Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

2534 odpowiedzi na ten temat

#1401 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 10 lipiec 2014 - 20:49

Takiego czy taką :)
Aby poznać potrzebne są chęci przede wszystkim i poza tym zero obaw.

Ja już pół roku staram się jedną poznać, i nawet ona pisze że chce się spotkać ale znowu wymyśliła kolejną entą...wymówkę że tym razem się tego obawia....
A kiedy mówię po raz już drugi czy trzeci że masz 2 tygodnie na wyznaczenie czasu i miejsca (bo ona musi mieć co robić i gdzie pójść, a w okolicy gdzie mieszka to nie ma nic...) inaczej koniec kontaktu to odpowiada... jak tak możesz.
Już kilka razy załamywałem ręce bo to jest tylko strata czasu.
:o
Sorki że się żalę, niektórych kobiet niebiańsko nie ogarniam.

z doświadczenia wiem że jak dziewczyna się nie chcę spotkać to ty musisz wziąźć sprawy w swoje ręce
po 1 to ty masz wyznaczyć termin spotkania a nie ona nie daj sobą manipulować musisz do niej zadzwonić ( nie pisać sms) bo inaczej będzie miała czas na zastanowienie się nad kolejna wymówką

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzisiaj, 09:22
  •  

#1402 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 10 lipiec 2014 - 21:50

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Jeju,co tuuu!?Pustaki biorą gore?TRza obory budowac,się pustak przyda.Fajne są te fora,mozna sobie minimalizować odwage,W zyciu pies mu buta opsika i but przez tydz smierdzi a tuuu?Tuuuuu poligloci,najlepsze partie do wzięcia w kraju,hehe.a może tak pochwalicie się co macie do zaoferowania?

#1403 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 10 lipiec 2014 - 22:58

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ostatni raz trzeci tlumacze. Co to ten avtar. Ale ilez to mozna tlumaczyc.

Na podstawie tego zdjecia na sylwestra 2013-2014 robilam metamorfoze w zakladzie kosmetycznym. Robilam tez pod ta fotke fryzure zeby wystrzalowo wygladac na sylwestra To zdjecie znajdziecie w FRYZURY WLOSY POLDLUGIE

Zrobili mo korekte oczu dokleili brwi i rzesy potem lekki makijaz i podkreslili usta.

Efekt byl niesamowity, Koszt to ........zl na tylko 12godzin zabawy sylwestrowej.

Reszte dopelnila krotka czarna sukienka w cekiny z golymi placami, do tego czarne szpilki, pod sukienka mialam to co kazdy facet by chcial zobaczyc, Czyli czarne ponczochy ze wzorkiem zakonczone koronka :rolleyes: ponczochy na szelkach :rolleyes: i czarne stringi koronkowe.

Jaka jest moja pasja???? Ja pracuje jak wol tak jak i Wy. Ale to nie moja pasja.

Ale takiej jak ja nie szukajcie bo takie ciezko znalezc. Moja pasja jest taka ze Ja wszystko co robie to robie dla mojego.

Jakà on chce mnie miec takà jestem. Jestem jego zona, kochanka, nawet i prostytutka :D a nawet i francà z ktora musi sie podrzec czasami :rolleyes: Ma wszystko to co by chcial a nawet mu sie nie marzylo :D

Ale jak pisalam nie szukajcie takiej.Bo takich prawie nie ma. A dlaczego nie ma?????.

Bo to moj mnie napoczol ja z nim stracilam dziewictwo (bylam dziewica w wieku 23lat) bo ja tego chcialam po roku spotykania sie I to sie stalo przed slubem.

I nigdy mnie wiecej nie zostawil. A ktos kto stracil dziewictwo z chlopakiem ktorego kocha a potem koles jà rzucil, to ONA wie jak wtedy sie czuje.

A taki koles to kawal h............. ;[

Edytowany przez banan575, 11 lipiec 2014 - 05:29.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1404 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 759 postów

Napisany 11 lipiec 2014 - 06:25

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Może lepiej byłoby zaoszczędzić tą kasę i pójść na bal przebierańców? Twoja "pasja" - to ten sam kolo, który miał do 4 dziewczyn na raz? Ile z nich miało z nim swój pierwszy raz? Ile go kochało i zostało na lodzie? Dobrze to określiłaś w ostatnim zdaniu (chociaż pisze się przez "ch"). Fajnie, że takich ja Ty prawie nie ma (nie w związku z dziewictwem, bo to wbrew pozorom, ani sporadyczne, ani największy atut kobiety).

#1405 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 11 lipiec 2014 - 07:22

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Panowie i panie spokojnie widzę że zaczynają wychodzić bardzo szczere wyznania o sobie. Co do Basi powiem krótko i otwarcie dziewczyno udało ci się znaleźć miłość na całe życie coś bardzo rzadko dziś spotykanego jednak nie normalnego miłość dzięki której zestarzejecie się razem a nie byle gówniany problem i już lecą po papierek bo rozwód i jest wygodniej, żyjemy w czasach gdzie bardziej jak to mówią się opłaca sorry za słowa iść po ala nowe niż naprawić stare, bo tak mówią jest wygodniej. A co do dziewictwa powiem tak każda szanująca dziewczyna je ma wiem można zrobić błąd błędy młodości były są i będą ale dziewictwo w wieku 23 lata jak to basia napisała to nie jest utopia i mit tylko coś jeszcze realistycznego, a jeszcze jak obydwoje będą mieć razem pierwszy raz a się kochają to taki związek jest spojony bardzo bo jednemu i drugiemu zależy bardzo na sobie. Co do metamorfozy to jestem za wiadomo nic tak nie podoba się facetowi jak zadbana żona i piękna a jeszcze jak odstrzeli się tak to wiecie w facecie rodzi się na nowo zazdrosć bo na nią patrzą inni mężczyźni barzdziej niż zwykle, bo on zawsze miał ją normalną i wiedział że mu nie zwieje a teraz jak ją zobaczył taką to na nowo musi się starać o nią takie na nowo mega zakochanie. ;)

#1406 Share Risto

Risto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 11 lipiec 2014 - 07:32

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? banan575 to się teraz otworzyłaś emocjonalnie jak mało która tu i masz dar wysłowienia się by u mężczyzny zadziałała fantazja i wyobrażnia jak to mogłaśwyglądać owej nocy na balu. I to już Cię czyni wyjątkową kobietą. A to, że masz dobry charakter, ugodowy i rozumiesz co znaczy być z mężczyzną/partnerem i jak to mówisz być i żoną i matką i kochanką bezpruderyjną/eksperymentować we dwoje a i żyć wspólnie z gospodarstwa a nie jedno pracuje drugie obija się i kase trwoni to fak faktem jesteś unikat. Czuć od ciebie czułość i dobro a to, że od początku znajomosći byłaś dla niego pierwsza a on to docenił to dobry znak. Bo wdzisiejszych czasach mało kto angażuje się głębokim uczuciem i chce się poświęcać dla ukochanej osoby emocjonalnie i skupiać tylko na niej. Tak jak często czy mężowie czy żony wizualnie bardzo śliczni porzucają się po wielu latach małżeństwa bo np. ktoś zaczoł ciężko chorować lub urodziło się chore dziecko. Powinnaś być autorytetem dla Pań tu to może by wreszcie samotni zaczeli się łaczyć w pary na AF a nie atakować lub wywyższać co to nie ja. O ile Panie pojmą co mówisz w postach a nie tylko literki będą widzieć. Bo mamy 21wiek tyle mozliwosći kontaktów i poznwania się a mimo to coraz trudniej nawiązać znajomosć, kontakt bliski/emocjonalny z osobami czy to ogólnie czy samotnymi płci przeciwnej.

#1407 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie

Napisany 11 lipiec 2014 - 20:12

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? kazdy pewnie wyciagnie jakies wnioski o ile bedzie chcial ;)

#1408 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 11 lipiec 2014 - 22:01

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Mam prośbe.Moze ktoś poleci rejon Bieszczad,tak żeby połazikować ccały tydzień.

#1409 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 11 lipiec 2014 - 22:07

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dobry Wieczór Misiaczki ;)
Troszeczkę sobię wypoczełam w Karpaczu :rolleyes: Boże jak tam cudownie :D Naładowana górskim powietrzem mogę brać się za robotę, po żniwach powtórka :lol:

#1410 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 17:10

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? jak dlugo bylas? a masz jakies foto?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1411 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:Sport motoryzacja i po trochu wszystkiego

Napisany 12 lipiec 2014 - 20:04

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Banan wali prosto z mostu bez niedomówień in to jest za***iste :D
..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

#1412 Share cobra

cobra

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 22:12

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Cześć ;-) Może jest tutaj singielka z okolic Koźmina Wlkp .Bardzo chętnie poznam bo przez tą samotność można oszaleć.Pozdrawiam was :-)

#1413 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 22:30

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Kiedys cos Wam powiem tylko nie smiejcie sie jak bedziecie sie wiazac uczuciowo. Bo tu nie ma sie z czego smiac tylko zaplakac.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1414 Share Risto

Risto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 13 lipiec 2014 - 08:42

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Z pewnych spraw i rzeczy śmieją się tylko osoby niedojrzałe emocjonalnie i nienadające się do znajomości jakichkolwiek a tym bardziej związku i dlatego potem są nieporozumienia i człowiekowi z człowiekiem trudno się dogadać a tym bardziej otworzyć przed kimś bo wychodzi na durnia w jego oczach lub czuje się gorszy czy dziwny. A bez otwartości niema znajomości, namiętności i miłości a sztywna monotonia, która otwartego człowieka zacznie dusić i przytłaczać

#1415 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 13 lipiec 2014 - 09:15

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? taaa,otwartość prowokuje zaufanie,czesto nie mamy zaufania i się nie otwieramy itd. itd. i tak się zamyka koło

#1416 Share malorolny121

malorolny121

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 478 postów

Napisany 13 lipiec 2014 - 09:36

Ostatni raz trzeci tlumacze. Co to ten avtar. Ale ilez to mozna tlumaczyc.

Na podstawie tego zdjecia na sylwestra 2013-2014 robilam metamorfoze w zakladzie kosmetycznym. Robilam tez pod ta fotke fryzure zeby wystrzalowo wygladac na sylwestra To zdjecie znajdziecie w FRYZURY WLOSY POLDLUGIE

Zrobili mo korekte oczu dokleili brwi i rzesy potem lekki makijaz i podkreslili usta.

Efekt byl niesamowity, Koszt to ........zl na tylko 12godzin zabawy sylwestrowej.

Reszte dopelnila krotka czarna sukienka w cekiny z golymi placami, do tego czarne szpilki, pod sukienka mialam to co kazdy facet by chcial zobaczyc, Czyli czarne ponczochy ze wzorkiem zakonczone koronka :rolleyes: ponczochy na szelkach :rolleyes: i czarne stringi koronkowe.

Jaka jest moja pasja???? Ja pracuje jak wol tak jak i Wy. Ale to nie moja pasja.

Ale takiej jak ja nie szukajcie bo takie ciezko znalezc. Moja pasja jest taka ze Ja wszystko co robie to robie dla mojego.

Jakà on chce mnie miec takà jestem. Jestem jego zona, kochanka, nawet i prostytutka :D a nawet i francà z ktora musi sie podrzec czasami :rolleyes: Ma wszystko to co by chcial a nawet mu sie nie marzylo :D

Ale jak pisalam nie szukajcie takiej.Bo takich prawie nie ma. A dlaczego nie ma?????.

Bo to moj mnie napoczol ja z nim stracilam dziewictwo (bylam dziewica w wieku 23lat) bo ja tego chcialam po roku spotykania sie I to sie stalo przed slubem.

I nigdy mnie wiecej nie zostawil. A ktos kto stracil dziewictwo z chlopakiem ktorego kocha a potem koles jà rzucil, to ONA wie jak wtedy sie czuje.

A taki koles to kawal h............. ;[

Takiej kobiecie świat u stóp bym położył ,, jestem jego żona , kochanka , nawet i prostytutka,,

#1417 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 lipiec 2014 - 11:34

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Baśka no to napisz coś więcej o tej nocy(??) :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1418 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 13 lipiec 2014 - 14:50

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? dlatego sie nie otwieramy bo ktos moze nam zrobic ''kuku'' nawet jak cos kupujesz to wtedy jest lepsze jak nowe ''panie tylko brac'' a pozniej wychodzi wszystko co ukryte i bujasz sie z tym bo jakie wtedy jest wyjscie?
to chyba zbyt intymne pytanie

#1419 Share Malgo35

Malgo35

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 13 lipiec 2014 - 16:54

a ten taniec...mmm

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1420 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 13 lipiec 2014 - 17:32

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? nie tanczylas w deszczu? wszystko przed Toba ;)
taniec...mmm