Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

2534 odpowiedzi na ten temat

#1041 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 28 czerwiec 2014 - 22:23

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? cięgło, najlepsze na swąrzeń bolec :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzisiaj, 16:35
  •  

#1042 Share kombajnjohndeere

kombajnjohndeere

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanizacja, majsterkowanie

Napisany 28 czerwiec 2014 - 22:30

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? U nas też się mówi bolec :) nie ma jak to Polska gwara :D

#1043 Share Malgo35

Malgo35

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 28 czerwiec 2014 - 22:45

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? po poznańsku:

W antrejce na ryczce,
stały pyry w tytce,
Przyszła niuda, spucła pyry
A w wymborku myła giry.

Edytowany przez Malgo35, 28 czerwiec 2014 - 22:49.

#1044 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 czerwiec 2014 - 23:29

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Rozumiem tylko pyry i giry :P

Ja na studiach dowiedziałam się co ta sterta...u mnie się tak nie mówi;p

#1045 Share wojti121

wojti121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 28 czerwiec 2014 - 23:34

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Malgo35 przetlumacz teraz co napisalas hehe

#1046 Share 96Zetor41

96Zetor41

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 05:22

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? "Dziewczyna chce na gospodarkę rolników chętnych brak?" Nie spotkałem jeszcze takiej dziewczyny która chce na gospodarkę :D

#1047 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 06:51

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ludziska tak jak banan mówi najpierw poznajcei kogoś a nie pytajcie czy na gosp czy z gosp, jak się zroumią dwie osoby i pokochają to tymi gospodarkami będą się później martwić nie czas i pora narazie głowy sobie ziemią zaprzątać. :D

#1048 Share Malgo35

Malgo35

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 07:08

po poznańsku:

W antrejce na ryczce,
stały pyry w tytce,
Przyszła niuda, spucła pyry
A w wymborku myła giry.

W przedpokoju na stołku
Stały ziemniaki w papierowej torebce,
Przyszła świnia, zjadła ziemniaki
A w wiadrze umyła nogi.

#1049 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 29 czerwiec 2014 - 07:23

Ludziska tak jak banan mówi najpierw poznajcei kogoś a nie pytajcie czy na gosp czy z gosp, jak się zroumią dwie osoby i pokochają to tymi gospodarkami będą się później martwić nie czas i pora narazie głowy sobie ziemią zaprzątać. :D

Tomek nie do końca tak jest znam przypadek ona była nauczycielką on miał gosp. dogadywali się bez problemu im blizej ślubu to jej rodzice jej mieszali w głowie a po co masz pracę dobrą to go zostaw znajdziesz sobie innego a po ślubie mogła dalej pracować i zostawiła go bo mama i tata tak chcieli.Także nie wszystko jest takie kolorowe.

#1050 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 07:33

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Mietek czyli jaki wniosek nie dopieła się od cyca jeszcze i tyle, rodzice no trzeba sie słuchać bo są mądrzejsi ale trzeba sie słuchać siebie, swojego rozsądku, i serca, bo wiecie przesrać szansę na osobę swojego życia to było b nie haloo. Zresztą ojciec mi mówi kogo sobie przyprowadzisz slbo gdzie pójdziesz to twój biznes nam nic do tego to ty z nią bedziesz żył i pilnuj aby tobie było z nią dobrze a nie nam. inna sprawa do pewnych decyzji w końcu trzeba dorosnąć a nie odkładać wszystkiego na później bo tak można do usranej śmierci mówić ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1051 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 07:48

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? W życiu trzeba wszystkich rad słuchać ale swoim rozumem się kierować żeby sobie potem nie zarzucić że zmarnowało się szansę.

#1052 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 08:15

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? dokladnie chłopaki :) każdy swoj rozum ma :) a zycie tylko jedno :(

#1053 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 08:51

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Am życie jest tylko jedno a czasem nie masz wrażenia niekiedy że jesteś w pewnym miejscu pierwszy raz, a jak już byś tam była takie dziwne uczucie niczym deja vu, albo widzisz kogos pierwszy raz a jak byś juz kiedyś sie widziała, czasami dziwne to jes nie :D

#1054 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 09:39

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? mi się to za często zdarza... :ph34r:
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#1055 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 29 czerwiec 2014 - 10:16

"Dziewczyna chce na gospodarkę rolników chętnych brak?" Nie spotkałem jeszcze takiej dziewczyny która chce na gospodarkę :D

Mi to udało taką spotkać. Jak pomagałem na pryzmie przy koszeniu qq to przyjechała 6 km rowerem w chłodny pochmurny i wietrzny dzień (a do tego mżawka) tylko po to by popatrzeć z jakim rozmachem to wszystko się robi. Przejechała się jeszcze ze znajomym JD6430 na pole jak jaguar 840 sobie w polu poczynia. Na gospodarkę to pewnie może i by chciała ale po zainteresowaniach widać że na byle jakiej gospodarce i byle z kim nie chciałaby wylądować(chyba raczej tak jak większość dziewczyn).

Edytowany przez konteno, 29 czerwiec 2014 - 10:27.

#1056 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 10:31

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Tak @Konteno. Tylko zadna dziewczyna prawdy do konca nie powie. A czytajac ze jak ktos ma gospodarke to juz jest pogrzebany bo gospodarka.

Czy Ty chlopaku czy Ty dziewczyno badz soba a nie jestes na gospodarce to juz problem bo gospodarka.

Poczytajcie dokladnie cale AF (fotki posty itp) to zobaczycie jakie panienki maja rolnicy. A jak sie dobrze przypatrzycie to zobaczycie jakimi sprzetami jezdza panienki.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1057 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 29 czerwiec 2014 - 10:53

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzień Dobry Misie :P

96Zetor41 Tp tu spotkasz wiele takich kobiet, które chcą na gospodarkę, albo takie które mają swoją i chcą ją wspólnie rozwijać :D Tyle kobit że za głowe się złapiesz :P

#1058 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja

Napisany 29 czerwiec 2014 - 10:56

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Banan dobrze mówisz i myślę że wszyscy tu na AF dobrze o tym wiedzą. Ale jak ktoś nie ma gospodarki i patrzy na wszystko z boku to wydaje się jej/mu że na wsi to tylko brzydko pachnie, siedzi się tylko w oborze i jeździ maluchem a dzisiejsza wieś się bardzo pod tym względem zmieniła i nie jeden z miasta może tylko pomarzyć o tym co ma rolnik. No ale weź to wytłumacz drugiej stronie :( W dzisiejszym czasie żona rolnika wcale nie musi pracować na gospodarstwie tylko może pracować w mieście (chyba że woli na wsi) Ale jednak mimo wszystko dziewczyny które wychowały się na wsi uciekają do miasta bo widzą tam lepsze perspektywy a to różnie z tym jest. Ja osobiście nie spotkałem dziewczyny która by wolała zostać na wsi.

#1059 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 29 czerwiec 2014 - 11:06

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Darek3 Masz rację, teraz jest zupełnie inaczej na wsi, i technologia poszła dużo do przodu <chodz wiadomo, sa gospodarstwa jeszcze mniej rozwinięte, ale to nie zmienia faktu że ktoś kimś orze> :P
Mam takich kolegów którzy z własnej gospodarki uciekają do miasta, chcą żyć w mieście ich wybór ;) Przecież żaden z rodziców dzieci nie zmusi do pracy na gospodarstwie :)
Dokładnie tak, ktoś jak nie ma z tym styczności to inaczej na to wszystko patrzy ;) Ja tam wychowałam się na niewielkiej wsi i nie mam zamiaru uciekać w miasto, gdzie ja w mieście, tym tłoku, malutkim mieszkaniu <chyba ze własny dom>, ale nigdy w życiu w mieście, nie wyrobiłabym tam kilka dni masakra :P No ale są ludzie którzy lubią miasto, ja to jestem typowa Wiejska Kasia B) mam nadzieję że uda mi się prowadzić, rozwijać gospodarstwo rodziców czy też własne, bo w tym czuję się najlepiej :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1060 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 29 czerwiec 2014 - 11:12

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Kasiu takie kobiety jak Ty to tylko na rękach nosić :)

Edytowany przez mietek86, 29 czerwiec 2014 - 11:21.