Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

2534 odpowiedzi na ten temat

#1141 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 29 czerwiec 2014 - 22:59

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Banan nie wyrywaj kontekstu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzisiaj, 19:50
  •  

#1142 Share wojti121

wojti121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 23:00

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? a czym sie koncza? hmm

#1143 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 29 czerwiec 2014 - 23:25

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? dla młodych nocą poślubną a dla gości wypad do domu ;)

#1144 Share muminek2202

muminek2202

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów
  • Zainteresowania:film muzyka i praca...

Napisany 29 czerwiec 2014 - 23:27

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Szkoda nie łapie sie w przedziale wiekowym... ;)
A czym się kończy kazdy powinnien już wiedzieć... zwiedzaniem okolicy w koło lokalu weselnego hehe :P
Miłej nocki

#1145 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 758 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 06:37

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? No i nagle tytuł tematu okazuje się bardzo uzasadniony. Ciężko znaleźć faceta na jedną zabawę (kryteria bardzo łatwe), a co dopiero na całe życie...

#1146 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie

Napisany 30 czerwiec 2014 - 06:51

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? ja mam wyjazd na wesele okolo 10 godz jazdy i sie wybieram a tutaj 250 km i problem :blink:
nie zapominajcie, ze powtorki nie bedzie i wypada isc ;)

#1147 Share Malgo35

Malgo35

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 09:15

ja mam wyjazd na wesele okolo 10 godz jazdy i sie wybieram a tutaj 250 km i problem :blink:
nie zapominajcie, ze powtorki nie bedzie i wypada isc ;)

czasem trzeba tylko chcieć...

#1148 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 758 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 11:08

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? I tak to właśnie (nie)funkcjonuje. Najpierw narzekanie, że nie ma, że żadna nie chce, a jak jest szansa kogoś poznać, to się zaczynają wymówki (bo daleko, bo nic więcej itp). To czego Wy naprawdę chcecie? Jeśli czekacie, aż pewnego (niezbyt pięknego - bo robota czeka) dnia, ta odpowiednia (najlepiej w bikini), pojawiła się przed Wami, to uzbrójcie się w cierpliwość (będziecie potrzebować mnóstwo).

#1149 Share Malgo35

Malgo35

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 11:17

I tak to właśnie (nie)funkcjonuje. Najpierw narzekanie, że nie ma, że żadna nie chce, a jak jest szansa kogoś poznać, to się zaczynają wymówki (bo daleko, bo nic więcej itp). To czego Wy naprawdę chcecie? Jeśli czekacie, aż pewnego (niezbyt pięknego - bo robota czeka) dnia, ta odpowiednia (najlepiej w bikini), pojawiła się przed Wami, to uzbrójcie się w cierpliwość (będziecie potrzebować mnóstwo).

LUBIE TO!!!

#1150 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 30 czerwiec 2014 - 12:08

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? @Maglo35 chcieć to nie znaczy móc . Zawsze trzeba dokładnie przeliczać siły na zamiary .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1151 Share Malgo35

Malgo35

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 12:15

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? a ja jestem uparta i wiem ,że chcieć znaczy móc...znajdę kogoś jeśli nie tutaj to gdzieś w realu

#1152 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 30 czerwiec 2014 - 13:23

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Małgo popieram być upartym i do celu jak nie tu to gdzie indziejj, jak napisał ecopiotr nie trzeba spać i przesrać szansy danej od losu. Facet do Pana Boga mówi panie spraw aby koło mnie pojawiła sie dziewczyna, a Pan Bóg ty idioto już ci tyle możliwosci podżuciłem a ty dalej nic. Ludzie do boju, można się trochę bać pierwszego spotkania ale będzie dobrze bo obydwoje chcą się poznać a to już coś nie, szczeście jest nieraz na wyciągnięcie ręki trzeba tylko po nie siegnąć :D Po za tym dla chcącego nie ma nic trudnego ;)

Edytowany przez zetorlublin7341, 30 czerwiec 2014 - 13:26.

#1153 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 30 czerwiec 2014 - 13:39

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Upór fajna cecha ale tylko w sprawach materialnych ma jakieś znaczenie ;)

W sprawach uczuciowych uporem można wyrządzić sobie lub drugiej osobie krzywde :unsure:

#1154 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 17:01

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? oj tak tak

#1155 Share Malgo35

Malgo35

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 17:24

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ale ja nikogo nie mam zamiaru na siłe do ołtarza ciągnąć chcę iść na wesele i dobrze się bawić tylko tyle a może aż tyle.

#1156 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 18:16

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Malgos zycze Ci zebys znalazla osobe towarzyszaca na wesele ale jak tu jedna pisala; IM JEST ZAWSZE ZA DALEKO, ALBO NIE PO DRODZE :D

A moze chlopy kalkuluja ile taki wypad na wesele kosztuje, jak to mowia co kraj to obyczaj.

No biorac ode mnie wyjazd do Ciebie i nasze obyczaje to kalkuluje sie to tak.

Tam i z powrotem to jest 800km to trzeba okolo 600zl na paliwo. :rolleyes: Jako osoba towarzyszaca trzeba kupic dziewczynie bukiet kwiatow 50-100zl, :D i w kopercie dac min 300zl :rolleyes:

Do tego jezeli byc na weselu i sie napic, tto rzeba jakis nocleg zalatwic to kolejny koszt :D. Wyjezdzajac w taka podroz trzeba wziasc 2komplety garnitura.

No i takie spotkanie jednego wieczoru to wydatek rzedu 1000zl

Tak moim zdaniem jezeli szukasz tylko na wesele to szukaj w swoich regionach.

A jak znajdzie sie smialek z innej czesci polski to bedzie jechal zeby Ciebie zdobyc. I tego Ci zycze. :rolleyes:

Edytowany przez banan575, 30 czerwiec 2014 - 18:16.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1157 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 30 czerwiec 2014 - 18:41

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? a co to głupia moda nastała ,że jak na wesele iść to postaw się a zastaw się ale sama/sam nie pojadę... :blink: ja jeździłem sam na wesela i się wybawiłem i ludzi poznałem ;) przecież wesele to znakomita okazja na poznanie kogoś... a ciągnięcie kogoś na siłe to nic innego jak stracona szansa na potencjalną "ofiarę"...

a potem wchodza tacy na forum i narzekają , że nie ma chłopaków/ dziewczyn... ale to jest tylko i wyłącznie wasza wina... a nie ich , że "ich" nie ma koło was... a jak mają być skoro sami ich nie dopuszczacie do siebie...

chłopak z zasadami nie bedzie wyrywał dziewczyny na weselu która przyjdzie z osoba towarzyszącą, nawet jeśli miałby to byc jej brat ( on nie ma tego napisanego na czole" jestem jej bratem" )

Masz okazję iśc na wesele , a nie masz z kim?? to idz sama!! nikt Ciebie za to nie skarci... a nuż widelec kogoś poznasz ;) bo nie zna się dnia ani godziny ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#1158 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2885 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 30 czerwiec 2014 - 18:49

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Finn ZŁOTA CZCIONKA TELEEXPRESU się należy za ten post.

#1159 Share Malgo35

Malgo35

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 18:49

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Finn kiedyś na wesela panny i kawalerowie byli proszeni bez osoby towarzyszącej wtedy można było kogoś poznać ale teraz wiem z doświadczenia ,że zaprasza się z osobą towarzyszącą i nikt sam nie przychodzi...raz byłam sama na weselu pobawiłam się "trochę" ale jak były super kawałki nogi rwały się do tańca a ja siedziałam przy stole i patrzyłam zazdrośnie jak inni się bawią!
Panowie są w tej lepszej sytuacji ,że to oni proszą kobiety do tańca:)
Ja nie oczekuję kwiatów ani kopert ,a nocleg zapewniam.Przecież ja tez ponoszę koszty sukienka,buty,kwiaty,fryzjerka,kosmetyczka plus prezent (koperta) to koszt około 2 tysiące. A pociągi do Gniezna też kursują :P

Edytowany przez Malgo35, 30 czerwiec 2014 - 18:50.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1160 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 30 czerwiec 2014 - 18:57

Finn ZŁOTA CZCIONKA TELEEXPRESU się należy za ten post.

a to znaczy ,że dobrze pisze... ;)

@malgo, a powiedz chciała byś się bawić z kimś kogo tak na prawdę nie znasz??? nie wiesz jak się zachowuje wśród ludzi , jak po alkocholu??? bo ja nie chciałbym bawić się z taką partnerką której nie znam...
Przecież masz znajomych , bo chyba na odludziu nie mieszkasz?? prawda?? pogadaj z sąsiadami , kolegami , ogłnie z kimś kogo znasz...
odnośnie kawałków do tańca... no niestety to jest ten minus bycia samym ... ale to wszystko jest do przezycia... grunt aby zawsze z takiej imprezy wychodzić z podniesiona głową... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)