Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

2534 odpowiedzi na ten temat

#1061 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 11:13

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Tomek takie deja vu to ja często mam :)
Konteno a skąd wiesz że chcialaby na taką bogatą gospodarkę może poprostu byla ciekawa jak to wszystko działa i jak się w polu sprawuje? Ja też interesuję sie nowinkami technicznymi, na targach i u znajomych rolnikow co mają taki sprzęt chętnie go oglądam a jak mam okazję to i w pracy lubię zobaczyć jak to jest takim nowym ciągnikiem a nie starą poczciwą 60 a wcale to nie znaczy ze bym zaraz za bogatego poszła. Poszlam za normalnego na dorobku i ciągle inwestujemy jak tylko się da żeby sobie w pracy pomóc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzisiaj, 16:22
  •  

#1062 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja

Napisany 29 czerwiec 2014 - 11:19

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? To widzę Kasiu że jest z ciebie konkretna kobieta która wie czego chcę w życiu :). No u mnie w okolicy też są tacy z niewielkimi gospodarstwami ale oni raczej nie wytrzymają konkurencji większych i myślę że za ok 5 lat tych gospodarstw nie będzie bo oni nic nie inwestują a to już droga do upadku.
Wiadomo pracować trzeba po całych dniach bo inaczej nic z tego nie będzie ale przynajmniej jest się na swoim i ma się satysfakcję że się coś w życiu zrobiło. No a w mieście przecież też trzeba pracować bo nikt nie płaci za siedzenie i cały czas trzeba kogoś słuchać i wykonywać jego polecenia. Wiadomo każdy ma prawo wybrać to co chcę w życiu robić ale czemu istnieje takie przekonanie że rolnik to najgorszy zawód. Chyba muszę się wybrać w twoje strony skoro takie dziewczyny tam są :D :D :D.

#1063 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 11:25

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? kasia22 ja gospodażę na obrzeżach malego miasteczka (u brata i rodzicow) do sąsiadow mam kawalek i nikt mi nie zagląda co robię.Ale jak wyprowadzilam się do męża na drugi koniec tego samego miasteczka a tam zwarta zabudowa ,domek przy domku i każdy każdemu do ogrodka zagląda to dla mnie to horror jest i z ulgą uciekam do gospodarki jak mąż do pracy jedzie albo na pole i on też tam się męczy bo ani sprzetu postawić ani coś naprawiać bo przeszkadza tylko tyle że ogrodek jest i można mieszkać :) Dlatego kupiliśmy ziemię 15km od miasteczka do najbliższych sąsiadow będziemy mieć 2km i ciszę i spokoj i teraz tylko kasę na budowę trzeba mieć :) A najlepsze jest to że moi nas rozumieją i wspierają bo my chcemy gospodarzyć a teście same zle strony wynajdują np. jak my zimą wyjedziemy itp. a zapominają że u mnie też rzadko ktokolwiek odśnieża mi drogę bo to na uboczu a żyję i daję radę

dla mojego teścia najlepszy zawod to rencista ;) wracam ze szpitala a ten od progu żebym się nie martwila bo może rentę dostanę, kurdę wścieklam się bo ja chcem mieć zdrowe oko i sama na siebie zarobić a nie rentę i ślepotę

#1064 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 11:42

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? am1609 to masz niezłego teścia tylko gotowe pieniądze mu się podobają :D.

#1065 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 29 czerwiec 2014 - 11:47

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? darek też zauważyłem że u nas takich mało ale walimy człowieku w Polske tam są dziewczyny i do tańca i do różańca takie co sie nie boją tipsów połamać i w błocie wysmarować. Nie dziewczyny tak jest czy nie ;)

#1066 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 12:06

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? zetorlublin7341 no dokładnie tak jak mówisz jak się tak poczyta forum to jest w Polsce bardzo dużo dziewczyn które się nie boją pracy. No można ruszyć na ,,łowy'' byle przed żniwami zdążyć bo później to będzie ciężko :D

#1067 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 29 czerwiec 2014 - 12:45

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Chłopie pier**lnij wszystko i nie mów tak a moze tam gdzieś czeka na ciebie wybranka, przecież w niedzielę nic nie robisz. Nie wim jak ty ale ja spadam narazie miśki :lol:

#1068 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 29 czerwiec 2014 - 15:37

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Wiesz, Darku trzeba wiedzieć czego chce się w życiu i dążyć do tego, by to miało ręce i nogi, a nie chwytać się wszystkiego ,i nie miec żadnych perspektyw na życie :D

#1069 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 15:39

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? darek3 no mój teść ma takie odpały czasem :( potrafi walnąc focha jak my coś zalatwiamy a on o tym nie wie i awanturę zrobić :( a przecież my nie musimy o niczym mówić bo jesteśmy odrębną rodziną i robimy tak jak my chcemy bo to nasze życie, albo każe nam robić coś tak jak on chce ale za nasze pieniądze... masakra czasami
ale też czasami nam pomaga jak ma dobry chumor i mu nie odwala "nie bo nie" albo "tak ma być i koniec"
a potem się dziwi że odleglość od nas do nich przez ulice to za blisko i że szukaliśmy swojego miejsca dalej od nich

pewnie że są dziewczyny i chlopaki na gospodarkę tylko czasami ciężko się znaleść :)

#1070 Share 96Zetor41

96Zetor41

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 15:40

96Zetor41 Tp tu spotkasz wiele takich kobiet, które chcą na gospodarkę, albo takie które mają swoją i chcą ją wspólnie rozwijać :D Tyle kobit że za głowe się złapiesz :P

nooo zobaczymy :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1071 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 15:41

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? kasia mądrze piszesz i zgadzam się z tobą trzeba mieć cel w życiu i go realizować :)

#1072 Share wojti121

wojti121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 15:41

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? racja ciezko znalesc :)

#1073 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 15:43

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? to zależy gdzie szukacie :) bo te co lubią pracę to na ogół na polu siedzą a nie po dyskotekach i naprawdę istnieją :)

#1074 Share wojti121

wojti121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 15:45

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? ja nie bywam na dyskotekach hehe

#1075 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 15:47

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? t otak jak ja a męża na polu znalazlam na kombajnie :P

#1076 Share wojti121

wojti121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 15:54

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? moze mnie jakas znajdzie hehe

#1077 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 15:57

męża na polu znalazlam na kombajnie :P

Tylko dopisz jeszcze w jakim kombajnie???Jakiej marki??? New holand cos innego, czy moze stary bizon zo56.

Chlopaki wiec uwazajcie na tym internecie, bo dziwochy beda Wam bajki opowiadac jacy to Wy przystojni itp itd.

Tylko czy przystojnym jestes to sie dowiesz rolniku sam, ale wtedy jaka bedziesz mial maszyne do pracy.

Edytowany przez banan575, 29 czerwiec 2014 - 16:02.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1078 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie

Napisany 29 czerwiec 2014 - 16:29

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? różne sa gusta o tym trzeba pamietac ;)

#1079 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 29 czerwiec 2014 - 16:42

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? To biery dżondery i na podryw po polach... I sprawdzić czy to działa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1080 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie

Napisany 29 czerwiec 2014 - 16:46

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? jutro chyba najpierw trzeba przygotowac maszyne ;)