Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

2534 odpowiedzi na ten temat

#1921 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 10 sierpień 2014 - 12:34

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Mietek teraz się obudziłeś przecież facet potrzebny jest kobiecie, w woli ścisłości nie tylko do pracy w gospodarstwie ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzisiaj, 05:47
  •  

#1922 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 sierpień 2014 - 19:27

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Moim zdaniem Risto ma rację ,bo temat o jednym a wszyscy piszą o wszystkim innym tylko nie o tym co trzeba. Przez co nawet nie warto już wchodzić tu bo o wszystkim tylko nie o tym co trzeba.

#1923 Share Malgo35

Malgo35

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 10 sierpień 2014 - 21:03

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Maniek 212213 masz rację też ostatnio przestałam tutaj zaglądać.

#1924 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 sierpień 2014 - 21:58

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? No więc zacznijmy od nowa... rolnicy gdzie jesteście? panna się Was pyta :D

#1925 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 10 sierpień 2014 - 22:20

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dogadajcie się, jest gdzieś odwrotny temat xD
Ja tydzień temu z pszenicą byłem na skupie, wujkowi odwoziłem, kobieta moja sie chciała zabrać ma urlop w pracy i była ciekawa jak to wygląda, gdzie to jeżdże kilka razy dziennie i co tam robie. Kobieta jest ze wsi, ale tylko mieszka normalnie pracuje w mieście w biurze, więc szpilki i paznokcie i makijaż ma we krwi.. oczywiście ze mną tam tak nie jechała :D Jak czekałem w laborze na wynik % wilgoci kosz czy magazyn to laborantka zagadywała do mnie(może z 25 lat) moja stała kawałek ode mnie przyglądając sie z boku wszystkiemu, jak usłyszała i podeszła i z gracją poinformowała nie tyle słownie co gestem, że jestem zajęty to było mi tak głupio, że cały czerwony się zrobiłem, bo nie miałem pojęcia, że ona..jak to moja ujęła "kochanie czy Ty jesteś ślepy lub głuchy nie umisz się zorientować, że dziewczyna zagaduje flirtując, a Ty odpowiadasz jakbyś był zainteresowany?" . Ja z nią po prostu normalnie rozmawiałem na luzie ogólnie o żniwach, jaki plon, ile pola jak idzie, jaka cena pszenicy, a ona czy jestem z okolicy, czy duże gospodarstwo..akurat nie miałem się czym chwalić 40ha..takie małe nic..Byli rolnicy obok mnie co mieli po 110-200ha.
Na szczęście nie mieszkam tam na wsi tylko rodzina, ale jak to na wsi rozeszło się, bo sąsiedzi musieli być i słyszeć i sąsiadka (ok 36lat) mówi do mnie "jakim Ty cudem masz taka ładna dziewczynę jak nie rozpoznałeś podchodów dziewczyny na sam uśmiech :) ?" i moja na to skompromitowała mnie na całego "to nie on mnie wyrwał, a ja jego xd"
Proszę nie odebrać tego jakoś nie wiem...źle po prostu z własnego doświadczenia piszę..

Edytowany przez Famer21, 10 sierpień 2014 - 22:36.

#1926 Share Risto

Risto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 11 sierpień 2014 - 10:14

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? No właśnie o to chodzi by poznać dziewczynę i wspólnie sobie pomagać poznając się i by to radość sprawiało a nie niewole. A potem tylko ślub :) Lecz cały w tym ambaras żeby dwoje chciało na raz. By się tu znaleźć móc. Może więcej Pań ujawni się po obejrzeniu filmu instruktażowego jak zrobić pierwszy krok. Drogie Panie śmiało bo mężczyzna nie taki straszny jak o nim mówią i śpiewają.

Edytowany przez Risto, 11 sierpień 2014 - 10:17.

#1927 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 11 sierpień 2014 - 10:59

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? No to jak ślub potem to i może to się przyda :D

#1928 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 11 sierpień 2014 - 12:54

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? slub wesele a potem inne przyjemności nie ;) :D

#1929 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 11 sierpień 2014 - 13:05

No więc zacznijmy od nowa... rolnicy gdzie jesteście? panna się Was pyta :D

W polu. Kawaler odpowiada :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1930 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 11 sierpień 2014 - 13:19

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? rolnicy są wolni i obserwują temat,tylko że dziewczyny daleko..i jak dla mnie to trochę nieodpowiednie bo jeżeli dziewczyny tylko o polu ,ciągnikach kombajnach i krowach piszą....a kto dzieci będzie rodził wychowywał......

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1931 Share Malgo35

Malgo35

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 11 sierpień 2014 - 14:17

#1932 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 11 sierpień 2014 - 14:52

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Świetna filozofia ,tylko ,że w dzisiejszych czasach już się tak nie da . :D Jest coś takiego jak niebieska karta ,na przemoc w rodzinie . ;)

#1933 Share Agricole

Agricole

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 11 sierpień 2014 - 16:39

rolnicy są wolni i obserwują temat,tylko że dziewczyny daleko..i jak dla mnie to trochę nieodpowiednie bo jeżeli dziewczyny tylko o polu ,ciągnikach kombajnach i krowach piszą....a kto dzieci będzie rodził wychowywał......

Spokojnie. Weźmy nas facetów pod uwagę, też niby ciągniki, maszyny, zwierzęta, a jednak w takim temacie się udzielamy :) Dobrze, że nic nie jest takie czarno-białe. A z drugiej strony to jak dziewczyna się interesuje tymi tematami, to później przy wychowaniu tę wiedzę może przekazać dzieciom, więc kolejna korzyść ;)

Edytowany przez Agricole, 11 sierpień 2014 - 16:40.

#1934 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 sierpień 2014 - 16:56

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Lina wystarczy przejrzeć ten temat i wszyscy tu jesteśmy :D No ja na pewno :D

#1935 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 sierpień 2014 - 17:32

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? To co koniec rozmawiania o polu, ciągnikach i ziemi :D ok to jakie ciasto pieczemy na niedzielę?

#1936 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 11 sierpień 2014 - 17:43

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Sernika bym zjadł :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1937 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 11 sierpień 2014 - 17:51

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Piernik, albo serniczek :D

#1938 Share Malgo35

Malgo35

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 11 sierpień 2014 - 18:03

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Szarlotka lub sernik królewski :)

#1939 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 11 sierpień 2014 - 18:18

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? mi wystarczy karpatka albo sernik na zimno.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1940 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 11 sierpień 2014 - 19:11

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? jaki sernik jaka karpatka obowiązkowo szarlotka z dużą iloscią jabłek trzeba ratować polskiego sadownika, i placek ruszany ze śliwami dobrze mówię Linka, i do tego duza szklanka mleka :D