Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

2534 odpowiedzi na ten temat

#141 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Moi drodzy poznałam Tu wiele wspaniałych osób, z niektórymi utrzymuje kontakt do dziś. Bardzo fajny jest ten oto portal,na forum wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, samemu opisać czy pomóc komuś. Piszę to iż usuwam konto. Ci którzy chcą nadal utrzymywać ze mną kontakt, proszę o napisanie wiadomości-na pewno odpiszę. Pozdrawiam ;)

Napisany 16 czerwiec 2014 - 15:11

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? #135 zetorlublin7341 Daremw -a gdzie to jest ? hehe ;)

Już chyba mam :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzisiaj, 02:27
  •  

#142 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 15:14

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Daremw Wysokie Mazowieckie w profilu wszystko znajdziesz:)

#143 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Moi drodzy poznałam Tu wiele wspaniałych osób, z niektórymi utrzymuje kontakt do dziś. Bardzo fajny jest ten oto portal,na forum wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, samemu opisać czy pomóc komuś. Piszę to iż usuwam konto. Ci którzy chcą nadal utrzymywać ze mną kontakt, proszę o napisanie wiadomości-na pewno odpiszę. Pozdrawiam ;)

Napisany 16 czerwiec 2014 - 15:16

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Już znalazłam. Dzięki :)

#144 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 16 czerwiec 2014 - 15:49

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Oooo widze wszyscy wdarli się tu na temat :P

#145 Share Krzysiek5121

Krzysiek5121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 16:21

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Jak miłe Panie zachęciły to wszyscy się tu przenieśli

#146 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 16:39

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? A jak że :) miłym słowem kuszą, zachęcają :)
Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

#147 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 16 czerwiec 2014 - 17:14

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? No i bardzo Dobrze, tak ma być :P
Jeszcze doczekamy się jakiegoś wesela :D

#148 Share Krzysiek5121

Krzysiek5121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 17:41

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Po zamieszczeniu zdjęcia Kasiu będziesz miała dużooooooo wiadomości

#149 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 16 czerwiec 2014 - 17:44

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ja zdjęcie mam już od bardzo bardzo dawna :P
Tylko coś mi się zacinało, i tak na prawdę nie wiem dlaczego dopiero teraz jest widoczne ;)

#150 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 17:53

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ja mam właśnie problem ze wstawienem zdjęcia, ale cóż :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 16 czerwiec 2014 - 17:57

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? A Co jest? Jaki problem? Może pomogę ;)

#152 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 18:00

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Nie mam pojęcia klikam na te puste zdjęcie,wyszukuję z pulpitu i wstawiam ,a tu nic... już parę razy próbowałam i nic

#153 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 16 czerwiec 2014 - 18:01

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Może za duża rozdzielczość?

#154 Share kombajnjohndeere

kombajnjohndeere

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanizacja, majsterkowanie

Napisany 16 czerwiec 2014 - 18:06

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? No ja nie wiem jak to u was jest bo w moich okolicach jest więcej facetów którzy by chętnie wżenili się w gospodarkę a raczej mało dziewczyn które chcą zostać na gospodarce :P
Zlot AF to by było coś tylko jakaś dużą polane by trzeba żeby wszyscy się pomieścili :P

#155 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 18:10

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Już zmniejszałam i nic. Może po czasie samo się wstawi ehhehe :D

#156 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 16 czerwiec 2014 - 18:15

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? No zlot fajna była by to sprawa :D
No widzisz wszędzie jest inaczej w jednym rejonie brak Panów a w drugiem Pań :P

I Zdjęcie Jest :D

#157 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 18:18

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Już hip hip hura :D hehe A weź ten zlot zrób jak by się tyle osób zjechało to nie wiem gdzie by się wszyscy pomieścili :)

Tak, udało się. Dziękuję Kasiu za wsparcie :P

#158 Share kombajnjohndeere

kombajnjohndeere

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanizacja, majsterkowanie

Napisany 16 czerwiec 2014 - 18:49

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? No przyznać się kto łąkę już skosił to wybierzemy ciepły dzionek i rozłożymy namioty haha :P
Zlot AF a ludzi jak na woodstok heh :)

#159 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 16 czerwiec 2014 - 18:51

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ja Dzis zaczełam drugi pokos :P ale 5 ha trochę mało miejsca jak na tyle ludzi :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 18:54

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? No u Nas też już skoszone ,ale nie wiem czy sarny z kozłami dadzą nam na łąke wejść he he :)