 3000l

Polecane posty

Drobnik    3

Witam :) na targach Opolagra wpadl mi w oko opryskiwacz firmy agromechanika 3000l 21m, wyglada dosc stabilnie, ma stabilizacje belki na silownikach i dodatkowe na takich balonach powietrznych (niewiem czy to jest dobre? bo szczerze az tak bardzo sie nie znam na tym) ma dwie pompy 150l na belke i 200l na mieszadlo myslicie ze takie rozwiazanie jest lepsze niz 1 pompa do wszystkiego bo wiekszosc opryskiwaczy ma 1 pompe 200-260l? cena tez przyzwoita okolo 93tys brutto katalogowo z komputerem itp. Tylko problem w tym ze nie ma opinie na temat tych opryskiwaczy? moze ktos z was mial z nimi stycznosc? tyle co wiem to tyle ze klepia go od podstaw pompy komp itp jest wszystko od nich wlasnym wyrobem;) z gory dzieki za pomoc i porade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drobnik    3

Tylko ze te znanej marki sa drogie, a ten wyglada jak te ze znanej marki i jest duzo tanszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez magdar
      Szybkie pytanie, jakieś opinie o firmie Tomy M&C z Lutomierza?  Mam umówiony transport po zboże ale, że nie płacą gotówką wolałabym poznać opinie kogoś kto z nimi handlował. Z góry dziekuje za pomoc
    • Przez Marcin124
      Witam mam do kupna taki i szukam opinii na temat tego opryskiwacza. Opryskiwacz jest sterowany pneumatycznie, może ma ktoś taki, jak jest z awaryjnością pneumatyki i dostępnością części?
    • Przez szwagier84
      Witam W przyszłości planuje zakup wyżej wymienionego ciągnika oczywiście używanego. Proszę użytkowników którzy takowy ciągnik posiadają o opinię na jego temat. Plusy minusy najczęstsze usterki koszty serwisowania. Dziękuję i pozdrawiam
    • Przez Pozoga
      Witam wszystkic. Jestem tu nowy i potrzebuje najwięcej informacji na temat ciągnika renault 854 mi symbol silnika to mam D226-4  R204 jaka jest jego moc??? Z góry dziękuję.
       
    • Przez Darek1986
      witam .chce kupić ciągnik Casa 5140 rok 1993 moc 115 chce poznać opinie o tym ciągniku.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj