Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

2534 odpowiedzi na ten temat

#161 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 19:04

Banan zaraz kopnę cie w d*pę i to tak ze do sufitu podskoczysz, dziewczyno bodaj 200 raz szukam żony rozumiesz nie woła szukam.

Kochany @Zetorku (Tomeczku) nie zlosc sie . Zycie jest brutalne. 200razy szukales. Wiec sam odpowiedz sobie co jest albo bylo przeszkoda?????

Ja napisalam ze ogladalam na zagranicznych kanalach ten program rolnik do wziecia. i powiem tak to bylo chamstwo w wykonaniu rolnikow to co oni robili az wstyd. Nie bede tego opisywac. Powiem tak DZIEWCZYNY PLAKALY do kamery.

Moze polski rolnik jest inny to sie okaze. Ale jak pisalam na 80par tylko jedna sie dobrala. A rezszta czemu sie nie dobrala?? bo chamskie bylo podejscie chlopakow do dziewczyn i na odwrot

Ktos tu pisal ze stereotyp minol tylko chyba tego nie rozwinol dokladnie w jaki sposob minol. Wiec ja rozwine. 15-20 lat temu byla milosc i dla milosci sie mlodzi pobierali. dzis rzadzi kasa i sie zenia z milosci do pieniedzy.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzisiaj, 21:06
  •  

#162 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 czerwiec 2014 - 19:17

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Pieniądze to nie wszystko, więc chyba wolałabym być sama niż z kimś dla kasy....

#163 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 czerwiec 2014 - 19:22

Ja Dzis zaczełam drugi pokos :P ale 5 ha trochę mało miejsca jak na tyle ludzi :D

Gdzie mało? Polak potrafi.... warstwowo to i na 3 ha się zmieścimy :D

#164 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 19:26

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Jak będziemy się starać to i mniej :D
Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

#165 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 czerwiec 2014 - 19:30

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? wszyscy panowie ułożą się na kształt stogu siana to miejsca będzie full

#166 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 16 czerwiec 2014 - 19:31

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ja wam załatwię kilkadziesiąt hektarów paśników nad rzeką. :lol:

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#167 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 16 czerwiec 2014 - 19:31

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dla chcacego nic trudnego :D

#168 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 19:34

Pieniądze to nie wszystko, więc chyba wolałabym być sama niż z kimś dla kasy....

Wiec jak pisalam kiedys milosc to byla milosc i dla milosci brali slub. A jak jest teraz sami sobie odpowiedzcie. Bo jak Ja cos napisze to wiekszosc urazona.

Czemu pchaja sie sie na prosperujaca gospodarke??? Wiec odpowiadam. Jest zapewniony dom, jest zapewniona praca dozywotnia to i zapewniona pensja, itp.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#169 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 19:34

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Na pierwsze spotkanie może nie od razu takie bliskie spotkanie :) za tydzień zbiorę 25ha sianokiszonki to powinno nam starczyć.

#170 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 czerwiec 2014 - 19:37

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ja nie czuje się urażona....każdy ma swoje zdanie i tyle;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share xDxbartekxx

xDxbartekxx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Zainteresowania:uczę się za mechanika ale także kocham rolnictwo ;))

Napisany 16 czerwiec 2014 - 19:42

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? ciekawy temat ten zlot ;)
może mi go przybliżycie bo mnie nie było ;))

#172 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 19:42

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Każdy ma swoje zdanie, a o poglądach się nie dyskutuje więc nie ma się co obrażać, zrażać i źle przez to czuć.

#173 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 czerwiec 2014 - 19:46

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? a czy naprawdę kiedyś liczyła się miłość? rodzina wżeniała mlodych w rodzinę i nie mieli nic do gadania

#174 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 19:50

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Zlot to by było dopiero coś :) Już nawet sobie to wyobraziłam :D

#175 Share xDxbartekxx

xDxbartekxx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Zainteresowania:uczę się za mechanika ale także kocham rolnictwo ;))

Napisany 16 czerwiec 2014 - 19:51

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? biała 513 w jaki sposób ;;)

#176 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 19:56

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? każdy chce mieć łatwiejszy start,startowac od zera to nie jest nic miłego,ale zaraz -pchają się-nie pachnie to obiektywizmem BANANA,jest jeszcze druga połowa,zawsze może ją wypchac

#177 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 20:00

a czy naprawdę kiedyś liczyła się miłość? rodzina wżeniała mlodych w rodzinę i nie mieli nic do gadania

Linka kazy region polski to inna broszka.

To Linka co teraz sie liczy jak ludzie nie moga sie dobrac???????? Kiedys jak sie poznali to osobiscie i albo wpadl sobie w oko albo i nie??

A teraz??? Poznajesz na necie i pierwsze co, to twoja fotka. Nawet mozecie fajnie ze soba rozmawiac ale jak sie pojawi zdjecie to czar pryska. Bo mialo sie inne wyobrazenie do tej osoby
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#178 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 16 czerwiec 2014 - 20:00

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Banan czemu tak szczerze i naprawdę bo nie spotkałem jeszcze tej jedynej, nie myśl że mam chopla na punkcie urody czy coś tylko nie zdarzyło mi się spotkać dziewczyny z tą ikrą z tym powerem z tą werwą która się uśmiechnie do mnie a ja w tedy dostaję takiego gazu że bym z nią na barana leciał i 10km. Nie chociaż stop znalazłem taką dziewczynę, opier**li mnie jak trzeba, uspokoji, ja jestem w gorącej wodzie kompany i nieraz mnie stopuje ale ona ma to coś co to się zobaczy :D . Banan czy ja mam ci nie wiem na piśmie napisać co. Lina wrzeniali się część była szczęśliwa a część wiadomo co się działo niestety :( Banan bo jak ty takie zdjęcie dajesz a potem pojawiasz się ty to co się dziwisz co. To wedle twojego myślenia nie mozliwe jest znaleźć żonę na drugim końcu Polski bo jak się zobaczą to koniec zaczną do siebie nożami rzucać. Sama wiesz jak chłopa poznałaś to teraz sie nie wymiguj.

Edytowany przez zetorlublin7341, 16 czerwiec 2014 - 20:04.

#179 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 czerwiec 2014 - 20:06

Linka kazy region polski to inna broszka.

To Linka co teraz sie liczy jak ludzie nie moga sie dobrac???????? Kiedys jak sie poznali to osobiscie i albo wpadl sobie w oko albo i nie??

A teraz??? Poznajesz na necie i pierwsze co, to twoja fotka. Nawet mozecie fajnie ze soba rozmawiac ale jak sie pojawi zdjecie to czar pryska. Bo mialo sie inne wyobrazenie do tej osoby

Dlatego ja nie wstawiam swojej foty bo nie to że fajnie się ze mną rozmawia to by się odrazu wszyscy zakochali.... :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 20:08

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Witam, to ni ja piszę się na zlot :D @ xDxbartekxx witam kolegę z moich stron ;) @Lina zgadzam się z Tobą kiedyś było inaczej chociaż teraz też się spotkałem z tym że rodzice chcieli by dwójka młodych ożeniła się tylko po to by hektary połączyć niestety zle to się skończyło... ;) @Kasia22 może wybierzesz się w moje strony :P