Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

2534 odpowiedzi na ten temat

#1801 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 27 lipiec 2014 - 17:58

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Na Bizonku ale Dynamicu albo BS :D
Lub Reksie na NH ;)

Bez kabiny tak przyjemnie już nie jest :)
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzisiaj, 14:47
  •  

#1802 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 27 lipiec 2014 - 18:04

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Miałam okazje jechać już na takim bez kabiny, i uwierz mi że nie trzeba mieć nie wiadomo jakiego sprzętu typu JD NH żeby jakoś sobie radzić :)
Nie Jestem wiejską blacharą :D

#1803 Share AdamZetor12145

AdamZetor12145

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 489 postów

Napisany 27 lipiec 2014 - 18:07

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? no i o to chodzi, nie trzeba mieć luksusów :)

#1804 Share rami

rami

rami

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:muzyka, taniec,majsterkowanie,spcery,ksiązka

Napisany 27 lipiec 2014 - 18:14

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? tak zgadzam się pomału się do czegoś dojdzie najważniejsze to chęci do pracy i dobre pomysły

bez kabinki przyjemnie może nie jest ale za to gorąco jest bez klimy

#1805 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 27 lipiec 2014 - 18:18

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? No i bizona to trzeba słuchać czy mu coś tam nie odwali :)
Dobrze się kosi bez kabiny jeśli odpowiedni watr jest, bo jak z d*py wieje to idzie w kość dostać :)
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#1806 Share peter855

peter855

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 27 lipiec 2014 - 18:45

Ależ jakie fochy ! Nie obrażaj mnie, nie mam 15 lat , by fochać się jak sfrustrowana nastolatka :))

nie Ty...

Ależ jakie fochy ! Nie obrażaj mnie, nie mam 15 lat , by fochać się jak sfrustrowana nastolatka :))

nie Ty...

#1807 Share ursuscxd

ursuscxd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 27 lipiec 2014 - 19:28

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? są tutaj jakieś dziewczyny z lubelskiego ??? :)

#1808 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja

Napisany 27 lipiec 2014 - 19:34

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Kasiu no właśnie o to chodzi że na wsi u siebie jesteś sama sobie szefem i robisz jak Ci pasuje i nie musisz słuchać poleceń szefa, a jak masz dosyć to robisz sobie przerwę a w pracy w mieście nie powiesz że jesteś zmęczona i dzisiaj nie przyjdziesz do pracy a wiadomo każdy jest tylko człowiekiem i nie zawsze jest w formie, no i przede wszystkim nie robisz na kogoś żeby on jeździł furami za nie wiadomo jakie pieniądze tylko robisz dla siebie i dla swoich potrzeb. Takie jest moje zdanie na temat pracy w mieście, ja wole robić po całych dniach a nieraz i nocach w polu czy oborze niż robić na kogoś w mieście. A i jeszcze jaka jest satysfakcja jak się coś zrobi samemu i to jeszcze przynosi zyski.
Kasiu a pochwal się jakim kombajnem śmigasz?

#1809 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 27 lipiec 2014 - 20:05

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? @biala513- pielęgniarki były młode :P
Ja miałem okazje kosić i z kabiną i bez i o wiele lepiej jest bez kabiny ;) w kabinie się ugotować można a bez przyjemnie wiaterek wieje a że kurz trudno ja swoją karierę na bizonie zaczynałem w wieku 16-17 lat więc już do kurzu się przyzwyczaiłem :D oj tak trzeba słuchać czy coś nie odwala ;) dzisiaj pękł mi pas jezdny i przy okazji rozwaliło drugi pas <_< i ponad 600 zł poszło się bawić...

#1810 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 lipiec 2014 - 20:22

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ja miałem tylko na JD i bizonek z kabiną. A w kabinie aby nie było gorąco to się wentyaltorki montuje i jest elegancko i zaś można jechać cały dzień

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1811 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 27 lipiec 2014 - 20:31

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? U nas jest taki koleś co szyby w kabinie powybijał będąc pod wpływem alkoholu ponieważ gorąco mu było :D teraz jezdzi bez szyb sama rama kabiny :P

#1812 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 lipiec 2014 - 20:34

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? To musi być epicki widok :D

#1813 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 27 lipiec 2014 - 20:39

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? On to ogólnie jest kaskader ale nie będę tutaj pisał :D powiem tylko że skrzynka piwa mu na kombajn nie starcza dziennie :lol: oszpecił ten kombajn strasznie wybijając te szyby ;)

#1814 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 27 lipiec 2014 - 21:20

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ahhh kolejne dziecko w moim stadzie :D
Bardziej się zmęczyłam jak Rodząca :D
Dziewczynka ''Luiza'' :D

#1815 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:Sport motoryzacja i po trochu wszystkiego

Napisany 27 lipiec 2014 - 22:28

Kasiu no właśnie o to chodzi że na wsi u siebie jesteś sama sobie szefem i robisz jak Ci pasuje i nie musisz słuchać poleceń szefa, a jak masz dosyć to robisz sobie przerwę a w pracy w mieście nie powiesz że jesteś zmęczona i dzisiaj nie przyjdziesz do pracy a wiadomo każdy jest tylko człowiekiem i nie zawsze jest w formie, no i przede wszystkim nie robisz na kogoś żeby on jeździł furami za nie wiadomo jakie pieniądze tylko robisz dla siebie i dla swoich potrzeb. Takie jest moje zdanie na temat pracy w mieście, ja wole robić po całych dniach a nieraz i nocach w polu czy oborze niż robić na kogoś w mieście. A i jeszcze jaka jest satysfakcja jak się coś zrobi samemu i to jeszcze przynosi zyski.

NIe jest tak do końca jak piszesz, praca tu czy tu ma swoje zalety jak i wady, To że ktoś pracuje u kogoś w firmie to nie znaczy że jest jakimś niewolnikiem, pracuje na swoje pieniądze tak? myślisz że ludzie przerw nie mają w pracy ? :D czy nie mogą nie przyjść do pracy jak mają zły dzień? tu się mylisz ;) Satysfakcja też jest gdy się rozwijasz zawodowo, dostajesz awans czy większą kase.
..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

#1816 Share piotrek8903

piotrek8903

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 27 lipiec 2014 - 22:53

NIe jest tak do końca jak piszesz, praca tu czy tu ma swoje zalety jak i wady, To że ktoś pracuje u kogoś w firmie to nie znaczy że jest jakimś niewolnikiem, pracuje na swoje pieniądze tak? myślisz że ludzie przerw nie mają w pracy ? :D czy nie mogą nie przyjść do pracy jak mają zły dzień? tu się mylisz ;) Satysfakcja też jest gdy się rozwijasz zawodowo, dostajesz awans czy większą kase.

ofszem ze ma wady i zalety każdy rodzaj pracy to sie zgadza :) z tym ze nie zgadza sie to ze możesz sobie nie przyjsc do pracy jak ci sie nie chce czy masz zły dzien ,pracowałem troche i wiem cos na ten temat ,tu jest polska tutaj w pacy masz byc i zap8ierdalac i to jeszcze bez upominania o pieniądze bo jak cos nie tak to szukaj se pracy w innym miejscu a dzis o prace trudno, takie jest moje zdanie .

#1817 Share Katryn

Katryn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport

Napisany 27 lipiec 2014 - 23:16

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? @Darek3: Dziewczyny się słabo udzielają bo na polu pracują pewnie ;) U mnie żniwa w pełni można powiedzieć :) , dzisiaj 6 ha wymłóciłam, dodatkowo jeszcze na usłudze byłam także cała niedziela jakoś szybko mineła ;) ,( co prawda z małą awarią ale jakoś poszło) :)
@Kasia22 : dobrze mówisz ,zgadzam się z tobą w 1000%% że - "My kobiety nie boimy się żadnej pracy;) "
Pozdrawiam :)

#1818 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 28 lipiec 2014 - 00:23

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? u mnie też 2,2 ha mieszanki poszło dziś pod cepy (dość wcześnie jak na podlasiu)
a na złom w zaściankach ktoś przed wczowaj ifę forszaja z 6CT107 przyprowadził (aż mi się łezka w oku zakręciła na tak smutny widok)

#1819 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 28 lipiec 2014 - 07:08

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Katryn bo tak jakoś się robi że coraz mniej kobiet boi się pracy, a coraz więcej chłopaków to lalusie.... Dobrze że chociaż na AF są prawdziwi mężczyżni :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1820 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 28 lipiec 2014 - 08:15

u mnie też 2,2 ha mieszanki poszło dziś pod cepy (dość wcześnie jak na podlasiu)
a na złom w zaściankach ktoś przed wczowaj ifę forszaja z 6CT107 przyprowadził (aż mi się łezka w oku zakręciła na tak smutny widok)

ja też z podlasia i u mnie jeszcze nikt mieszanki nie ruszył, za to jak jechałem do ełku wczoraj (łomża, szczuczyn, grajewo) to już kosili w najlepsze mieszanki. u mnie to dopiero w sobotę pierwsze żyta poszły pod kosę.