Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przewracarka Deutz Fahr [rzuca na boki]

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Piotrek6630

Piotrek6630

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 17:21

Przewracarka Deutz Fahr [rzuca na boki] Witam, mam pewiem problem, otóż przed rozpoczęciem tegorocznych sianokosów kupiłem przewracarkę Deutz Farh kh 2.64 (6,40m - 6 gwiazd), maszyna przewraca świetnie lecz jest pewien problem - po chwili jazdy maszyna zaczyna skręcać w prawo i lewo i tak na okrągło, z początku mi się tak nie działo, a nawet jeśli to nie w takim stopniu, na ramionach od ciągnika mam ustawiony minimalny luz. Załączam zdjęcie może to Wam trochę rozjaśni sytuację --- http://www25.zippysh...00124/file.html . Dodam, że im szybciej jadę tym szybciej maszyna skręca, a uderzenia są mocniejsze. Może ktoś miał z takim czymś do czynienia, więc czekam na Wasze sugestie ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przewracarka Deutz Fahr [rzuca na boki] Dzisiaj, 08:15
  •  

#2 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 17:24

Przewracarka Deutz Fahr [rzuca na boki] Przypuszczam że luzy na kółkach znajomy tak miał. Identycznie się działo.
Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

#3 Share Piotrek6630

Piotrek6630

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 18:36

Przewracarka Deutz Fahr [rzuca na boki] Tu możesz mieć rację kolego, ponieważ mocowania są już lekko wyrobione, dzięki za pomoc.

Edytowany przez Piotrek6630, 15 czerwiec 2014 - 18:36.

#4 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 18:37

Przewracarka Deutz Fahr [rzuca na boki] Nie ma za co. Postaraj się zlikwidować luzy i problem powinien zniknąć.
Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Marcelix

Marcelix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 09 lipiec 2014 - 17:35

Przewracarka Deutz Fahr [rzuca na boki] Mam taki sam problem jak kolega Piotrek 6630 Kupiliśmy przetrządsarkę DF czterogwiazdową i sytuacja jest taka sama jak opisał wyżej kolega. Sprawdzaliśmy wszystkie luzy, testowaliśmy wszelkie możliwe ustawienia i nic to nie dało. Jeden człowiek z sąsiedniej wioski ma taką samą, ale z młodszego rocznika i u niego są zastosowane takie amortyzatory po obu stronach od wieżyczki do ramy głównej i u niego nie ma takiej sytuacji jaka ma miejsce u nas.

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

#6 Share hodowcamlody

hodowcamlody

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza i hodowla bydła

Napisany 18 lipiec 2014 - 10:37

Przewracarka Deutz Fahr [rzuca na boki] Ja wiem co to może być, ramiona od podnośnika ustaw równiutko, tj żeby odległość lewego koła do ramienia była taka sama jak prawego do prawego koła. I napnij stabilizatory na sztywno. U mnie z fellą występował taki problem a teraz znikł.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Mateusz1900tdi

Mateusz1900tdi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 20 październik 2015 - 10:27

Przewracarka Deutz Fahr [rzuca na boki] witam mam problem z przetrzasaczem deutz fahr KH 3.76 hydrosuper otóż na dwóch wirnikach robi kolizje i dziwnie sa poluzowane ... :( co moze byc przyczyna ?? prosilbym o pomoc jak to szybko rozebrać i ewentualnie części gdzie szybko dostac