Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

2534 odpowiedzi na ten temat

#1841 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 29 lipiec 2014 - 13:16

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? dzisiaj mam wszystkiego dosyć!!!!! teściów, męża...... masakra.....!!!!! drugi raz za mąż bym już nie szła..... ile mniej nerwów....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzisiaj, 23:28
  •  

#1842 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 29 lipiec 2014 - 13:54

jedno mnie nachodzi tak każdy szuka w swoim województwie blisko siebie ja wiem że tak jest cudownie można sie widywać codziennie ok fajnie ale czy któryś z panów byłby z miłości targać na przykład przez 4 wojewdztwa do swojej ukochanej, wypowiedzcie się jak myślicie. A i nie mówcie że nieraz szuka się daleko bo jest blisko bo to działa również w drugą stronę panowie szukasz blisko a jest daleko. Powiem tak nieraz się opłaci przejechać ileś tam km bo może się trafić niewiasta co ma w głowie jak trzeba ;)

Ja szukałem zawsze blisko a swoje szczęście znalazłem też w swoim województwie tylko że na 2gim końcu prawie 200km ale dla chcących nic trudnego i jak się spotykamy to dopiero jest radocha ;) :P ale jeszcze troszkę i nie będzie trzeba jeździć czy przyjeżdzać do mnie , czasami jest że ten co ma pod nosem drugą osobę się potrafi szybko nią znudzić
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#1843 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 29 lipiec 2014 - 17:11

dzisiaj mam wszystkiego dosyć!!!!! teściów, męża...... masakra.....!!!!! drugi raz za mąż bym już nie szła..... ile mniej nerwów....

Hmm....
To może jeszcze zrezygnuję :P Mam na to jeszcze 3 tygodnie, a widzę że Tobie małżeństwo nie służy :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1844 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 29 lipiec 2014 - 17:51

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? może lepiej nie rezygnuj ;)
bo ja to nerwowa jestem :P i mój mąż do końca nie był pewny czy mu nie ucieknę :P a ze wszyscy blisko siebie mieszkamy (za blisko!) to mi na nerwy działają....

i nie lubię jak ktoś nie mający bladego pojęcia o gospodarce mi się w życie wtrąca bo ma być tak jak on chce (teść)..... no kurde nie w moim gospodarstwie i nie w moim domu....

#1845 Share Risto

Risto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 29 lipiec 2014 - 18:43

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Wiadomo, że jak jest do 30km to co dzień się widuje i kiedy chce a jak dalej to i koszta i czasu trzeba dużo a nie zawsze jest kto nas zastąpić na roli. Ale jak spotka się dwoje i zgrają to myślę, że małorealne ale są szanse na miłość ponad 100km

Edytowany przez Risto, 30 lipiec 2014 - 08:41.

#1846 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie

Napisany 29 lipiec 2014 - 20:00

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? a z poludniowego wschodu jest ktos?

#1847 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 29 lipiec 2014 - 20:03

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ja mam dość niech te cholerne żniwa się skończą... pechowy dzień ;[ 5 godzin wyciągania kombajnu z rowu ( przez piękną Panią w mercedesie ) po czym skosiłem może z 0,5 ha czekałem na kogoś by przyjechał po zboże ( na usłudze kosiłem ) 1 godzinę z pełnym zbiornikiem i oczywiście z moim pechem coś się musiało stać... przebite przednie opony w bizonie ( najechałem na pułapkę z deski i gwozdzi na gówniarzy na Quadach ) aż mi nerwy nie wytrzymały i sama łacina z moich ust leciała ;)

#1848 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 29 lipiec 2014 - 20:38

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? to rzeczywiscie pechowo

#1849 Share AdamZetor12145

AdamZetor12145

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 489 postów

Napisany 29 lipiec 2014 - 20:42

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? no to współczuć ci tylko piotrek... ja 3.5 ha pszenicy sprzątłem dzisiaj i miałem 18 t jak na piachach to szok no i oczywiście wtopa też była ale reksio dał rade ;p ... a co do tematu to nie koniecznie musi być w moim województwie ;p

#1850 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2149 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 29 lipiec 2014 - 22:25

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? To u mnie zniwa narazie ida bez problemów. Jeszcze kosimy. Dzis tylko musielismy pola zmienic bo na grochu popadalo. Ale juz 6 km dalej nie. A jedyny problem jaki mamy to taki ze zamiast sypać do nowiutkich BINow to czekamy jeszcze na ich montaż a w stodole to jeszcze nigdy tyle zboża nie było. Oj będzie tanie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1851 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 29 lipiec 2014 - 22:51

No właśnie temat o poznawaniu żony, męża a tu o pogodzie pogawędki :( Może jednak są osoby z danych woj. co chcą założyć rodzinę???. Panie i Panowie śmiało określcie się. Ja szukam na wschodzie Polski a i tu pogoda nadal

coś kolega z grubej rury ciśnie, mało kto tu się widział w cztery oczy i się zna a ty już dużo poważniejszym poziomie
a co tu się określać . chciałbym aby umiała traktorem dobrze jeździć (prasować w kostki z drabinką tak by jedna osoba (ja) nadążała z ułożeniem kostek )

Edytowany przez konteno, 03 sierpień 2014 - 12:51.

#1852 Share Risto

Risto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 30 lipiec 2014 - 08:50

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Bo niby każdy chce poznać a wszyscy odwracają się plecami i zmieniają temat o naturze lub rzeczach martwych. A konkretów brak. Co to za podejście jak by to było jakieś zakazane tabu albo choroba zakaźna. Chyba czas się ujawnić, kto szuka niech pyta. A może sąsiada czy sąsiadkę ktoś ma w okolicy to i zapoznać może i spytać czy chce poznać na żonę czy męża daną osobę, bo chyba nie będziemy się ograniczać do forum?. Kolega konteno widzę z niedalekich stron wschodu.

#1853 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 lipiec 2014 - 16:44

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? No takie forum,że się temat jakoś samoczynnie zmienia :D Ale powiedziane dobrze. A szuka pewnie wielu :D (nie mówię nawet o sobie już :D )

#1854 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 30 lipiec 2014 - 19:52

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzisiaj się przekonałem że niektórzy faceci to świnie... na moich oczach facet pobił swoją dziewczynę ( przyjechał z tą dziewczyną po zboże na pole ) nie jestem za przemocą ale koleś dostał ode mnie raz tak mocno jak ją uderzył po czym uciekł z ciągnikiem oraz przyczepą zostawiając dziewczynę na polu ;)

#1855 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 lipiec 2014 - 20:08

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Toś się zachował jak rycerz,jak ja bym był świadkiem czegoś takiego to koleś by uciekł ale karetką do szpitala, bo w życiu bym go tego pola o własnych nogach nie puścił.

#1856 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 30 lipiec 2014 - 20:09

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? to dziewczyna już Twoja....

#1857 Share Malgo35

Malgo35

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 30 lipiec 2014 - 20:13

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? O kurcze sami rycerze na tym forum :)

#1858 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 30 lipiec 2014 - 20:15

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? a gdzie księżniczki?

#1859 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 30 lipiec 2014 - 20:18

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? @maniek212213- nie trawie takiego zachowania jak ten koleś dzisiaj się zachował. Tak jej przypierniczył że dziewczyna miała przecięte czoło więc on miał zęba wybitego nie ma szczęście że nie miałem pod ręką jakiegoś klucza bo by było nie ciekawie...
@robo1980- jakoś nie mam ochoty na związki już.... A dziewczyna bardzo w porządku.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1860 Share Malgo35

Malgo35

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 30 lipiec 2014 - 20:19

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Tu są same księżniczki:)