Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

2534 odpowiedzi na ten temat

#981 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 22:29

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? No tak Wszyscy otwarci na wszystko, tylko zaaranzowac spotkanie i potem zaangazowac sie zeby cos bylo z tego,to sie zaczynaja WIELKIE SCHODY
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzisiaj, 06:02
  •  

#982 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 27 czerwiec 2014 - 22:30

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Aj te kobiety namieszaja a potem nie wiedzą czego chca :D

#983 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 czerwiec 2014 - 22:30

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Nie tak że zaraz nieśmiałe. niektóre są w pewnych kwestiach staroświeckie. Same do faceta nie podejdą z zasady , nie ze strachu

#984 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 27 czerwiec 2014 - 22:31

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? porozrzucani po całym kraju , trzeba się niestety ileś tam razu minąć z tą jedyną osobą by w końcu na nią trafić

#985 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 27 czerwiec 2014 - 22:33

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Róznie to z tym bywa Paula
Banan całe życie to jedne wielkie schody
miałem iść spac a dyskusja dalej wciaga

#986 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 czerwiec 2014 - 22:35

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Żeby to tak było prosto jak w puzzlach - pasuje albo nie pasuje.

#987 Share eryk94

eryk94

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 22:37

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? no dystans jest najgorszy który dzieli 2 osoby od siebie wiadomo można tą barierę złamać ale często jest ciężko jak np przez 2 lata jeździsz spotykasz się z kimś co jest 200km od ciebie i na tym się kończy nic z tego stracony czas i tyle chodź czasem to się udaje i jest jak w niebie

#988 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 czerwiec 2014 - 22:39

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? No ale nie zawsze można szukać tak daleko- gospodary ze sobą nie zabiorę niestety:(

#989 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 22:41

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? A czy to wstyd napisac tak????

Szukam chlopaka, wiek 25-30lat; mile widziana prosperujaca i dochodowa gospodarka, odrazu bym miala zapewniona prace i jakies fundusze. :D

Dom moze miec z rodzicami jezeli sa w miare ugodowi, :D Jakby mial swoj to bylby to raj. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#990 Share eryk94

eryk94

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 22:43

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Banan ale ty masz wymagania

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#991 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 czerwiec 2014 - 22:44

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Jasne a do tego firmowy samochód, wycieczka do ciepłych krajów i roczny karnet na SPA.
Jak ktoś szuka sponsora to może tak napisać.
Kasa psuje ludzi.

#992 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 22:47

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

gospodary ze sobą nie zabiorę niestety:(

Powiem Ci tak. Ja gospodarke swoja popie........lilam, i tak poznalam chlopaka. Ale na gospodarke moze wroce, ale za jakies 20lat jak dzieci mi dorosna.

Edytowany przez banan575, 27 czerwiec 2014 - 22:48.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#993 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 czerwiec 2014 - 22:55

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Z gospodarą jest tak że nie można odstawić na bok na kilka lat i potem do niej wrócić. Widocznie miałaś tą odwage rzucić i poświęcić dla kogoś kogo kochasz. Tylko żeby czasem nie zostać na lodzie bez faceta i bez gospodary. Bo historia zna wiele takich przypadków. Ryzyko jest fajne ale hm... zbyt ryzykowne.

Uciekam spać. Burze mózgów trzeba odstawić do jutra:)

#994 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 22:56

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Kochana gdy wystartowalam to nie mialam nic, ale zawsze mialam dokad wrocic. Teraz wlasnie na lodzie moze bede, bo moj burdelu narobil

Edytowany przez banan575, 27 czerwiec 2014 - 22:58.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#995 Share eryk94

eryk94

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 23:16

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? no wiadomo że można mieć wiele rzeczy co nas kręcą ale można to osiągnąć ale powoli nie tak że chce mieć faceta z tym czy tamtym bo co ??? bo w nowej audii lepiej się poczujesz niż w starym opelku ??? jeśli facet nie ma tego wszystkiego co wymagasz to co nieudacznik a może nierób ??? jak się stara chce zmienić to co nie dała byś szansy

#996 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 28 czerwiec 2014 - 00:43

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Paola twoje pierwsze zdanie rozpala spowrotem światełko w tunelu. A z tym wrażeniem to nie był bym do końca pewny normalnie :P Co do spaotkania z kimś nawet z tąd to trzeba jeszcze mieć szczęście i chęci z dwóch stron bo ty możesz chcieć a druga osoba nie, będziesz stać na rzęsach a i tak nic z tego nie będzie jak druga strona nie reaguje wcale na propozycje. :huh:

Edytowany przez zetorlublin7341, 28 czerwiec 2014 - 00:58.

#997 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 28 czerwiec 2014 - 06:59

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzien dobry Ryjki :)
Ale stron napisaliście :)
Fakt czasy mamy jakie mamy ale mają też swoją dobrą stronę bo kobiety mają większe prawo głosu i nie dają już się tak w domu zamykać panom i wladcom bo i tacy ciągle są na świecie. Mogą realizować swoje plany z pomocą kochanego mężczyzny albo być calkiem niezalezne. I to już nie wstyd że mężczyzna w domu pomaga i dziećmi się zajmie (chociaż i tak wielu ze starszego pokolenia pomagalo swoim żonom) bo to babska robota. Ja chyba do końca zycia nie zapomnę jak wrociliśmy z mężem po 22 z pola w żniwa (mieszkaliśmy z teściami wtedy), mąż mi kolację zrobił i pyta jaką herbatę. A na to jego szwagier: co ty babie herbatę robisz i kolację przecież to jej robota! kurdę myślalam że się pozabijają tak mój ślubny się wściekl i powiedzial że skoro jego siostra nie ma oczu i wziela sobie takiego durnia (wszyscy jej odradzali ale się uparla) i chce być mu slużąca to ich sprawa ale on mnie tak traktowal nie będzie bo jestem jego żoną i że ma sie do mnie odnosić z szacunkiem! Więcej już się nie wtrącil ale bylo widać nie raz że mu to nie po nosie że my tak żyjemy.

a co do imprez to ja nigdy za dużo nie imprezowalam bo mi też nie pasowaly pijane panny i nawalona kawalerka z tępymi tekstami. Ale raz gościa zdzielilam az mu podobno polik spuchl. Mam siostrzenicę 7 lat mlodszą ode mnie a ona kuzyna w moim wieku. Uparl się że zabierze ją na impreze i że będzie jej pilnować. Mi cos nie pasowalo to tez pojechalam z kolegą bo nie wieżylam temu kuzynkowi i cale szczęście. Ten kupil jej ubota i zostawil z kumplem... masakra. mlodą zabralam wystraszoną i zaplakana bo chciala do domu. A tego znalazlam dostal tak po ryjku że mnie do drugiego dnia reka bolala i powiedzialam że jeszcze raz mlodą gdzieś wyciągnie a go wykastruję tępym zardzewialym nożem.Chyba uwieżyl bo nie probowal więcej. a ja wolę nie mysleć co by bylo gdybym nie pojechala wtedy za nimi...

#998 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 28 czerwiec 2014 - 07:22

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Am normalnie aż starach się ciebie bać ;)

#999 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 czerwiec 2014 - 09:01

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ale które pierwsze zdanie zetorku? Bo troche ich było;)

Am ja mam młodsze siostry i sama najchętniej bym z nimi wszędzie wychodziła bo jak widze tych 'panów' na imprezach lustrujących tłum dziewczyn i szukających najsłabszych sztuk w stadzie żeby za chwile gdzieś w kąt wyciągnąć to za samo spojrzenie już by sie powinno podejść i strzelić w gębe.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1000 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 28 czerwiec 2014 - 09:16

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Paola to pierwsze że są jeszcze kobiety które się szanują i wam chwała za to, a nie jak w klubach nieraz bo az żal normalnie patrzeć bo życ się odechciewa. :(